Odzież do biegania Nessi

Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

degi pisze:
Nessi pisze:Musisz być zalogowany by użyć kody. http://www.e-nessi.pl/pl/i/Kody-rabatowe/11
Po zarejestrowaniu i zalogowaniu też nie działa :smutek: niestety...
Znalezione - naprawiona. Czas trwania był z automatu ustawiony na dwa dni. Teraz już działa.:)
New Balance but biegowy
degi
Wyga
Wyga
Posty: 66
Rejestracja: 21 paź 2014, 16:46
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tak mię przemknęło przez myśl, że to było ograniczone czasowo. Dzięki serdeczne! Zamówione i opłacone.
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Który model skarpetek za kostkę jest najlepiej polecany na zimę ?
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Na zimę na temperaturę od 3 do -12 bo polecamy w sumie 3 modele.

RM dobrze trzyma ciepło a jednocześnie nie jest gruba. Szybko schnie. Mój faworyt.
SK i dłuższe SD tutaj podobnie z tą różnicą, ze materiał jest troszkę grubszy.
T to już na mrozy, dłuższa grubsza skarpeta.
AN czasem biegacze wybierają model skarpety narciarskiej pod kolano. a to dlatego, ze czasem biegają w terenie śnieżnym lub błotnym:)

Ważna też sprawa, ze podczas zimy dobrze jest zwiększyć sobie dystanse biegowe, oraz pamiętać, że tak samo są buty na zimę i na lato do biegania:)
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Niezależna grupa testingowa wydała swój werdykt co do naszych produktów.

Czapeczka do biegania ACB:

http://ngt.pl/1455,czapka-termoaktywna- ... nisex.html


Koszulka Oddychająca Bezszwowa Męska - BK2

http://ngt.pl/1461,nessi-koszulka-oddyc ... a-bk2.html
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Koniec prac.
Ruszyliśmy właśnie z nową odsłoną naszego sklepu. Jest szybki, intuicyjny, przejrzysty. Wprowadziliśmy kilka zmian technicznych, np. Schowek, w którym możecie zapisywać interesujące Was produkty. Sklep jest responsywny, dzięki czemu zakupy zrobicie na każdym urządzeniu mobilnym. Zresztą sprawdźcie sami.

http://www.e-nessi.pl/

Mile widziane są każde uwagi. Wiem, że na Was zawsze można liczyć. Z góry dzięki.
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nessi pisze:Ruszyliśmy właśnie z nową odsłoną naszego sklepu. Jest szybki, intuicyjny, przejrzysty. Wprowadziliśmy kilka zmian technicznych, np. Schowek,
Moim zdaniem nawigacja taka sobie - tak na pierwszy rzut oka, nie ma np. kluczowego przelacznika, tzn. wyboru produktow dla kobiet / mezczyzn.
Sklep juz pewnie kupiliscie, wiec potrzebujecie walczyc z tym co juz macie - ale po obejrzeniu kilku wiekszych internetowych sklepow biegowych, to absolutnie najlepszy funkcjonalnie jest RunnersClub.pl (i nie jestem przez nich oplacany...) - nawigacja, mozliwosc filtrowania wyboru, sortowanie. IMO proba osiagniecia zblizonej funkcjonalnosci powinna byc Waszym celem.
Nessi pisze:Sklep jest responsywny, dzięki czemu zakupy zrobicie na każdym urządzeniu mobilnym. Zresztą sprawdźcie sami.
A to jest funkcjonalnosc, o ktorej wiem, ze aktualnie jest b. modna, jednak wydaje mi sie odrobine kwiatkiem do kozucha - byc moze jakies badania udowadniaja cos innego? - ale kupowanie czegos powazniejszego na ekraniku telefonu, wydaje mi sie jednak malo wygodne (np. wielkosc zdjec produktu).
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Robert pisze:
Nessi pisze:Ruszyliśmy właśnie z nową odsłoną naszego sklepu. Jest szybki, intuicyjny, przejrzysty. Wprowadziliśmy kilka zmian technicznych, np. Schowek,
Moim zdaniem nawigacja taka sobie - tak na pierwszy rzut oka, nie ma np. kluczowego przelacznika, tzn. wyboru produktow dla kobiet / mezczyzn.
Sklep juz pewnie kupiliscie, wiec potrzebujecie walczyc z tym co juz macie - ale po obejrzeniu kilku wiekszych internetowych sklepow biegowych, to absolutnie najlepszy funkcjonalnie jest RunnersClub.pl (i nie jestem przez nich oplacany...) - nawigacja, mozliwosc filtrowania wyboru, sortowanie. IMO proba osiagniecia zblizonej funkcjonalnosci powinna byc Waszym celem.

Dzięki za wgląd i opinie.
On i ona będzie wkrótce. Pewne rozwiązania wymagają większego zaangażowania nie tylko finansowego. Czasem prosta rzecz a pół strony trzeba rozkopać. Jak jesteś w stanie podpowiedzieć co Tobie się podoba w Runners chętnie się temu przyjrzymy.
Nessi pisze:Sklep jest responsywny, dzięki czemu zakupy zrobicie na każdym urządzeniu mobilnym. Zresztą sprawdźcie sami.
A to jest funkcjonalnosc, o ktorej wiem, ze aktualnie jest b. modna, jednak wydaje mi sie odrobine kwiatkiem do kozucha - byc moze jakies badania udowadniaja cos innego? - ale kupowanie czegos powazniejszego na ekraniku telefonu, wydaje mi sie jednak malo wygodne (np. wielkosc zdjec produktu).
Nie modna a praktyczna. Dziś monitorów, laptopów czy tabletów o różnej rozdzielczości jest masa. I z tą myślą robiliśmy tą stronę. Transakcje poprzez komórkę to już 20% wszystkich transakcji w sieci także ta opcja także musi być dostępna.

