SŁUPSK - Stadion 650-lecia, ul.Madalińskiego 4, Sobota 9:30

gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich ze Słupska i okolic! W razie pytań czy wątpliwosci związanych z akcją "Biegam bo lubię" w Słupsku prosze śmialo pisać a postaram się przekazać wszystkie informacje.
Pozdrawiam.
New Balance but biegowy
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,
W Słupsku dziś było nas 6 amatorów biegania;-) Wszystkim dziękuje za dobrą zabawę, i zapraszam za tydzień dzisiejszych uczestników, a także tych jeszcze niezdecydowanych na następne spotkanie "Biegam bo lubię" 9.30 na stadionie 650-lecia! A uczestników zachęcam do brania czynnego uczestniczenia na naszym forum :hahaha:
Pozdrawiam.
mevia
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2011, 09:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,
chciałoby się powiedzieć "i ja tam byłam, miód i wino piłam",
ale powiem " i ja tam byłam i jakie zakwasy miałam!" :-)
Myślę jednak, że zakwasy miną po którymś treningu (zresztą najgorsze były po pierwszym, po drugim było już całkiem ok), ale za to to jakie samopoczucie!
Na początku zatyka, ale to chyba typowe dla organizmu nieprzyzwyczajonego do wysiłku biegowego, ale po 20 minutach jest już nieźle, a po godzinie - chciałoby się biegać więcej :)
Trenerzy wyrozumiali, kompetentni, uśmiechnięci, bezpośredni, nikt nikogo nie ocenia, a raczej stara się dostosować do indywidualnych możliwości uczestnika.
Podobno wchodzi tu całkiem sporo osób żeby przeglądnąć forum. Zachęcam was do odwiedzenia slupskiego stadionu bo naprawdę warto.
No i .... dacie radę :) bo trenning jest tak układany żebyśmy dali radę, a jednocześnie abyśmy się biegowo rozwijali , a dodatkowo - aby trening był przyjemnością i zabawą.
pozdrawiam
Ewa
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,
Jak co tydzień spotykamy się na stadionie 650-lecia na ul.Madalińskiego!
I przypominam już lubiącym biegać o odrabianiu "pracy domowej" którą bedziemy omawiać na zajęciach :bleble:

Dozobaczenia w sobote o 9.30
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam ekipę ze Słupska i zapraszam wszystkich w najbliższą sobote na stadion;-) , bo test coraz bliżej... A tu parę informacji na temat testu http://www.jak-to-zrobic.pl/index.php/a ... 144/id/340
Pozdrawiam i do soboty;-)
Inka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2009, 14:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Hej :) kiedy planujecie test? Ja niestety w najbliższą sobotę nie mogę- zanim znalazłam ten wątek, miałam już plan nie do przełożenia i w godzinach porannych w Słupsku mnie niet, jednak chętnie dołączę na następnych spotkaniach. Biegacie 23-ego? Mam nadzieję, że tak. Rany, jak ja się cieszę że w Słupsku wreszcie się coś dzieje!!! :taktak:
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Test planujemy w sobotę 30.04 9.30 na stadionie 650-lecia! 23 sobota w wielu miastach zajęcia zostały odwołane ale czy w Słupsku ? będe wiedział po jutrzejszych zajęciach. Jak stali uczestnicy będą chętni to oczywiście nie odpuszczamy;-).czyli na dzien dziśiejszy zajęcia się odbędą :hahaha:
Wejdz na forum w niedzielę to będzie pewność na 100%
Pozdrawiam
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam ,
Dziś padł slupski rekord w naszej akcji;-) 17 osób!!! Mam nadzieję że wszyscy wyszli zadowoleni i zobaczymy się za tydzień!
Pozdrawiam wszystkich i fotki do przeglądu;-)
http://www.facebook.com/media/set/fbx/? ... 9314430337
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Super :)
Inka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2009, 14:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Genialnie! Będę!!!
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,
W najbliższą sobotę zapraszam na zajęcia;-). Pogoda dopisuje, więc forma też będzie lepsza po zajęciach;-) Sobota 9.30 na stadionie!!!
Pozdrawiam. Tomasz Czubak
Inka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2009, 14:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

Tomku, chciałabym we wrześniu "polecieć" swój pierwszy półmaraton (Rowy-Ustka). Jest szansa, abyśmy w najbliższą sobotę pomyśleli coś nad planem treningowym, przystosowanym do moich możliwości i stopnia "zabiegania" czy wystarczy , że ściągnę jakiś standardowy z biegania.pl?
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witaj Inka,
Napewno pomyślimy;-) .Najważniejsze że chcesz, ato juz jest pierwszy "plan" ;-).
Dozobaczenia w sobotę.
Inka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 06 paź 2009, 14:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Słupsk

Nieprzeczytany post

No i przepadnie mi Cooper :wrrwrr: plany zawodowe się pogmatwały, więc w najbliższą sobotę mnie nie będzie. Wrócę jednak!! Proszę trzymać mi miejsce! :hej:
gepard400
Wyga
Wyga
Posty: 141
Rejestracja: 18 mar 2011, 12:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej.
No szkoda :smutek: ... Ale miejsce masz pewne :ble: za tydzień napewno będziemy biegać więc zapraszam;-)
ODPOWIEDZ