BYDGOSZCZ - ul. Gdańska 163. Sobota 9:30!

UncleLion
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2011, 22:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

witam wszystkich. Bydgoszcz do tej pory milczy więc pora to zmienić. W ubiegłą sobotę byłem na organizowanej akcji po raz pierwszy - przyznam, że trening w grupie sprawił mi wiele przyjemności. Zaskoczyła mnie rozpiętość wiekowa uczestników (na plus) - tzn. wszyscy jesteśmy w różnym wieku ale grunt że wszyscy młodzi duchem! Tak trzymać.

Jedyne co chciałbym podpowiedzieć/zaproponować to oznaczenie w jakikolwiek sposób miejsca zbiórki. Przychodząc po raz pierwszy i nie znając trenerów miałem na początku problem by dowiedzieć się w której grupie odbywa się akcja biegam bo lubię (akurat tego dnia odbywały się także treningi wioślarzy więc spore zamieszanie było). Co do reszty żadnych uwag: mam nadzieje że w weekend nic mi nie wypadnie i znów będę mógł z wami biegać:)
New Balance but biegowy
malta
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2011, 17:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany post

Witam, również mam zamiar wybrać się w jutro na Zawiszę. Czy spotkanie odbywa się na boisku treningowym zaraz obok stadionu głównego? będę pierwszy raz i mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć grupę i że podołam treningowi - dopiero zaczynam biegać.
Pozdrawiam i do zobaczenia:)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Na boisku treningowym.
lucynablazej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2011, 21:39
Życiówka na 10k: 30:48
Życiówka w maratonie: 2:27:25

Nieprzeczytany post

Zapraszamy na stadion i nie tylko, pomożemy wystartować w nowe, lepsze "biegowe" życie, zabierzcie wszystkich znajomych pozdrawiamy Lucyna i Błażej.
lucynablazej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2011, 21:39
Życiówka na 10k: 30:48
Życiówka w maratonie: 2:27:25

Nieprzeczytany post

czekamy na odważnych i tych mniej bojowych :) Lucyna i Błażej, stadion boczny zawiszy w każdą sobotę o 9.30, na razie jest super, mamy nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, zabierajcie nawet ludzi z przystanku, im nas więcej tym lepszymi biegaczami się stajemy
pietraz
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2011, 21:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: MAX

Nieprzeczytany post

hi hi postaram się pojawić, co prawde jeszcze nie byłem i pewnie będzie potrzebna karetka,ale trzeba spróbować.A tak na marginesie jak długie są spotkania ?????? pozdrawiam !!!
feelipe
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 26 mar 2011, 20:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany post

Myślę, że karetka nie będzie potrzebna, aż tak nas trenerzy nie męczą :bleble: a sam trening trwa ok. 1,5h od 9.30 do około 11.00, się Pietraz dużo nie zastanawiaj tylko wpadnij na Zawisze :usmiech:
Obrazek
lucynablazej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2011, 21:39
Życiówka na 10k: 30:48
Życiówka w maratonie: 2:27:25

Nieprzeczytany post

Witamy serdecznie! Wielkimi krokami zbliża się dzień próby, na razie jeszcze trenujemy więc zapraszamy wszystkich chętnych na sobotę 9:30, w przedziale wieku od 0 do 100. W Wielką Sobotę biegniemy, zaznaczamy biegniemy, ze święconką. Natomiast 30.04.11 czeka nas test Coopera. Na tą okoliczność zaproszeni zostali specjalni goście, którzy poprowadzą rozgrzewkę mistrzów, a kto wie może nawet poprowadzą bieg po super wynik. Nikomu nie mówcie, naszymi gośćmi będą Olga i Paweł Ochal.Takie emocje, że chyba nie wytrzymamy i sami pobiegniemy test.
Do zobaczenia w sobotę, zapraszamy Lucyna i Błażej !
lucynablazej
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 02 kwie 2011, 21:39
Życiówka na 10k: 30:48
Życiówka w maratonie: 2:27:25

Nieprzeczytany post

Nasze zajęcia w wielką sobotę odbędą się, zapraszamy wszystkich, podzielimy się święconką, w miarę możliwości przekażcie na ambonie, że spotykamy się o 9.30 na Zawiszy, pozdrawiamy Lucyna i Błażej.
feelipe
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 26 mar 2011, 20:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany post

Chyba wymarło życie na naszym forum :/ mam takie pytanie wiecie coś o imprezeach organizowanych w naszym mieście? Będzie w tym roku kolejna edycja "Bydg. Festiwalu Biegów Ulicznych" albo "Bieg mostami"?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bennet
Administrator
Administrator
Posty: 1016
Rejestracja: 13 sie 2001, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Będzie bieg między mostami.

19.06.2011r. (niedziela) start godz. 12:00
No i co mam tu teraz napisać? ;)
Awatar użytkownika
Bennet
Administrator
Administrator
Posty: 1016
Rejestracja: 13 sie 2001, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No i co mam tu teraz napisać? ;)
feelipe
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 181
Rejestracja: 26 mar 2011, 20:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bydgoszcz

Nieprzeczytany post

dziekuje za informacje :usmiech: ktos bedzie chetny?? czy moze 18.06 półmaraton Chełmno-Świecie :D
Obrazek
MarCIN1974
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Bieg Mostami Bydgoszczy wydaję się ciekawą propozycją. Mam nadzieję, że trasa będzie dobrze oznakowana bo czytając opis trasy trudno się połapać - jak ktoś tam nigdy nie biegał/chodził to opis "kładką na drugą stronę" itp. za dużo nie mówi. Mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w tej imprezie chyba, że nogi odmówią posłuszeństwa. Tydzień wcześniej (10/11.06) też jest zaplanowana ciekawa impreza - dobowy marsz na 100 km wokół Bydgoszczy, w którym od kilku lat próbowałem wziąć udział, ale zawsze mi coś wypadało. Co prawda to nie impreza biegowa, ale też spore wyzwanie. Jak mówili starożytni Rzymianie "Pożywiom - uwidim"
Ostatnio zmieniony 13 maja 2011, 13:18 przez MarCIN1974, łącznie zmieniany 1 raz.
MarCIN1974
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2011, 12:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przeglądałem zdjęcia z poprzedniej edycji Biegu Mostami Bydgoszczy i tylko jedna uwaga mi się nasuwa - szkoda, że koszulki, w których wszyscy mają biegać są bawełniane (przynajmniej tak wyglądają na zdjęciach). No ale te 13 km to i w bawełnianej się wytrzyma - chociaż w czerwcu to może być cieplutko ;)
ODPOWIEDZ