Nike Wild Trail Shield

MoCker
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2012, 06:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Szukam butów na jesienno - zimowe bieganie po leśnych ścieżkach. Bez napinki na jakieś ultra itd. Czy ktoś z szanownych forumowiczów biega w tych butach i może coś więcej na ich temat powiedzieć?
New Balance but biegowy
MoCker
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2012, 06:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nikt, nic ?
Awatar użytkownika
Jupiter
Wyga
Wyga
Posty: 117
Rejestracja: 05 paź 2006, 23:03
Życiówka na 10k: 44:16
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wyoming teraz Greentown :-)
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zerknij do tego wątku
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=37&t=36529
są wymieniane jako tańsza alternatywa
Awatar użytkownika
radslo1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 731
Rejestracja: 29 mar 2012, 17:28
Życiówka na 10k: 39:53
Życiówka w maratonie: 3:21:47
Lokalizacja: Żelechów/Warszawa

Nieprzeczytany post

Mam te buty i uważam, że są bardzo dobre do niezbyt częstego biegania po leśnych ścieżkach. Przebiegłem w nich nieco ponad 200 km. Nie oszczędzałem. Po błotnistej glinie, po lesie i trochę po asfalcie pokrytym śniegiem. Kupiłem je o ile dobrze pamiętam za 149 PLN w Go Sporcie. Wygodne i wyglądają na solidne. Nie wiem co będzie po 500, 800 km ale na razie ok.
Awatar użytkownika
Jupiter
Wyga
Wyga
Posty: 117
Rejestracja: 05 paź 2006, 23:03
Życiówka na 10k: 44:16
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wyoming teraz Greentown :-)
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ja zrobiłem ponad 400 km . Głownie las i szutrowe ścieżki . Ostatnio HM Kampinoski w mokrych warunkach . Po wyczyszczeniu wyglądają jak nowe . Mała amortyzacja ale to dla mnie nie problem , wzmocnione czuby parę razy uchroniły palce przed korzeniami
MoCker
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2012, 06:54
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziękuję za opinie. Zdecydowałem się je kupić.
Awatar użytkownika
Jupiter
Wyga
Wyga
Posty: 117
Rejestracja: 05 paź 2006, 23:03
Życiówka na 10k: 44:16
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wyoming teraz Greentown :-)
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jupiter pisze:Ja zrobiłem ponad 400 km . Głownie las i szutrowe ścieżki . Ostatnio HM Kampinoski w mokrych warunkach . Po wyczyszczeniu wyglądają jak nowe . Mała amortyzacja ale to dla mnie nie problem , wzmocnione czuby parę razy uchroniły palce przed korzeniami
:ech: Niestety muszę trochę zweryfikować opinie o tych butach, po 600 km tylko las i szutry . Na prawym bucie na zewnętrznej części cholewki w okolicach łączenia z podeszwą na długości około 8 cm nastąpiło przetarcie .Wizualnie wyglądały bardzo dobrze, sama podeszwa nie uległa zniszczeniu ale asfaltu tylko doświadczała naprawdę na krótkich odcinkach. Same właściwości " trakcyjne" jak na moje bieganie były wystarczające , niestety ostatnio dzień przed krótkim biegiem cross'owym kiedy miały szanse ponownie się sprawdzić trafiły do reklamacji .(plus została uznana) ,teraz stoje przed wyborem Wildhorse lub Terra Kiger
ODPOWIEDZ