Kurta na zimę

zelu89
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2015, 20:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich,

biegam od dwóch lat, ostatnio trochę większe dystanse. Idzie zima i chce zakupić sobie jakąś kurtę lub bluzę do biegania na jesień zima aby była dobra przy temperaturze zimowej.

Zastanawiam się nad tym : https://4fsklep.pl/t4z15-kumtr120_kurtk ... 77243.html

Mam już koszulkę do biegania z 4f ostatnio kupiona i całkiem fajnie się spisuje. Mile widziane inne propozycje :)
New Balance but biegowy
Acho
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 19 lip 2015, 22:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Sosnowiec

Nieprzeczytany post

Ostatnio nabyłem bluzę od Nessi - Yellow Crystals Pro. Bluza jest naprawdę godna polecenia, ciężko znaleźć jakiś minus. Przerobiłem sporo ciuszków różnych producentów, ale wiem, że teraz będę w miarę możliwości producenta, uzupełniał moją garderobę właśnie u naszego rodzimego Nessi :usmiech:.
zelu89
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 25 lis 2015, 20:29
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć. Fajna ta bluza. Tylko cenowo jak dla mnie trochę za drogo myślałem coś do 200 zł. W sumie jedyne co mam to buty spodnie i koszulkę termoaktywną. Teraz trzeba kompletować dalej. Po treningu zwykła czapka z bawełny lub bluza to jest mokra jak gnój , łatwo się przeziębić dlatego trzeba coś wciągnąć bo zima długa a biegać trzeba :)
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

zelu89 pisze:... myślałem coś do 200 zł.
Limit zasadniczo bez problemu - 200 PLN wystarcza na wiele. W wakacje kupilem w outlecie Nike taka zimowa kurtke do biegania:
http://www.run4fun.pl/nike-element-shield-max-p-3504 (chyba jeden z najwyzszych modeli tej marki na rynku?). Pierwsza cena na metce, to 799 PLN - potem bylo kilka obnizek i ostatecznie zaplacilem 169 PLN.

Moim zdaniem, placenie za obuwie / odziez sportowa wiecej anizeli 50% pierwotnej ceny detalicznej, to jednak pewna ekstrawagancja...

Jednak z Twojego punktu widzenia, pora na kupowanie rzeczy na zime jest teraz chyba najgorsza z mozliwych - sam "srodek sezonu", jeszcze prawie 2 miesiace do wyprzedazy jesiennych kolekcji. Jesli masz w okolicy jakis outlet, to moze sprobuj tam.
Awatar użytkownika
Mama Kin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1178
Rejestracja: 05 cze 2014, 23:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: somewhere else

Nieprzeczytany post

przebiegałam w kurtce 4F trzy zimy i jestem z niej bardzo zadowolona. moim zdaniem zimą jako wierzchnia warstwa lepiej się sprawdza kurtka niż bluza.
go get 'em tiger
ODPOWIEDZ