Kiprace Trail 3 - różne ceny w decathlonie

Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć! Mam prośbę do kogoś - podobno ceny w sklepach stacjonarnych różnią się od internetowego. Może ktoś się akurat wybiera do deca i mógłby zobaczyć ile kosztuje ten model. Pliiiisssss :bum:
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

I jeszcze może pytanie do użytkowników tego modelu - jak wygląda rozmiarówka? Jaką długość wkładki ma rozmiar 42 albo 43 albo 44. Ewentualnie jakieś porównanie typu "glide boost mam 43 1/3 a Kalenji 42/43".
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Mierzyłem XT6 i Kiprace Trail 3 i rozmiarówka wygląda tak samo więc mogę dać punkt odniesienia.

Moje rozmiary:
Asics Sonoma 2 - 43
Kalenji Kiprun SD - 42
XT6 - 42,5

Co do ceny - w większości sklepów powieli się ta z internetowego i tak jest np. w Częstochowie, Bytomiu i Gliwicach, ale niektóre sklepy mogą same zaniżyć cenę więc chyba najszybciej będzie jak zadzwonisz do sklepu, który masz najbliżej siebie i się dowiesz.
Awatar użytkownika
evenius
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 19 sty 2017, 11:38
Życiówka na 10k: 43:41 min.
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Te rozmiary nie różnią się zbytnio niczym :P Ceny w sklepach internetowych są często niższe od tych stacjonarnych, bo zazwyczaj płacisz dodatkowo za wysyłkę i dla nich teoretycznie wychodzi na to samo.
Najlepsze są zioła na hemoroidy. Skutecznie działają na żylaki odbytu!
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

evenius pisze:Te rozmiary nie różnią się zbytnio niczym :P Ceny w sklepach internetowych są często niższe od tych stacjonarnych, bo zazwyczaj płacisz dodatkowo za wysyłkę i dla nich teoretycznie wychodzi na to samo.
W Decathlonie za wysyłkę się nie płaci.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bartochm pisze:Mierzyłem XT6 i Kiprace Trail 3 i rozmiarówka wygląda tak samo więc mogę dać punkt odniesienia.

Moje rozmiary:
Asics Sonoma 2 - 43
Kalenji Kiprun SD - 42
XT6 - 42,5
No właśnie, w XT6 wybrałeś "połówkę" - czy w Kiprace Trail dobry był rozmiar 42 czy 43? Bo u mnie XT6 dobre były 43,5 a Kiprace nie ma połówek.
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

b@rto pisze: No właśnie, w XT6 wybrałeś "połówkę" - czy w Kiprace Trail dobry był rozmiar 42 czy 43? Bo u mnie XT6 dobre były 43,5 a Kiprace nie ma połówek.
43, w 42 miałem wrażenie, że jak mi ciut noga spuchnie po paru km to za bardzo obiję duży palec i mógłbym się pozbyć paznokcia.

Co do wysyłki - Deca ma ciągle wysyłkę za darmo.
RMC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 641
Rejestracja: 14 lis 2013, 22:23
Życiówka na 10k: 44:49
Życiówka w maratonie: 04:09:02
Lokalizacja: Oleśnica

Nieprzeczytany post

Cenę w sklepie powinno się dać negocjować. Swego czasu upatrzyłem sobie coś tam w jednym z Decathlonów i mieli sporo drożej niż w internecie. Po rozmowie stanęło na tym, że kupiłem za tyle ile wystawiali na swoim www.
Komentarze do bloga biegowego: [url]http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=38345[/url]
Strona WWW: [url]http://www.pstryk-pstryk.com[/url]
Blog Biegowy: [url]https://rmc-biega.pl[/url]
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To takie negocjacje to jak nie negocjacje... Inna sprawa, że czytałem gdzieś (tu na forum? albo na fb gdzieś) jak jeden z pracowników deca mówił, że np. XT6 mają cenę sugerowaną dla sklepów 199 zł (a w necie są po 269 bodajże). To mnie właśnie popchnęło do założenia tego tematu.
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

b@rto pisze:To takie negocjacje to jak nie negocjacje... Inna sprawa, że czytałem gdzieś (tu na forum? albo na fb gdzieś) jak jeden z pracowników deca mówił, że np. XT6 mają cenę sugerowaną dla sklepów 199 zł (a w necie są po 269 bodajże). To mnie właśnie popchnęło do założenia tego tematu.
Na Facebooku na giełdzie biegowej się wypowiadał gość - pracownik Deca, nie umiem już tego posta znaleźć ale w skrócie

To co jest na stronie po 269zł to XT6 po zmianie kolorystycznej - mały lifting na kolekcję wiosna/lato. Te same zmienione egzemplarze są w sklepach stacjonarnych po 269zł.
Klasyczne XT6 te niebiesko-żółte, jest już wyprzedawane - na stronie brak, w sklepach stacjonarnych ostatnie sztuki w przecenionej cenie 219zł ( kupiłem w takiej cenie w Częstochowie ponad tydzień temu). Niektóre sklepy mogą same podjąć decyzję o obniżeniu ceny od tych 219zł i słyszałem już o sklepach z ceną 199zł ale nie spotkałem się z tym osobiście. Zalecana obniżkowa cena to 219zł i taka była w Częstochowie, Gliwicach, Bytomiu, Katowicach i w Decathlon Easy Katowice Dąbrówka.
ODPOWIEDZ