Suunto Ambit 3

manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Użytkuję go już chwilę i jestem mega zadowolony. Wcześniej miałem wątpliwości odnośnie braku wibracji. Teraz nie jest mi potrzebna może dlatego że nie słucham muzy jak biegam. Apka na androida działa bardzo dobrze. No cóż mi nic więcej do szczęścia nie potrzeba.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

RP35 pisze:Mam takie proste pytanie , czy ambit3 jest równie niezawodny jak jego poprzednicy :) ? Kusi mnie on i niewiem dlaczego, a aktualnie mam ambita 2 :p
Cierpliwości Ambit4 już za rogiem :-)
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

No chyba żartujesz ? :) jakieś linki ? :p
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
LoveBeer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 954
Rejestracja: 03 gru 2012, 19:45
Życiówka na 10k: 34.00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

nie wiem czy to crank czy prank, ale okropna bzdura jakas :)
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Proste że bzdura. Ale gadżeciarze sie jarają takimi pierdołami jakieś tam mp3 w zegarku i w ogóle szkoda dysputy.
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli fenixem można zmieniać piosenki w telefonie to potem ludzie sobie wpisują głupoty na własne listy życzeń.
poised
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2015, 23:29

Nieprzeczytany post

Jak rozwiazaliscie problem z temperaturą. Wskazania są pewnie błędne z powodu cieploty ciała.
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Podczas biegania? A do czego ci ta temperatura potrzebna? Jeśli już to musisz zegarek ściągnąć z ręki i umieścić na zewnątrz ubrania.
poised
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2015, 23:29

Nieprzeczytany post

Tak to wiem że działa :) szkoda, że nie pomyśleli żeby umieścić go po za oddziaływaniem ciepłym nadgarstka, np z przodu. Do czego potrzebna? Jak już jest to niech dziala poprawnie
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Raz nad tym myślałem , i przyszło mi tylko jedno do głowy ;) , musiałbyś na rękę zakładać jakąś izolację termiczną :p i pewnie wtedy temperatura była by bardziej wiarygodna . Osobiście nie sprawdzałem tego i nie widzę sensu stosowania takich rozwiązań , bo nawet gdy odizolujesz zegarek od ręki to znowu musisz zrobić mu daszek od góry :p , bo na słońcu jest inna temperatura niż w cieniu itd. :D , jak się nie mylę ( nie sprawdzałem ) to wystarczy ściągnąć zegarek na 10 min i będziesz miał temperaturę , tak tak wiem , kto by tak sprawdzał temperaturę ;)
poised
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2015, 23:29

Nieprzeczytany post

Słonce nie gra roli bo to nie termometr rtęciowy :) A ta izolacja to pewnie jeszcze jakiś jest sposób. A co z aplikacjami które biorą poprawkę na ciepło ciała. Biegacz w czasie treningu ma ok 37-38 stopni może dało by się jakos to policzyc
RP35
Wyga
Wyga
Posty: 144
Rejestracja: 06 paź 2014, 16:35

Nieprzeczytany post

Chodziło mi o to, że słońce nagrzeje obudowę zegarka , co znowu wpłynie na temperaturę ........ ;)
Ogut
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 25
Rejestracja: 25 mar 2012, 21:18
Życiówka na 10k: 40:20
Życiówka w maratonie: 3:16:02

Nieprzeczytany post

Wczoraj po raz pierwszy testowałem tryb Triathlon i po zawodach zauważyłem, że zegarek nie policzył mi zużytych kalorii. Ciekaw byłem ile wyjdzie i jaki będzie wyliczony czas odpoczynku. Dziwna sprawa. Wiadomo, że te przeliczenia to mocno przybliżona sprawa, ale bardziej mnie teraz interesuje dlaczego nie zadziałało. Dzisiaj odpoczywam, ale jutro jakiś trening zrobię i zobaczymy. Czy to może zależeć od trybu? Każdą dyscyplinę z osobna sprawdzałem i coś tam liczył, a razem już nie. Ma ktoś jakiś pomysł?
vincec
Wyga
Wyga
Posty: 132
Rejestracja: 17 wrz 2013, 22:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ktoś wie jak ustawić w zegarku podświetlenie, żeby podczas treningu podczas przełączania ekranów włączało się automatycznie podświetlenie , czy tak się w ogóle da zrobić ?
ODPOWIEDZ