Problem z połączeniem garmina 305 do PC

lisek1666
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sprawiłem sobie wymieniony w temacie pulsometr i mam z nim następujący problem. Mam Windows 10 zainstalowałem sterowniki USB od garmina oraz garmina express. Gdy podłączane pulsometr do komputera ten zaczyna się normalnie ładować, słychać dźwięk podłączenia sprzętu do USB jednak pulsometr jest wykrywany przez garmina express może raz na pięćdziesiąt prób. Myślę że można wykluczyć problem że stykami czy to w pulsometr że czy w stacji dokującej ponieważ zegarek normalnie się ładuje. Próbowałem robić soft reset urządzenia jednak nie przyniosło to efektów, hard resetu nie udało mi się zrobić. Może ktoś z Was borykał się z takim problemem i udało mu się jakoś z nim uporać?
New Balance but biegowy
edka
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 25 mar 2011, 13:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 4h24min

Nieprzeczytany post

Mam ten sam problem,wczoraj jeszcze było ok,dzisiaj nie mogę zgrać treningu z zegarka.
lisek1666
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A komputer Ci go wykrywa i wydaje dźwięk podłączenia urządzenia USB tak jakby podłączało się pedriva?
lisek1666
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziś pulsometr zaczął działać tyko i wyłącznie podłączony do ładowania. Czy ktoś się orientuje co może być nie tak?
VO2max

Nieprzeczytany post

Ja sobie radzę tak że zrzucam trening z garmina 305 na sporttracka program i z tego programu generuje plik gps i ten plik dopiero zrzucam na strave czy endomondo
Awatar użytkownika
nestork
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 705
Rejestracja: 01 paź 2012, 01:26

Nieprzeczytany post

Łączę się w bólu. Od czasu ostatniego czyszczenia dysku (czyli 3 miesiące temu) mam to samo :-(
5k 18:29 (MW Bieg na Piątkę IX 2017)
10k 38:38 (Bieg Kazików III 2018)
21k 1:24:32 (Półmaraton Warszawski III 2018)
42k 3:09:18 (Orlen Maraton IV 2016)
Blog i komentarze
Vault Dweller
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 07 sie 2015, 18:19
Życiówka na 10k: 39:30
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli chodzi o ewentualny problem styków, to ładowanie nie jest wyznacznikiem poprawności działania.
Ładowanie odpali się gdy tylko 2 piny stykają poprawnie, a do transmisji danych potrzeba wszystkich 4.
Kupiłem używkę i również miałem czasami ten problem, przetarłem styki zwykłą gumką do ścierania i jest ok.
40+ na karku
Strava
ODPOWIEDZ