Endomondo, Sport Tracker i inne aplikacje do biegania

Awatar użytkownika
Raptor
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 45
Rejestracja: 12 sty 2013, 10:57
Życiówka na 10k: 1:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zambrów

Nieprzeczytany post

Ja zdecydowałem się na Navime. Najbardziej dokładna i przejrzysta z testowanych przeze mnie aplikacji.
Graficznie odstaje, ale za to nadrabia treścią.
New Balance but biegowy
Taki sobie
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 173
Rejestracja: 06 cze 2014, 13:49
Życiówka na 10k: 40:25
Życiówka w maratonie: 3:37:05

Nieprzeczytany post

Zachęcony pozytywnymi opiniami Navime.pl postanowiłem spróbować. Zaimportowałem kilka plików GPX (TCX wyrzuca błąd) z Garmin Connect i mam rozbieżności w czasach. Importuję pliki z GC ponieważ biegam z zegarkiem. Przy imporcie plików z GC do Endomondo wszystko jest w miarę zbliżone, natomiast w przypadku importu do Navime pokazuje jakieś cuda. Przy czym zawsze mi pokazuje lepsze międzyczasy niż bezpośrednio zegarek. Gdzie jest problem/przyczyna? Albo inaczej zapytam. Jak przenieść aktywności z Garmin Connect/Endomondo do Navime? Import powoduje spore przekłamania. Ewentualnie biegając z zegarkiem Garmin 10 jak zgrać bezpośrednio do Navime?

Widzę, że aplikacja zbyt fajna, żeby łatwo z niej zrezygnować. Jednak te rozbieżności (5 i więcej s/km) są nie do zaakceptowania w tej chwili.
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

navime fatalnie importuje gpx i tcx. Rozbieżności to ja miałem nawet do 500 metrów na 10km. porażka jakaś
Taki sobie
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 173
Rejestracja: 06 cze 2014, 13:49
Życiówka na 10k: 40:25
Życiówka w maratonie: 3:37:05

Nieprzeczytany post

Czyli co? Widzę opcję zgrania z zegarka, ale jeżeli chcę mieć starsze pliki to niestety - będą rozbieżności. Trochę lipa. Wszyscy chwalą Stravę. Ciekawi mnie też Run-log. Ewentualnie krtoś coś poradzi w sprawie importu plików do Navime.
ODPOWIEDZ