MIKOŁÓW - Stadion ul. Zawilców 8. Sobota 9:30!

Awatar użytkownika
MOSiR Mikołów
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2012, 09:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Serdecznie zapraszamy wszystkich biegaczy na zajęcia BBL w Mikołowie, które będą się odbywać na nowym Stadionie Lekkoatletycznym przy ul. Zawilców 8. Zajęcia rozpoczną sie 17 marca o godzinie 9:30 i będą prowadzone przez wykwalifikowanego trenera LA. Zapraszmy również do zapoznania się z obiektem na stronie www.mosir.mikolow.eu
Serdecznie zapraszamy na zajęcia
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 10:13 przez MOSiR Mikołów, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
olotraper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 540
Rejestracja: 10 kwie 2011, 14:40
Życiówka na 10k: 01:01:45
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mikołów się rusza pogratulować.
Obrazek
maverick_male
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2011, 13:55
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobrze wiedzieć, że w Mikołowie też się zaczyna:) Postaram się odwiedzić w najbliższym czasie!
Awatar użytkownika
MOSiR Mikołów
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2012, 09:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Serdecznie wszystkich zapraszamy i prosimy o rozpropagowanie akcji w gronie swoich znajomych.
Awatar użytkownika
mar_jas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2826
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:23
Życiówka na 10k: 0:39:59
Życiówka w maratonie: 3:28:43
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

Cieszę się że coś takiego rusza....biegam juz jakiś czas po Mikołowie,przygotowuję się do półmaratonu warszawskiego tydzień później a nie potrafię się zmusić do ćwiczeń ogólnorozwojowych i dodatkowych, więc myślę że takie zajęcia dla mnie są w sam raz :) Napewno sie pojawię z sobotę. do zobaczenia :)
_________________________________


Moja walka Blog biegowy Marcina

Komentarze
Awatar użytkownika
MOSiR Mikołów
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2012, 09:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

W sobotę 17 marca br. ruszyła akcja BiegamBoLubię w Mikołowie. Na Kompleksie sportowo-rekreacyjnym MOSiR przy ul. Zawilców zjawiło się 42 uczestników, którzy przy akompaniamencie muzyki, pięknej pogodzie i pod okiem Pani trener rozpoczęli rozgrzewkę a następnie bieg. Wszyscy z uśmiechami na twarzy uczestniczyli w akcji i zapewniali, że w kolejna sobotę zachęcą swych znajomych do wspólnego biegania. Zapraszamy na kolejne zajęcia w sobotę o godzinie 9:30.
Zapraszamy również na www.mosir.mikolow.eu do galerii z imprezy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Super !! To była niezła pompa.
A już za miesiąc Mistrzostwa Polski na 10000m, mam nadzieję, że BiegamBoLubowicze przyjdą pokibicować.
wandzik20
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bardzo miło pobiegać w tak ciekawym towarzystwie. Zawsze to raźniej i ciekawiej :-D
Dzięki wielkie za super zabawę
Awatar użytkownika
mar_jas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2826
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:23
Życiówka na 10k: 0:39:59
Życiówka w maratonie: 3:28:43
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

wandzik20 pisze:Bardzo miło pobiegać w tak ciekawym towarzystwie. Zawsze to raźniej i ciekawiej :-D
Dzięki wielkie za super zabawę
Nie pojawiłem sie czego sie bardzo wstydzę, ale kolano przed ważnym biegiem najważniejsze :bleble:
Widziałem fotki, spora frekwencja, super :) po powrocie z PMW 31 marca zapewne sie w końcu pojawię jak zdrowie pozwoli
pozdrawiam :)
_________________________________


Moja walka Blog biegowy Marcina

Komentarze
WajOla
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich BiegamBoLubowiczów z Mikołowa:) Mam nadzieję że zadowoleni po pierwszym wspólnym treningu a na następny przyjdziecie jeszcze większą grupą! Pamiętajcie o tym że najtrudniej jest wyjść z domu... A potem to już z górki :) pozdrowienia i do soboty- pozostało tylko 2 dni !
Awatar użytkownika
jackma
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1642
Rejestracja: 04 paź 2010, 12:40
Życiówka na 10k: 36:14
Życiówka w maratonie: 3:09:06
Lokalizacja: Mikołów

