odzież Under Armour

Awatar użytkownika
wojtek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 10535
Rejestracja: 19 cze 2001, 04:38
Życiówka na 10k: 30:59
Życiówka w maratonie: 2:18
Lokalizacja: lokalna
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Chyba raczej dopasowana( opinajaca) . Ale spojrzmy prawdzie w oczy - zwykle kolarki to w rzeczywistosci odziez uciskowa ,tylko nikt tego tak nie nazywa. No i stopien ucisku nie jest znaczny.

Koszulke ala Underarmour zakupilem w okolicznym Walmart. Made in Mexico.
Cos jest we mnie z lowcy , z czasow kartkowych , kiedy sie nie kupowalo tylko upolowywalo.
Articles in English:
http://www.examiner.com/atlanta-sports-gear-in-atlanta/wojtek-wysocki

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0
New Balance but biegowy
bella
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2009, 00:31

Nieprzeczytany post

O, czyli tak jak myślałam, Under Armour cieszy się zdecydowanie pozytywną opinią, skoro sam Gołota nosi te ubrania :hej:
Jestem na etapie wybierania bluzki do fitnessu z serii hot gear... Zainteresowała mnie technologia Anti-Odor, która zapobiega rozwojowi mikrobów odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach, a poza tym podobno usprawnia mobilność mięśni. To coś czego mi trzeba...

Czy są na forum panie, które mają ubrania UA i są zadowolone?
Awatar użytkownika
Eddie
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1570
Rejestracja: 04 cze 2007, 21:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rzekome technologie Anti-odor posiada obecnie chyba każda odzież lepszej klasy. Więc to nie jest coś niezwykłego ani niepowtarzalnego :) Co do poprawiania "mobilności mięśni" w tym przypadku to zgadzam się z Wojtkiem :) Ostatnio bardzo wiele pojawia się odzieży tego typu, która nazywa się uciskową "kompresyjną" a ma z tym pojęciem niewiele wspólnego.
Weźmy za przykład korporacyjnego molocha firmę NIke. Ostatnio kolega mnie zaskoczył bardzo mówiąc, że widział w sklepie za mniej niż 100 zł spodenki kompresyjne Nike. W szoku byłem bo wiem, że tego typu odzież KOMPRESYJNA kosztuje zazwyczja w granicach 300-400 zł. Z ciekawości wszedłem na stronę możliwe, że amerykańską w poszukiwaniu tego cudu.
Z kolegą ostatecznie odszukaliśmy model jaki widział, który miał w nazwie owe magiczne "compression".
No właśnie i to tyle co te spodnie miały wspólnego z kompresją. W czytując się w opis spodni, jedyne co miały do zaoferowania to niby efekt termiczny, bo były to zwykłe krótkie getry biegowe z zakresem temperatur na wiosnę/lato przewidzianą. Niestety panowie od marketingu wpadli na genialny pomysł, że słowo "Compression" dobrze brzmi i się będzie sprzedawało nie ważne czy spodnie zapewniają jakikolwiek ucisk podawany w mmHg pomijając fakt bycia typem spodni dopasowanym zwanym "getry".
Warto mieć to więc na uwadze, że nie wszystko złoto co się świeci.
bella
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2009, 00:31

Nieprzeczytany post

Edi, zapewne masz rację, ale ja nie siedzę tak głęboko w tematyce odziezy sportowej, więc jeśli coś mi się o uszy obije to przyjmuję to za prawdę i nie szukam dalej.
Tak było właśnie z odzieżą Under Armour.
Znajomy naopowiadał mi cudów. Poczytałam tu i tam i się zachwyciłam. Zresztą te funkcję, które UA spełnia mi w zupełnosci wystarczą, więc... no własnie - wystarczą.
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

