Garmin - 3-ci rok gwarancji - np. w Azymut ?

Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Niektóre firmy, np. Azymut, dają dodatkowy 3-ci rok gwarancji.
Azymut określa to jako "w serwisie własnym".

Interesuje mnie jakość tego ewentualnego serwisu/gwarancji, w 3-cim roku.
Czy jest on na porównywalnym ( czyli bardzo wysokim poziomie ), tak jak u Garmina ? Czy zakres gwarancji jest taki sam, i np. czy też bez ceregieli wymieniają urządzenie w przypadku awarii ?
Z góry dzięki za wszelkie pomocne infos :)
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Piechu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2762
Rejestracja: 06 sie 2012, 20:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Rokietnica/Poznań

Nieprzeczytany post

Krążą legendy, że kiedyś, ktoś (podobno był to jeden człowiek) skorzystał z dodatkowego roku gwarancji... ale chyba trudno go będzie dziś odnaleźć :hejhej:
"W bieganiu najważniejsza jest regeneracja więc ja się nie opierdalam, ja się regeneruję!" - cyt. nieskromny autor powyższego wpisu
sebcom
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 11 maja 2012, 20:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie wierzę, żebym był tym jedynym szczęśliwcem. Ja rok temu skorzystałem z gwarancji rozszerzonej, kilka miesięcy przed upływem 3 lat. Miałem bardzo słabą baterię w garminie 310xt. Wymienili na nowy egzemplarz. Nowy czyli refubished (chyba tak to się nazywa). Na model od azymuta jest roczna gwarancja. Nowy model chodzi bez zarzutu. Tak więc już 4 lata z garminem 310xt
Jak oddawałem zegarek to jakoś bez wiary, że się coś uda. Już nawet pogodziłem się że będzie trzeba nowy kupić - a tu taka niespodzianka.
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

Dzięki za info :)
Wygląda na to, że te dodatkowe 80-100 zł (7-8 zł/miesiąc w 3. roku ) mają sens. Przy intensywnym użytkowaniu można takiego Garmina przez 3 lata nieźle zajechać.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
ODPOWIEDZ