Zakup butów- Katowice

krzem88
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 15 lis 2015, 13:02
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Witam

Planuje zakup butów, lecz zastanawiam się nad sklepem, w którym najlepiej opłaca się dokonać zakupu.
Jestem z okolic Katowic, więc ten rejon mnie interesuje.

W okolicy jest Decathlon, Martes sport, Sklep Biegacza, tylko tyle przychodzi mi do głowy, co byście poradzili. Kwota do 300-350 zł.

Początkujący biegacz, tryb biegania 2-3x w tygodniu, dystanse 3x 8-10 km.
Trasy mieszane, park, boisko, asfalt.

Wzrost 185/ 82kg
Rodzaj stopy- Neutralna.

Propozycje wskazane jak najbardziej, jeśli chodzi o modele butów.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Polecam Ci przejechanie się do Fashion House Sosnowiec, tak wiem, że zagranica ale czasami trzeba :P, jest tam outlet Asics. Mają spory wybór a i pracownicy są ogarnięci i na bank będą potrafili Ci coś doradzić.
krzem88
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 15 lis 2015, 13:02
Życiówka na 10k: 54
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej.

dzięki za odpowiedź. Z tym FH mam złe doświadczenie :). Ale dzięki za info
agnieszka_
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 522
Rejestracja: 15 kwie 2008, 17:05
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Nieprzeczytany post

I jak, masz na oku jakis konkretny model?
Słwek.GL
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 07 gru 2015, 15:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ewidentnie polecam Sklep Biegacza. Kupiłem u nich swoje buty w Gliwicach. Mają też sklep w Kato, z tego co kojarzę gdzieś niedaleko stadionu AWF. Widać, że znają się na robocie. Mają przekrój różnych marek, a tym samym szerszy wybór. Kupiłem tam swoje Pegasusy i jestem b. zadowolony z doboru obuwia.
Trudno powiedzieć, który but będzie najlepszy dla Ciebie. Pegasus powinien pasować i jest w sensowanej cenie: http://www.sklepbiegacza.pl/buty/meskie ... -m-szary-1.
Skontaktuj się ze Sklepem Biegacza, oni na pewno będą w stanie znaleźć inne modele.
Oglądałem buty w kilku sklepach: Intersporcie w SCC, SportsDirect w Europie, czy właśnie Asicsie i NB w Fashion House. Może miałem pecha, ale żaden z tych doradców nie był specjalnie rozgarnięty jeśli chodzi o tematykę biegów. Wszyscy operują ogólnikami. Ja wychodzę z założenia, że jeśli coś jest do wszytkiego, to jest do niczego.
gocu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie wiem tylko jak z cenami, dawno się nie interesowałem, ale w Sklepie Biegacza zawsze było _cholernie_ drogo.
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

bartochm pisze:Polecam Ci przejechanie się do Fashion House Sosnowiec, tak wiem, że zagranica ale czasami trzeba :P, jest tam outlet Asics. Mają spory wybór a i pracownicy są ogarnięci i na bank będą potrafili Ci coś doradzić.
Absolutnie nie są ogarnięci, podobnie w NB! Ceny z kosmosu. Obejrzyj i przymierz w (bieżnia) w sklepie biegacza na Kościuszki lub w Dąbrowie w urodzonych biegaczach, kup w necie.
Obrazek
Awatar użytkownika
bartochm
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 394
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:30
Życiówka na 10k: 50:41
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

TajPan pisze:
bartochm pisze:Polecam Ci przejechanie się do Fashion House Sosnowiec, tak wiem, że zagranica ale czasami trzeba :P, jest tam outlet Asics. Mają spory wybór a i pracownicy są ogarnięci i na bank będą potrafili Ci coś doradzić.
Absolutnie nie są ogarnięci, podobnie w NB! Ceny z kosmosu. Obejrzyj i przymierz w (bieżnia) w sklepie biegacza na Kościuszki lub w Dąbrowie w urodzonych biegaczach, kup w necie.
Musiałeś trafić na takiego a nie innego pracownika, a 159zł za Gel Sonoma T4F2N-9985 to nie jest "cena z kosmosu"
Awatar użytkownika
TajPan
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 204
Rejestracja: 04 cze 2012, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Owszem, ale Gt-2000 za 299 już tak.
Obrazek
ODPOWIEDZ