plecaki/kamizelki Salomona

Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Witam,

Zbieram się do kupna plecaka biegowego Salomona. Pomierzyłem wszystko co jest na rynku i tylko Salomon mi pasuje. W zasadzie decyzja o kupnie tego http://www.salomon.com/pl/product/s-lab ... cle=371622 była już postanowiona, aż zobaczyłem na stronie Salomona to:
http://www.salomon.com/pl/product/s-lab ... cle=371989

Używał ktoś tego wynalazku? Wydaje się rozsądnym rozwiazaniem.
New Balance but biegowy
himek
Wyga
Wyga
Posty: 54
Rejestracja: 28 cze 2009, 21:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Mam ten czarny S-lab skin3. Wszystkie plecaki mnie irytowały bo podczas biegu podskakują. Przy mocniejszym zawiązaniu było mi niewygodnie. Zdecydowałem się na kamizelkę i nie żałuję. Butelki z zestawu są bardzo fajne bo woda w nich nie chlupie. Do kamizelki nie zapakujesz jakoś wiele rzeczy ale to co jest potrzebne się zmieści. Kurtka biegowa, telefon, dokumenty, klucze, żele, woda i jeszcze parę drobiazgów wejdzie bez problemu - i nic nie podskakuje. Jeśli szukasz kamizelek sprawdź jeszcze serie ultimate direction - wersje Scott Jurkek lub Anton Krupicka - też bardzo fajne ale nie miałem ich gdzie przymierzyć i wybór padł na salomona S-laba. Z tym że ja ustrzeliłem go w moim rozmiarze za 369zl więc szukaj. Czasem biorę go nawet na jakieś krótkie biegi (8 km), jeśli muszę mieć przy sobie tel, klucze i dokumenty. Czuję się w tym jak w koszulce i potrzebne rzeczy mam przy sobie. Obecnie wszystkie pozostałe nerki i pasy biegowe wyprzedałem bo już ich nie używam. Z czystym sercem mogę polecić salomona - długo się zastanawiałem ale nie żałuję.
Run Forrest, run!!!
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Zmierzyłem wszystko co jest na rynku i tak jak napisałeś - zawsze coś podskakuje, uwiera itp. Mnie dopasowanie Salomona urzekło, ale cena mrozi krew w żyłach. Czy camelbaga montowałeś do niego czy wystarczyły Ci te dwie frontowe butelki?
himek
Wyga
Wyga
Posty: 54
Rejestracja: 28 cze 2009, 21:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Worek na wode mam firmy deuter o pojemnosci 2L - i nie bardzo sie zmieścił na plecy w salomonie. Oryginalny salomona jest specjalnie wyprofilowany. Mnie wystarczały zawsze te 2 bidony po 0,5L - ale to subiektywna sprawa... wszystko zalezy od dystansu i temperatury. W sumie bidonów używam cały czas bo na rower też je biorę - nieco wypłowiały ale osobno bym się pewnie na nie nie skusił a skoro były w zestawie z kamizelką to wiem, ze jak się zużyją to na pewno kupie kolejny komplet :)
Run Forrest, run!!!
Pawel_W
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 170
Rejestracja: 02 sty 2014, 11:17
Życiówka na 10k: 42:21
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wieliczka / Kokotów
Kontakt:

Nieprzeczytany post

a patrzyłeś tutaj? http://www.salomon.com/pl/range/e-outle ... ories.html :)
Awatar użytkownika
norkun
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 179
Rejestracja: 14 kwie 2012, 11:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Temat pewnie już nieaktualny, ale wrące swoje 3 grosze. Biegam z Salomonem 12 SET czyli trochę większym od tego pierwszego i uważam że jest wart każdej wydanej na niego złotówki. Wygodny, nic nie podskakuje, świetnie wymyślone kieszonki. Jedyna wada to to, że jak pada wszystko w środku jest pewnie mokre. Żona kupiła sobie ostatnio Quechua Extend 0-10. Generalnie dość podobny też lekki, ale nie biegałem z nim jeszcze więc nie mam porównania.
ODPOWIEDZ