Garmin 920xt

squarePants
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 452
Rejestracja: 13 mar 2013, 15:19
Życiówka na 10k: 36:51
Życiówka w maratonie: 2:51
Lokalizacja: Biłgoraj

Nieprzeczytany post

Które konkretnie funkcje?
IM 9:40
1/2IM 4:31
1/4IM 2:05
Ol 02:07:26
Ultra 6h 70km
M 2:48
HM 1:18
New Balance but biegowy
gmazur
Wyga
Wyga
Posty: 91
Rejestracja: 15 mar 2013, 19:19
Życiówka na 10k: 43:27
Życiówka w maratonie: 4:10:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jak przestawić skalę przeglądania mapy? Mam ustawione na 0,3 km i nie widzę opcji zmiany podczas biegu na inne przybliżenie.
rolo
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 07 gru 2014, 19:07
Życiówka na 10k: 43:26
Życiówka w maratonie: 3:32:15
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

gmazur pisze:Jak przestawić skalę przeglądania mapy? Mam ustawione na 0,3 km i nie widzę opcji zmiany podczas biegu na inne przybliżenie.
Musisz przytrzymać ten lewy dolny przycisk (ten z 3 kropeczkami) i wtedy pojawia się regulacja skali
gmazur
Wyga
Wyga
Posty: 91
Rejestracja: 15 mar 2013, 19:19
Życiówka na 10k: 43:27
Życiówka w maratonie: 4:10:29
Kontakt:

Nieprzeczytany post

rolo pisze:
gmazur pisze:Jak przestawić skalę przeglądania mapy? Mam ustawione na 0,3 km i nie widzę opcji zmiany podczas biegu na inne przybliżenie.
Musisz przytrzymać ten lewy dolny przycisk (ten z 3 kropeczkami) i wtedy pojawia się regulacja skali
Ustawione, działa.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

spens pisze:pytanie techniczne czt 920 ma te wszystkie funkcje ktore maja najnowsze gremliny 630 i 735?
Nie wszystkie. 735 ma wbudowany czujnik tętna, więc ma kilka funkcji związanych z tym. Na końcu artykułu artykułu DCR o 735 masz porównanie z kilkoma modelami w tym z 920xt.
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2246
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Co jest ciekawego w nowym uaktualnieniu softu,...
vincec
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy 920 też ma możliwość jak F3 ustawienia podświetlenia na ruch ręki


Wysłane z iPhone .
rolo
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 46
Rejestracja: 07 gru 2014, 19:07
Życiówka na 10k: 43:26
Życiówka w maratonie: 3:32:15
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

vincec pisze:Czy 920 też ma możliwość jak F3 ustawienia podświetlenia na ruch ręki


Wysłane z iPhone .

Niestety nie
Krzysq
Wyga
Wyga
Posty: 55
Rejestracja: 24 maja 2010, 00:19

Nieprzeczytany post

Ja mam kolejne pytanie o podobieństwa względem F3.
Kupiłem dziewczynie 920xt. Sam mam właśnie F3. Pytanie o powiadomienia, np z Whatsapp. U mnie, po pokazaniu sie powiadomienia, mogę w nie wejść, odczytać je i wtedy znika mi ono zarówno z zegarka jak i z telefonu. Nie widzę natomiast takiej możliwości w 920. Czy może ktoś potwierdzić brak albo obecność takiej funkcji?
Awatar użytkownika
Daniell
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:55
Życiówka na 10k: 43
Życiówka w maratonie: 3:41

Nieprzeczytany post

Rozpoczynam przygodę z 920 tką.
Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś warte uwagi aplikacje na zegarek, nie chciałbym instalować niepotrzebnych śmieci w nadmiarze ;)
Druga sprawa to podświetlanie. W 610 podświetlanie działa w momencie alertu czy zakończenia okrążenia. To jest OK, ale ja chciałbym sprawdzać chwilowe parametry wtedy kiedy chce , jest to jakoś zoptymalizowane ? Polar świetnie to zrobił wykonując ruch zegarka do czujnika tętna, Applewatch podświetla (o ile pamiętam) wyświetlacz w momencie ruchu dłonią tak jak byśmy chcieli sprawdzić godzinę, co ma 920 tka ?
Ewentualnie jest jakaś apka która to robi ?
Awatar użytkownika
Marc.Slonik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2004
Rejestracja: 20 sie 2014, 16:45
Życiówka na 10k: 44:12
Życiówka w maratonie: 3:23:55
Lokalizacja: Bruksela, Belgia
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja mam tylko dwie aplikacje zainstalowane i obie to stopery. Jeden do powtórzeń z przerwami, drugi zwykły timer. Obie funkcje można od biedy uzyskać bez aplikacji, ale apki są bardziej przyjazne dla użytkownika niż ta sama funkcjonalność wbudowana w zegarek. A co do podświetlenia - ja mam ustawione tak, że od startu do zatrzymania podświetlenie jest na stałe, LEDy nie zużywaja baterii jakoś dramatycznie szybko.
kurczakooo
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2015, 08:51
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich użytkowników garminów obecnie mam m400 ploara zegarek jak za te kase sprawuje się dobrze ale ostatnio mam przypływ luźnej gotówki :ble: :ble: i zastanawiam się nad zmianą w grę wchodzą v800 lu przesiadka na garmina właśnie chyba 920xt i mam kilka pytań do osób które już trochę użytkują ten zegarek
1)jak jest z tą dokładnością i łapaniem gps na najnowszym sofcie oczywiście czy ślad jest w miarę jak z dystansem czy nie zaniża albo zawyżą
2)jak sprawa wygląda z tempem chwilowym i czy food pod poprawia sytuacje (jak podaje dystans to z gps a tempo z foot poda?)wiem że garmin ma lepiej rozwiązaną sprawę tworzenia interwału i bieganie w konkretnym tempie np4;10a4:20
3)czy gubi bps bo polara za to trzeba chwalić na m400 ani razu mi się to nie zdarzyło
4)czy wigety i dodatki z connect iq będą w języku polski