UA ostro wchodzi z dystrybucją do Polski. Co nie wejdę do sklepu sportowego, czy górskiego to na wejściu wręcz atakuje mnie ta marka. Jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego istnieje.
Tomcio:)
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 27 gru 2009, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

brujeria pisze:UA ostro wchodzi z dystrybucją do Polski. Co nie wejdę do sklepu sportowego, czy górskiego to na wejściu wręcz atakuje mnie ta marka. Jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego istnieje.
W Szczecinie sie jeszcze z tym nie spotkałem, a szkoda. Od dłuższego czasu rozglądam sie za produktami tej firmy, jednak chciałbym przymierzyć przed zakupem...
Pozdrawiam :)
brujeria
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1060
Rejestracja: 30 lis 2009, 11:32
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tomcio:) pisze:
brujeria pisze:UA ostro wchodzi z dystrybucją do Polski. Co nie wejdę do sklepu sportowego, czy górskiego to na wejściu wręcz atakuje mnie ta marka. Jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego istnieje.
W Szczecinie sie jeszcze z tym nie spotkałem, a szkoda. Od dłuższego czasu rozglądam sie za produktami tej firmy, jednak chciałbym przymierzyć przed zakupem...
Natknąłem się w sieci Delta Sport i Planet Outdoor. Sądzę, że są te sklepy też w Szczecinie, szczególnie ten drugi.
Tomcio:)
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 50
Rejestracja: 27 gru 2009, 14:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Niestety nie ma tych sklepów...
Pozdrawiam :)
bella
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 03 paź 2009, 00:31

Nieprzeczytany post

Zawsze można zamówić w sieci, prawda?
Ja swoje ciuchy wybieram na fa-pol.pl.
UA jest tam w atrakcyjnych cenach. jesli jednak chcecie koniecznie przymierzyć to można pójść do stacjonarnego sklepu, powdzięczyć się do siebie w lustrze w przymierzalni, a później wrócić do domu i zamówić w sieci...
ja tak robię. troche zajmuje to czasu, ale co tam.
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

Bella, trochę szczerze powiedziawszy mnie irytuje taka nachalna propaganda marek Under Armour i NB. Praiwe wszystkie Twoje posty są ich reklamą a większość z nich odsyła na jedną stronę internetową. Może przedstawisz się jako sprzedawca?
Bo udawania "zwykłego forumowicza" nie za bardzo Tobie wychodzi.
Myślę, że przedstawienie się jako handlowiec sprzedający te marki byłoby uczciwsze...
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
kaaamcia
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2009, 09:11

Nieprzeczytany post

Under Armour jest jedna z najlepszych marek jesli chodzi o odziez techniczna /nie, to nie reklama, nie bede wklejac linkow ani nic/. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze super sie nosi /zarowno coldgear i heatgear/, tak samo swietnie sie pierze. +5 za trwalosc. Podoba mi sie w UA ze odziez ta jest maksymalnie dopasowana i eliminuje ryzyko wszelkich otarc itp. Dlatego zdecydowanie polecam, bo mimo iz troche kosztuje to naprawde placi sie za jakosc.
Aha, wszystko jest super pod warunkiem zachowania zasad dobierania warstw odziezy treningowej ;)
Pierrnick
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 16 lis 2009, 20:11
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

Czasem ( nobody is perfect) kupuję coś w zapamiętaniu, zwłaszcza ze mój stosunek do reklamy jest absolutnie ambiwalentny i , o zgrozo, daje czasem wiarę sporzedawcom, traktując ich, w sytuacjach kiedy nie potrafię mieć zdania, za specjalistów. Tak było w przypadku golfika kupionego w Sklepie biegacza. Miałem kupić Nike, ale rozmiaru nie było i pod wpływem emocji zdecydowałem się ( ?) na zakup golfika firmy absolutnie mi nie znanej ale ponoć jakościowo nieprzeciętnej, o właściwościach rodem z NASA. Jako że kierowała mną pomroczność jasna wybecalowałem 170 złociszów minus rabat 5% i użytkowałem z zadowoleniem. Dopiero niedawno ( także pod wpływem dyskusji tutejszych) zwróciłem uwagę na napis UA z przodu golfika. Firma zowie się Coldgear , rodem podobno z USA ale wyfabrykowane w Mechico a o czym zaświadcza stosownie wymalowana metka. Krótko - fajnie. Trzyma ciepło, w zasadzie przy temperaturze na małym plusie ( powyżej 2 - 3 stopni i braku wiatru) absolutnie wystarcza pod kurtkę. Przy niższych temperaturach wymaga małego wsparcia ( w moim przypadku do - 5 stopni wystarczy t-shirt Kalenji). Ponieważ objawiam sie poważną nadpotliwością chłonie on ( golfik znaczy ) znaczące ilości potu ale trzyma bardzo solidnie ciepło co w efekcie daje komfort podróżowania. Przepraszam za tak poważny wywód ale wiecie, sobota....
Piernick
ODPOWIEDZ