Polar M400

Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

marcinostrowiec pisze:pytanie do dłuzej uzywajacych czy zanotowali spadek wydajnosci akumulatora przy czestym ładowaniu 8 h treningu wystarcza zaledwie na tydzien

ponadto czy akumulator jest wymienny ?
Ja tam nie widzę a używam od lutego, wydaje mi się że od czasu wrzucania do zegarka punktów A-gps jakby ciut dłużej trzyma bateria, ale to możę moje subiektywne odczucia.
Aku można wymienić w sports konsulting, koszt z tego co kojarzę ok. 50 zł.
New Balance but biegowy
IRECKI
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 02 sie 2013, 10:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

pytanie mam

czy komuś udało się postawić / zsynchronizować m400-tkę poprzez "emulator android+ flow app" postawione na Windowsie ( o ile ktokolwiek się bawił w coś takiego)
Obrazek
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Aku trzyma jak w specyfikacji 8 godz i 24 dni ?
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

marcinostrowiec pisze:Aku trzyma jak w specyfikacji 8 godz i 24 dni ?
8h to max przy ładnej pogodzie, bezchmurnym niebie, dobrej widoczności satelit oraz przy jednym treningu. Przy kilku treningach ich suma nie da 8h. Wtedy optymalny czas to 6-7h. Natomiast do tych 24 dni to ciężko stwierdzić bo musiałbyś przez ten czas nie biegać w ogóle. Mi się póki co nie udało więcej niż parę dni bez biegania wytrzymać, więc się nie wypowiem. Ale sprawdź, to będziesz wiedział ;)
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Da sie, biegać bez funkcji gps i pomiaru serca.
Ale te 8h jest uwzględnienione z funkcja GPS oraz pomiarem serca. Raczej bez włączania podswietlenia badz bez włączonej tarczy ktora swieci.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
marcinostrowiec
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 859
Rejestracja: 17 maja 2012, 17:30
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zatem duza wada tego typu sprzetu ciagłe ładowanie

zawsze też mozna zostawic zegarek w domu

bieganie na wyczucie jest łatwe i czesto przyjemniejsze

bo juz bez muzyki nie
Moje wpisy, moje doświadczenie, każdy jest indywidualnym przypadkiem, ale prawidłowości występują
Forumowym nauczycielom gramatyki ortografii oraz stylu mówie zdecydowane NIE
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Czy nie macie ostatnio problemów z Polar Flow? Nie jestem w stanie go otworzyć na Chrome. Ładuje go tylko na Explorer'ze i to z jakimiś błędami. Połowy nie widać. Sprawdziłem na kilku komputerach i wszędzie to samo.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Ja nie zauważyłem u siebie żadnych problemów z polarflow. Używam Firefoxa.
Awatar użytkownika
banan85
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1239
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:07
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: wielkopolska

Nieprzeczytany post

Ja na Chrome nie mam żadnych problemów
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ok. dzieki za info.
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
Awatar użytkownika
nefreeo
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2012, 19:07
Życiówka na 10k: 53m:52s
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Nieprzeczytany post

Czy ktoś z posiadaczy zauważył problem zakłóceń z czujnika tętna. Mam Forerunner 410 i jak zacząłem się cieplej ubierać, to odczyt jest żaden, same bzdury.
mondpas
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 298
Rejestracja: 04 paź 2013, 18:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nawet przy mroźnej zimie i ubraniu 3 warstw nic nie zakłóca odczytu tętna z czujnika H7 i zegarka M400.
Jeśli masz dziwne anomalie z odczytem to zainwestuj 1,5 zł. w nową baterię do czujnika tętna. To najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób aby sprawdzić czy coś dolega czujnikowi. Jeśli to nie pomoże to cóż... będziesz 1,5 zł. w plecy :hahaha:
Wpiszę tu swoje wyniki gdy:
5k będzie poniżej 1? minut
10k będzie poniżej 4? minut
21k będzie poniżej 1h i ?? minut
42k będzie poniżej 3h i ?? minut
Na razie takich wyników nie ma więc siedzę cicho.
Awatar użytkownika
nefreeo
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 11 sty 2012, 19:07
Życiówka na 10k: 53m:52s
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Nieprzeczytany post

mondpas pisze:Nawet przy mroźnej zimie i ubraniu 3 warstw nic nie zakłóca odczytu tętna z czujnika H7 i zegarka M400.
Jeśli masz dziwne anomalie z odczytem to zainwestuj 1,5 zł. w nową baterię do czujnika tętna. To najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób aby sprawdzić czy coś dolega czujnikowi. Jeśli to nie pomoże to cóż... będziesz 1,5 zł. w plecy :hahaha:
Już wymieniłem baterie. Problem zaczął się po zakupie/ubraniu nowej bluzy. Nie wiem czy to ma związek z jakimiś wyładowaniami elektrostatycznymi czy coś innego. Dlatego zastanawiam się nad nowym. Chociaż przywiązałem się do Garminiaka.
Astraroth
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 480
Rejestracja: 16 mar 2015, 19:28
Życiówka na 10k: 51:10
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

nefreeo pisze:
mondpas pisze:Nawet przy mroźnej zimie i ubraniu 3 warstw nic nie zakłóca odczytu tętna z czujnika H7 i zegarka M400.
Jeśli masz dziwne anomalie z odczytem to zainwestuj 1,5 zł. w nową baterię do czujnika tętna. To najprostszy, najszybszy i najtańszy sposób aby sprawdzić czy coś dolega czujnikowi. Jeśli to nie pomoże to cóż... będziesz 1,5 zł. w plecy :hahaha:
Już wymieniłem baterie. Problem zaczął się po zakupie/ubraniu nowej bluzy. Nie wiem czy to ma związek z jakimiś wyładowaniami elektrostatycznymi czy coś innego. Dlatego zastanawiam się nad nowym. Chociaż przywiązałem się do Garminiaka.
Spróbuj założyć inną bluzę, być może ta ma jony srebra i przez to powstają zakłócenia, chociaż nie wydaje mi się, żeby było ich tyle w materiale by zakłócało odbiór z nadajnika :ble: .


Koledzy, ja po moim ostatnim truchtanku stwierdzam, że odbiornik GPS w M400 jest dużo gorszej jakości (mocy) niż w RC3. Biegałam wieczorkiem w pon. podczas deszczu a więc było 100 % pokrycia nieba chmurami i tempo jest co najmniej o 30-40 sekund zaniżone w stosunku to mojego średniego. Trochę dziwne to, że nowszy produkt ma gorszy odbiornik niż ten poprzedniej generacji... :(
puchatek391
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 585
Rejestracja: 28 sie 2014, 13:41
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

może miał zły dzień, ja przesiadłem się na v800 i dużych różnic nie wiedzę jeśli chodzi o gpsa w porównaniu do m400.
ODPOWIEDZ