DZIĘKI ZA UDZIELENIE ODPOWIEDZI POZDRAWIAM
Robert17
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 42
Rejestracja: 26 sie 2012, 01:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

To i ja o coś zapytam. Mianowicie w "Bieg" mam ustawione jak pewnie większość aby czas się zatrzymywał jak i ja się zatrzymuje np na światłach. I sobie to normalnie działa.
Ale jak wybiorę trening z kalendarza jaki ma zrobić to funkcja stop nie działa. Teoretycznie powinna używać wszystkich ustawień aktywności "Bieg" ale nie. Albo czas leci jak czekam na światłach albo ręcznie.

Tak jest po prostu czy ja coś przegapiłem?
Awatar użytkownika
Daniell
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 164
Rejestracja: 19 paź 2015, 11:55
Życiówka na 10k: 43
Życiówka w maratonie: 3:41

Nieprzeczytany post

Wyczytałem 920 może całkowicie automatycznie wysyłać treningi przez WiFi na serwer garmin connect automatycznie ...
1. Trening taki musimy zakończyć opcją ZAPISZ ? Czy zostawiamy po akcji STOP ?
2. Czy za każdym razem jak zegarek zgubi zasięg bluetooth z smartfonem, musimy go ponownie sparować/połączyć ?
3. Czy wgrywanie treningów z Garmin Connect / wgrywanie nowych apek odbywa się zawsze po fizycznym podłączeniu go przez kabel do komputera ? Nie da się jakoś po BT ?
Chciałbym na jednej "tarczy"/ekranie mieć konkretne pola, raz nie mogę znaleźć sekcji z tempami, raz nie ma sekcji z innymi danymi (o ile pamiętam "Dystans do końca") ?
4. Jak to zrobić/który ekran wybrać (1, 2, 3 itd.) by mieć wszystkie je dostępne ?
5. Czy można w zegarku sprawdzić jakie apki/face są zainstalowane ?
6. Po zainstalowaniu np. apki typu nowe pola to instalacji z automatu ona jest już dostępna do wyboru ?
Dziękuję z góry.
Awatar użytkownika
zabortom
Wyga
Wyga
Posty: 92
Rejestracja: 13 lip 2011, 09:46
Życiówka na 10k: 41:37
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Daniell poniżej odpowiedzi przy Twoich pytaniach:

Wyczytałem 920 może całkowicie automatycznie wysyłać treningi przez WiFi na serwer garmin connect automatycznie ...
1. Trening taki musimy zakończyć opcją ZAPISZ ? Czy zostawiamy po akcji STOP ? - musimy zakończyć opcją ZAPISZ

2. Czy za każdym razem jak zegarek zgubi zasięg bluetooth z smartfonem, musimy go ponownie sparować/połączyć ? - nie ma takiej potrzeby, zegarek automatycznie się połączy jak wejdzie w zasięg ze smartfonem

3. Czy wgrywanie treningów z Garmin Connect / wgrywanie nowych apek odbywa się zawsze po fizycznym podłączeniu go przez kabel do komputera ? Nie da się jakoś po BT ? - trening możesz wgrać przez BT łącząc się z Garmin Connect w telefonie, wydaje mi się, że apkę da się wgrać tylko po kablu

Chciałbym na jednej "tarczy"/ekranie mieć konkretne pola, raz nie mogę znaleźć sekcji z tempami, raz nie ma sekcji z innymi danymi (o ile pamiętam "Dystans do końca") ?

4. Jak to zrobić/który ekran wybrać (1, 2, 3 itd.) by mieć wszystkie je dostępne ? - wchodzisz w ustawienia aktywności-> ekrany danych i tam możesz konfigurować każdy ekran według własnych potrzeb, poszczególne ekrany danych możesz tam włączać i wyłączać (wchodząc w każdy ekran jest jego stan: włączony/wyłączony)

5. Czy można w zegarku sprawdzić jakie apki/face są zainstalowane ? - tak, aplikacje masz dostępne w aktywności IQ Aplikacje (pojawia się po zainstalowaniu pierwszej) a face widzisz w ustawieniach -> system -> Zegar -> Tarcza zegarka

6. Po zainstalowaniu np. apki typu nowe pola to instalacji z automatu ona jest już dostępna do wyboru ? - wydaje mi się, że tak, ale niestety sam tego nie testowałem
ODPOWIEDZ