Garmin 920xt

Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Obrazek

https://buy.garmin.com/en-GB/GB/sports/ ... 37024.html

Piechu: http://www.dcrainmaker.com/2014/10/fr92 ... tails.html

Najwidoczniej będzie go można używać jako codziennego zegarka i ma inny czip gps bo w ficzerach ma "GLONASS: Yes"

Nie ma mapy i nie ma termometru. Waypointy są, ale ciekawe czy będzie je mozna dodawac z komputera via BaseCamp lub cos podobnego.
Ostatnio zmieniony 01 paź 2014, 13:12 przez MikeSpy, łącznie zmieniany 1 raz.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
mow_mi_stefan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 481
Rejestracja: 15 kwie 2014, 10:05
Życiówka w maratonie: 4:09

Nieprzeczytany post

Na szybko wygląda na połączenie 910xt z 620 (oprócz Touchscreena) plus nowy GPS i .... metronom do trzymania kadencji ;)
Porównanie 910 i 920
Ostatnio zmieniony 01 paź 2014, 13:17 przez mow_mi_stefan, łącznie zmieniany 1 raz.
czuj duch, Paweł
10km 42:57, HM 1:35:12, M 3:27:56
BLOG :: Komentarze
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Wlasnie chcialem wkleic :) dodam do gory.
Heh dodali metronom, czyli cos czego uzywalem w telefonie jak uczylem sie biegac w kadencji 90 (czy wg dzisiejszej nomenklatury 180).
Obsluga wlasnych programow z Connec IQ.

Może być ciekawie. Nie moge sie doczekac Fenixa 3 ;)

Nowy ekran w GC : http://www.dcrainmaker.com/images/2014/ ... il-run.png

U mnie jeszcze nie ma, mam nadzieje ze nie posiadacze 920XT tez go otrzymaja bo wyglada duzo lepiej niz to co jest teraz. Byleby nie mulił.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

.
MikeSpy pisze:Może być ciekawie. Nie moge sie doczekac Fenixa 3
.

ciekawe jaka będzie 930xt?

na poważnie to: brzmi fajnie. na pewno mocna konkurencja dla A3 - w szczególności, że weszli w appki. jeśli to to będzie stabilne to może.

szkoda żę nie ma tego ostatniego na liście:

"Now, there are a few things that many people saw in the wild rumor mill that aren’t in the FR920XT, specifically:

– No support for heart rate while swimming (though, there should actually be a workaround there with Connect IQ)
– No optical heart rate sensor in the unit itself
– No 3G/cellular connectivity
– No Bluetooth Smart sensor support (i.e. BLE heart rate sensors)
– No Di2 support at this time (though, this too could likely be added in Connect IQ)
– No small ponies"
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Tak na prawde jesli F3 bylby idealny gdyby mial to co ma F2 + lepszy ekran (niekoniecznie kolorwy, ale o wiekszej rozdzielczosci i dostep calej tarczy jak w ambit) + lepszy czip GPS.
No i moglby byc troszke "cieńszy" :)
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
spens
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 972
Rejestracja: 15 lis 2013, 12:36
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cena na dzień dobry pewnie ponad 2k

Jestem ciekaw czy 310 też się doczeka następcy.
Facebook / Endomondo / Garmin Connect

PB:
5k - 20:43 (parkrun Rumia, Rumi 02.2018)
10k - 41:48 (Bieg Urodzinowy, Gdynia 02.2018)
HM - 1:38:26 (Onico Gdynia Półmaraton, Gdynia 03.2017)
M - 3:39:35 (40. Maraton Warszawski, Warszawa 09.2018)
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

a w jaki sposób ma się doczekać skoro już sie doczekał ladnych parę lata temu? Przeciez 910XT to następca 310XT
cena za 920XT będzie taka sama jak Fenixa2
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
mucher
Wyga
Wyga
Posty: 149
Rejestracja: 15 kwie 2014, 10:55
Życiówka na 10k: 47:00
Życiówka w maratonie: 3:46:00

Nieprzeczytany post

Droższy - F2/910 kosztowały po 450 dolarów za "bundla", 920XT - pincet.

@MikeSpy - wg mnie F2 traci trochę na innej filozofii obsługi - po przesiadce z 310XT jakoś tak głębiej trzeba szukać żeby znaleźć niektóre funkcje (np. ciągle nie wiem czy da się jakoś z palca zmienić prędkość VP - tak jak to było w 310).

No i ciekaw jestem jak będzie z wysokościomierzem - w 910XT to był dość awaryjny element - charakterystyczne "huśtawki" na wykresie wysokości.
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

mucher prawda to. Do menu F2 trzeba sie przestawic i jest bardziej skomplikowane. Tak jak znałem serie FR i nie było problemow, tak dopoki nie dorwałem własnego F2 to nie umialem na szybko zmieniac w ustawieniach znajomych F2. Tak samo inaczej zachowuje sie po skonczonym treningu. Wyglada jak by nie zapisywal treningu na bieżąco tylko buforował sobie.
Jednak Fenix 2 jest robiony przez inna ekipe (outdoorowa) garmina i moze dlatego tak sie rozni.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

mucher pisze:Droższy - F2/910 kosztowały po 450 dolarów za "bundla", 920XT - pincet.
fucktycznie

Jesli chodzi o Srenixa to dla kogoś kto był/jest przyzwyczajony do serii FR, poruszanie się po "nowym" menu może być na początku problematyczne ale chwila moment i wszystko możńa opanować i poruszać się niemal z zamkniętymi oczami :)
Mi się tam Fenix i wizualnie (tak, tak ekran też) i funkcjonalnie podoba :) Szkoda tylko, że użyteczność tego zegarka to jeden wielki koszmar - chociaż po nowej aktualizacji, dwa treningi i wsio gra tak jak powinno :) Jeśli to jakaś stała tendencja to będę szczęśliwy ;)

Jeśli natomiast chodzi o FR920 to pisałem to już wcześniej, brzydki jak kupa po jagodach. Funkcjonalnie w tej chwili nic nowego, ot wzięli i połączyli FR620+F2+FR15, dodali metronom, monitor aktywności, odjęli funkcje nawigacyjne et voila. Mnie nie kręci - jeśli miałbym rozstać się z Fenixem (jesli jednak nowy soft na dłuższą metę nie wniesie nic do poprawy pracy) to jednak przesiadłbym się na A3 (mimo jego niedociągnięć), na FR920 jakoś nie mam zamiaru. Ciekawi mnie tylko jak będzie działał GPS :)
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

no nie wiem. dodanie obslugi connect IQ moze niezle namieszac.

Mnie dzis F2 pierwszy raz zawiodl. Wlasnie wrocilem zm40 min regeneracji i zapisal tylko czas. Innych danych niet. W czasie biegu wszystko bylo ok.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

to zalezy od tego jak łatwo te programiki się będzie pisało / generowało.
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

otóż to, jeśli to będzie taki badziew jak w Ambicie i tylko iluzorycznie otwarte środowisko to nie ma się czym podniecać
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

badziew/nie badziew. moim zdaniem, każdy kto opanował jakiś podstawowy język programowania (basic czy html) to sobie poradzi. inna rzecz, że nie każdemu się chce. np. mi się nie chce. ale chętnie skorzystam z przygotowanych apek przez innych, albo sobie zmodyfikuję.
ODPOWIEDZ