Słuchawki do biegania - co polecacie?

m-poniedzialek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 6
Rejestracja: 07 paź 2015, 11:11
Życiówka na 10k: 51:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

PrzemekM72 pisze:Nabyłem BackBeat Fit. Polecam. Lubię dobrą muzykę w dobrej jakości, dają radę. Nie jest to poziom słuchawek "stacjonarnych", ale do biegania na prawdę +1
Nie zsuwają się z uszu? Jak brzmią? Są szumy?
New Balance but biegowy
marcinnek_
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1128
Rejestracja: 22 mar 2013, 09:32
Życiówka na 10k: 38:57
Życiówka w maratonie: 3:04:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Wygrałem BackBeat Fit na BMW Półmaratonie i jestem szczerze zachwycony. Normalnie nigdy by mi nie przyszło do głowy wydawać takiej kasy na słuchawki, ale przyznaję, że są warte swojej ceny.

Przyjemność noszenia nieporównywalna ze wszystkim co dotychczas kupiłem do biegania. Lekkie, nie uwierają ale też nie latają i nie przesuwają podczas biegu. Łatwość obsługi, regulacja głośności, bajka. Jakby jeszcze tylko dali przycisk do przerzucania na następną piosenkę, byłbym w niebie. Melomanem nie jestem, ale grają bardzo dobrze. I są to moje pierwsze słuchawki, które są w stanie w sposób komfortowy przedrzeć się przez zgiełk miasta jednocześnie nie odcinając od tego, co się dzieje w koło.
Motto: ...by dzisiejszy trening był jutro tylko rozgrzewką.
Wyniki: 5km: 18:47 / 10km: 38:57 /15km: 59:53 / 21km: 1:23:56 / 42km: 3:04:19
Blog: Chodnikiem i szlakiem - biega.marcindabrowski.net
Facebook: Chodnikiem i szlakiem
Awatar użytkownika
Grzes_PL
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 24 lip 2015, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja mam Monster iSport Intensity kupione jakiś czas temu w Walmarcie. Mają ciekawy design i dobrze siedzą w uchu, a przy tym są miękkie, tak że ich nawet nie czuć. Dodam, że jeszcze mi nigdy nie wypadały z ucha :)
Awatar użytkownika
YorickG
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 15 kwie 2015, 10:12
Życiówka na 10k: 0:49:54
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A zna ktoś słuchawki bez kabla ale z wbudowanym mp3 (coś jak SONY ma do basenu). Słuchawki koniecznie z zaczepem na ucho ALE BEZ BEZNADZIEJNYCH nasadek wkładanych w ucho. Raczej z takim starym typem jak kiedyś z pianka były. Nie rozumiem jak można biegać z takimi nakładkami które tak się dopasowują ze aż ma się wrażenie zatkania w uchu. Dla mnie strasznie to nieprzyjemne uczucie. Wszystko co znalazłem z mp3 miało te nakładki chore :/ PHILLIPS ma takie klasyczne z zaczepem ale jest zwykły kabel :/

Miałem kiedyś Panasonic RP-HS34 teraz coś podobnego z PHILLIPSA i mp3 Sandisk Clip Sport 8GB Black.
5k: 0:23:07 - Warsaw Track Cup
10k: 0:46:34 - VII Bieg GPW - Mokotów
HM: 1:48:11 - II BMW Półmaraton Praski 2015
Dziad1
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2015, 16:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja mam bezprzewodowe z pałąkiem z tyłu. Niestety z tel nie moge słuchac radia bo nie ma anteny ale rozwiazanie jest super.
automaty dla zabawy w gry!
mk651
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 11 sty 2016, 15:52
Życiówka na 10k: 57:14
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jak ktoś parę wątków wcześniej wspominał Sony NWZ-W273S, słuchawki do biegania i pływania, pływać w nich co prawda nie pływałem, ale do biegania są spoko. Mają specjalny uchwyt na ucho, dobrze leżą w uchu a dźwięk też jest niczego sobie. Jedyne do czego trzeba się przyzwyczaić to obsługa bardzo małych guziczków. Niestety w rękawiczkach jest bardzo ciężko.
lobsang
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 44
Rejestracja: 15 paź 2015, 12:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Nieprzeczytany post