Na nasze małe usprawiedliwienie dodam, że jako firma garażowa nie mamy rzeszy grafików, programistów i czasem nie wszystko uda nam się zrobić, dlatego Was prosimy o małe podpowiedzi. Dzięki Rober.
pehop
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 449
Rejestracja: 14 sie 2012, 10:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Mazowsze

Nieprzeczytany post

Robert pisze: kupowanie czegos powazniejszego na ekraniku telefonu, wydaje mi sie jednak malo wygodne (np. wielkosc zdjec produktu).
Masz rację - wydaje Ci się ;)
"Niezależnie od okoliczności zewnętrznych, każdy ma niezbywalne prawo spieprzyć swoje życie tak, jak uważa to za stosowne" - by mój ojciec
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pehop pisze: Masz rację - wydaje Ci się ;)
Odczucie wygody to czynnik dosc subiektywny - mnie na pewno male ekraniki nie zachwycaja i jesli moge, staram sie nie uzywac - stad napisalem, ze tak mi sie wydaje. Jesli uwazasz inaczej, tzn. ze wygodniej nawiguje sie po stronach internetowych na malych ekranikch - no coz, to Twoje upodobania, ktorych chyba nie zrozumiem... ;-)

Natomiast wielkosc zdjecia pokazujacego produkt w internetowym sklepie to obiektywna sprawa - znacznie lepiej oglada sie to na prawdziwym ekranie. Tu nie ma zadnego porownania: tzn. 4-5" ekranik telefonu vs. 24" prawdziwy monitor - to zupelnie inne ligi, gdzie telefon odpada w przedbiegach.
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Robert pisze:
pehop pisze: Masz rację - wydaje Ci się ;)
Odczucie wygody to czynnik dosc subiektywny - mnie na pewno male ekraniki nie zachwycaja i jesli moge, staram sie nie uzywac - stad napisalem, ze tak mi sie wydaje. Jesli uwazasz inaczej, tzn. ze wygodniej nawiguje sie po stronach internetowych na malych ekranikch - no coz, to Twoje upodobania, ktorych chyba nie zrozumiem... ;-)

Natomiast wielkosc zdjecia pokazujacego produkt w internetowym sklepie to obiektywna sprawa - znacznie lepiej oglada sie to na prawdziwym ekranie. Tu nie ma zadnego porownania: tzn. 4-5" ekranik telefonu vs. 24" prawdziwy monitor - to zupelnie inne ligi, gdzie telefon odpada w przedbiegach.
Nam się wydaje, że nie w tym rzecz. Na komórkach możliwość przejrzystego przeglądania ma być tylko pomocą, nie alternatywą. Można sobie w każdym miejscu pooglądać dodać do schowka a w domku kupić.
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Od dziś do czwartku w naszym sklepie mamy dzień darmowej wysyłki.

Przy płatności przelewem lub karta za zakupy wysyłka kurierem gratis!
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Co możesz powiedzieć o KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA BM1 ale tak swoimi słowami ;)
Awatar użytkownika
Nessi
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 176
Rejestracja: 09 wrz 2014, 12:31
Życiówka na 10k: 47,48
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kuczlaw pisze:Co możesz powiedzieć o KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA BM1 ale tak swoimi słowami ;)
:) Swoimi to powiem krótko i prosto. Biegam w niej od ponad roku w chłodne i mroźne dni, aby jej działanie miało sens musisz zakładać 3 warstwy na mrozie, na dodatnich mogą być 2. Dobrze odprowadza wilgoć, i trzyma temperaturę, ale musisz być w ruchu. Sama z siebie nie grzeje. Jest dedykowana dla biegaczy i tak też jest zrobiona by zaczęła funkcjonować po 1-2 kilometrze. Delikatna dla ciała. Nie podrażnia. 2 warstwy bardzo ważne, wewnętrzna od ciała odpowiedzialna za odprowadzanie wilgoci, zewnętrzna odpowiedzialna za trzymanie temperatury.
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Nessi pisze:
kuczlaw pisze:Co możesz powiedzieć o KOSZULKA TERMOAKTYWNA MĘSKA BM1 ale tak swoimi słowami ;)
:) Swoimi to powiem krótko i prosto. Biegam w niej od ponad roku w chłodne i mroźne dni, aby jej działanie miało sens musisz zakładać 3 warstwy na mrozie, na dodatnich mogą być 2. Dobrze odprowadza wilgoć, i trzyma temperaturę, ale musisz być w ruchu. Sama z siebie nie grzeje. Jest dedykowana dla biegaczy i tak też jest zrobiona by zaczęła funkcjonować po 1-2 kilometrze. Delikatna dla ciała. Nie podrażnia. 2 warstwy bardzo ważne, wewnętrzna od ciała odpowiedzialna za odprowadzanie wilgoci, zewnętrzna odpowiedzialna za trzymanie temperatury.
Mam Under Armour z serii cold , dokłądnie coś takiego

http://www.fits24.pl/product-pol-49-Und ... -Mock.html

i na to ubieram lekką wiatrówkę ale już jest za zimno. Szukam czegoś co mnie dogrzeje ;) i pomyślałem o pierwszej warstwie
ODPOWIEDZ