Nieprzeczytany post

Szkoda, że spotkania są zawsze w tym samym dniu i o tej samej godzinie :chlip: , ale wiadomo wszystkim nigdy się nie dogodzi. Może czasem uda się wygospodarować jakąś wolną sobotę. Trzymam kciuki za mikołowską grupę BbL. Piękny stadion więc trzeba to wykorzystać i zachęcić młodych i starszych do aktywnego spędzania czasu.
Pogrążony w smutku
Jackma
jackma
10km-36:14 21.07.12; 15km-57:03 01.04.12; 21,097km-1:23:17 25.03.12; 42,195km-3:09:06 30.09.12
dzienniczek
komentarze
jackmaokolobiegowo
wandzik20
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 362
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

mar_jas pisze: Nie pojawiłem sie czego sie bardzo wstydzę, ale kolano przed ważnym biegiem najważniejsze :bleble:
Widziałem fotki, spora frekwencja, super :) po powrocie z PMW 31 marca zapewne sie w końcu pojawię jak zdrowie pozwoli
pozdrawiam :)
No tak, zdrowie najważniejsze. Tylko pamiętaj że treningi BbL to bardziej fajna zabawa, poznanie nowych ćwiczeń i spotkanie towarzyskie więc nawet z przeciążonym kolanem zapraszamy :-D Zawsze się znajdzie czas na pogaduchy :P
Awatar użytkownika
mar_jas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2826
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:23
Życiówka na 10k: 0:39:59
Życiówka w maratonie: 3:28:43
Lokalizacja: Śląsk

Nieprzeczytany post

WajOla pisze:Witam wszystkich BiegamBoLubowiczów z Mikołowa:) Mam nadzieję że zadowoleni po pierwszym wspólnym treningu a na następny przyjdziecie jeszcze większą grupą! Pamiętajcie o tym że najtrudniej jest wyjść z domu... A potem to już z górki :) pozdrowienia i do soboty- pozostało tylko 2 dni !
Proszę o usprawiedliwienie mojej nieobecności na zajeciach w najbliższą sobotę...biegam akurat w stolicy...obiecuję że 31 marca i w następne soboty będe już sumiennie uczestniczył w zajeciach :) pozdrowienia dla prowadzącej :)
wandzik20 pisze:
No tak, zdrowie najważniejsze. Tylko pamiętaj że treningi BbL to bardziej fajna zabawa, poznanie nowych ćwiczeń i spotkanie towarzyskie więc nawet z przeciążonym kolanem zapraszamy :-D Zawsze się znajdzie czas na pogaduchy :P
Własnie głównie mi na tych ćwiczeniach zależy...biegać mogę sam i chętnie to robię..ale ćwiczenia...ciężko się zmusić ;)
dzisiaj wieczorem ostatni bieg i test kolana na stadionie przed półmaratonem w niedzielę....w nast sobotę chętnie wpadnę na zajęcia...dużo ludzi uczestniczyło w pierwszych zajęciach?? :)
_________________________________


Moja walka Blog biegowy Marcina

Komentarze
mppietia
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 363
Rejestracja: 22 mar 2012, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich

Na drugi trenning, każdy miał ze sobą kogoś przyprowadzić, tak więc ja wyrabiam 200 procent normy i zabieram ze sobą dwie osoby :usmiech: Do zobaczenia w sobotę :usmiech:
WajOla
Wyga
Wyga
Posty: 51
Rejestracja: 20 mar 2012, 23:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Super!!! i o to chodzi- im więcej nas będzie tym raźniej :hejhej: . Dziękuję za pozdrowienia - już się nie mogę doczekać sobotniego treningu- troszkę Was wymęczę !!!! :bleble:
ODPOWIEDZ