WARSZAWA - Stadion RKS SKRA, Wawelska 5, sobota 9:30

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Według ICM.EDU.PL ma przestać padać deszcz akurat przed naszymi zajęciami :)
Oby. :)
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
KubaBiega
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 13 sie 2010, 08:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

W Gdańsku miało zacząć padać dziś o 7, no i się sprawdziło co do minuty :)
5km - 25,01
10km - 48,19
Green Flower
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2011, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam,
Dziś były pierwsze zajęcia? Jak było? Czy można się jeszcze dołączyć?
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Były drugie zajęcia, było nieźle :)
Green Flower
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2011, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wow... Ja dopiero dziś wieczorem przeczytałam o tych spotkaniach... To za późno już żeby dołączyć? Szczególnie, że zaczynam od zera...?
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Green Flower pisze:Wow... Ja dopiero dziś wieczorem przeczytałam o tych spotkaniach... To za późno już żeby dołączyć? Szczególnie, że zaczynam od zera...?
Nie, to nie nauka języka ani kurs na prawo jazdy ;) - nigdy nie jest za późno i w każdej chwili można dołączyć do zajęć. Są dwie grupy - dla tych bardziej "żądnych wrażeń" - zaawansowanych i dla zupełnie początkujących. Zapraszamy :)!
Green Flower
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2011, 21:37
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Beato - dziękuję za odpowiedź:) Jak tylko wyzdrowieje to dołączę do Was:) Mam ogromną chęć nauczyć się biegać, ale chce to zrobić sensownie i z głową;) Żeby mogło stać się to stałą częścią mojego życia... A im więcej o tym się dowiaduje tym bardziej czuje się zagubiona w temacie... Może możliwości i zdolności mam nikłe, ale mam za to ogromną motywację i chęci:)

Santiago - Beacie chodziło o kolejne zajęcia a nie o mój wiek;) W sensie, że mogę do nich dołączyć na 3cich zajęciach i nie będę mieć takich zaległości i braków jak podczas nauki angielskiego czy prawa jazdy... Nie ma co się zbędnie unosić i zbędnie oburzać.
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

Green Flower pisze:Santiago - Beacie chodziło o kolejne zajęcia a nie o mój wiek;) W sensie, że mogę do nich dołączyć na 3cich zajęciach i nie będę mieć takich zaległości i braków jak podczas nauki angielskiego czy prawa jazdy... Nie ma co się zbędnie unosić i zbędnie oburzać.
Oj, tak, nieprecyzyjnie się wyraziłam - zdecydowanie miałam namyśli to, ze w przypadku biegania, gdy umkną nam pierwsze, drugie czy trzecie zajęcia, to mimo wszystko można dołączyć do grupy, bo to nie jest jakiś zaplanowany cykl z programem na każde kolejne zajęcia, gdzie na każdych zajęciach zdobywa się jakieś umiejętności niezbędne do kolejnych zajęć.
Zawsze można dołączyć do grupy! :)!
Wiek też nie ma znaczenia ;).
magda1980
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2010, 21:02
Życiówka na 10k: brak

Nieprzeczytany post

Witam, chcialabym dołączyć do grupy, mam pytanie, czy jest możliwość skorzystania z szatni przed/ po zajęciach?
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie Magda, niestety nie mamy tam takiego udogodnienia. Warunki są może trochę partyzanckie - ale jest fajnie. A z jakiej części miasta byś jechała?
magda1980
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 09 kwie 2010, 21:02
Życiówka na 10k: brak

Nieprzeczytany post

Z Białołęki :-) No nic, pomimo braku udogodnień w wolną sobotę się wybiorę, jeśli można dołączyć w każdej chwili. :-)
necessit
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 23
Rejestracja: 13 maja 2010, 13:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: warszawa

Nieprzeczytany post

Ja pewnie dołączę na 4tych zajęciach do Was, powróciłam do tego sportu i niszczę się w parku Łazienkowskim x4 w tygodniu, nie sądziłam, że tyle osób biega o 7 rano, aż miło, motywacja urosła :] pasowałoby rzucić palenie :spoczko: zadyszka łapie mnie w połowie treningu hehe
Good News for People Who Love Bad News
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zawsze można dołączyć.
Kilka jest spraw które w tych zajęciach jest wg mnie fajnych.

Próbujemy robić to w taki sposób, aby móc objąć jednocześnie kilka poziomów - żeby było to dla początkującej osoby motywujące i uczące czegoś nowego a dla doświadczonej nie nudne.

Kontakt z doświadczonym trenerem jest ważny, przy czym nie mamy może czasu na "wykłady" - które czasem by się przydały ale w każdym momencie jesteśmy otwarci na pytania.

Zapraszamy wszystkich którzy już biegają i wszystkich tych którzy wątpią, że bieganie może być fajne.
preacher
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 20 mar 2011, 09:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Połączenie idei biegania na stadionie z obecnością dwójki trenerów daje wspaniałą możliwość praktycznie skupienia się na każdym biegaczu z osobna. Ponieważ(dla niewtajemniczonych) okrążenie ma tylko 400m jesteśmy w stanie monitorować, obserwować, podpowiadać, chwalić, ganić :ble: wszystkich uczestników zajęć w równym, intensywnym stopniu:) Można dołączyć w dowolnym momencie swojej przygody z bieganiem, niezależnie od doświadczenia i umiejętności. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ktoś ma ochotę potruchtać sobie w grupie-nie ma problemu, ktoś jest głodny biegowej wiedzy i chce spróbować treningów bardziej specjalistycznych-będzie mu to dane, ktoś zapragnie wykorzystać stadion do brutalnego skatowania swojego organizmu zakrawającego o masochizm(tych lubię najbardziej :hej: )-wyjdziemy naprzeciw jego oczekiwaniom:). A tak zupełnie serio te nasze zajęcia to super zabawa i doskonała okazja na fajne, aktywne, trochę inne niż dotychczas spędzenie sobotniego poranka...
Awatar użytkownika
beata
Ekspert/Trener
Posty: 6499
Rejestracja: 21 sty 2003, 11:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: W-wa

Nieprzeczytany post

W Warszawie dziś super frekwencja: było około 50 osób :taktak: .
Biegaliśmy w dwóch grupach, początkującej i bardziej zaawansowanej. Pogoda dopisała i mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili - a może i przy okazji czegoś dowiedzieli, albo - nauczyli :taktak: .
Dziękujemy za liczne przybycie i serdecznie zapraszamy za tydzień :taktak: !
ODPOWIEDZ