Mogę polecić słuchawki, które używam od 6 miesięcy są bez problemowe, tanie i wygodne http://allegro.pl/sluchawki-sportowe-bl ... 62759.html
kerbi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 33
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:55
Życiówka na 10k: 48.32
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dlatego kupiłem takie: http://www.philips.pl/c-p/SHQ5200_10/sp ... m-na-glowe
Jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłem. Można je znaleźć za ok 200 zł.
mario_79
Wyga
Wyga
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 22:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Od dwóch tygodni używam BLUEDIO Q5
Zakupiłem przez Aliexpress wyszło jakieś 42 PLN. Wrażenia bardzo pozytywne.
Komunikaty głosowe z Enomondo czyste i wyraźne, muzyka dobrze gra.
Słuchawki dobrze przylegają, nie wypadają z uszu. Czas działania to 7 godzin - sprawdziłem.
jedyny mankament to słabe basy. Ale za tą kasę to jak najbardziej idealne rozwiązanie.
niedzielny_biegacz
Wyga
Wyga
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2013, 22:40
Życiówka na 10k: 58:50
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

mario_79 pisze: Słuchawki dobrze przylegają, nie wypadają z uszu. Czas działania to 7 godzin - sprawdziłem.
jedyny mankament to słabe basy. Ale za tą kasę to jak najbardziej idealne rozwiązanie.
Z tymi czasami to jak się trafi, a jest różnie... moje Q5 nie trzymają 2 godzin, choćby nie wiem co.
Kolejna wada, czapki na nie nie da się założyć bo mega dużo wystają z uszu.
Grają w miarę no a cena jest mega, taka główna zaleta...
Awatar użytkownika
kalinka
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 14
Rejestracja: 23 lip 2013, 16:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja używam jakiś dokanałowych. Firmy juz nie pamietam ale są bardziej niz ok.
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szukam słuchawek które będę mógł wykorzystać do ćwiczeń core i siłowych. Oczywiście zależy mi na bezprzewodowych. Nie zależy mi na jakości dźwięku bo nie będę na nich słuchał muzyki. Bardziej zależy mi na tym aby można było połaczyć się np z laptopem na którym będzie leciał film z ćwiczeniami. Nie chce aby domownicy byli skazani na moje stękanie podczas ćwiczeń i dodatkowo stękanie prowadzącej ćwiczenia ;-) Druga sprawa to chciałbym aby słuchawki łączyły się z telefonem pewnie poprzez bluetooth. Tu używam aplikacji Caynax do rozciągania oraz ćwiczeń. Niestety na siłowni nie zawsze słyszę sygnał kiedy ćwiczyć a kiedy przestać. Czy każde słuchawki z połączeniem bluetooth się nadają czy jednak lepiej kupić coś lepszego.
deepblue
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 281
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdynia

Nieprzeczytany post

Ja chcesz mogę Ci sprzedać sportowe słuchawki JBL Reflect na BT

https://saturn.pl/rtv-i-telewizory/sluc ... mpaign=xml

Dostałem w prezencie, jednak ja nigdy nie słucham muzyki podczas biegania.
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

400 zł :-( za to to sobie niubalansy kupię dwunastki. Sorry szukam coś tańszego góra do 100 zł. Tak jak wspomniałem nie potrzebuje cudów.
xmacx3
Wyga
Wyga
Posty: 102
Rejestracja: 06 maja 2015, 10:34
Życiówka na 10k: 48:36
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Myślę, że jakiejkolwiek się nadadzą, ja mam jakieś noname na 79zł. Jakość dla mnie wystarczającą, bateria 7-8 godzin. Korzystam już jakieś 1,5 roku
ODPOWIEDZ