Komentarz do artykułu Najlepszy but jaki kiedykolwiek stworzono. MetaRun

Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:o, masz lepsze info? na zachodzie to będzie 250 dolarów, więc ile u nas? 799 czy 749?
A ile kosztuje teraz dolar?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
radslo1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 731
Rejestracja: 29 mar 2012, 17:28
Życiówka na 10k: 39:53
Życiówka w maratonie: 3:21:47
Lokalizacja: Żelechów/Warszawa

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:o, masz lepsze info? na zachodzie to będzie 250 dolarów, więc ile u nas? 799 czy 749?
Qba, no to jak na zachodzie 250 dolców to w PL po dzisiejszym kursie ponad 1000 PLN. No to byłby przełom :)!
PrzemekM72
Wyga
Wyga
Posty: 106
Rejestracja: 25 sie 2014, 22:43
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

To tylko 200 za każdą z nowych, przełomowych technologii :hahaha:
www.devdiaries.pl

Biegam (czasem) bez celu. Po prostu spodobało mi się.
human
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 376
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Piaseczusetts

Nieprzeczytany post

A jak wydam tego tysiaka na te cudo to 3h złamię ?
Tylko bez odpowiedzi typu: "na połówce na pewno"
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

human pisze:A jak wydam tego tysiaka na te cudo to 3h złamię ?
Tylko bez odpowiedzi typu: "na połówce na pewno"
mam nadzieję, że ja złamie ;)
grzechu_wroc
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 355
Rejestracja: 08 maja 2010, 14:51
Życiówka na 10k: 32:30
Życiówka w maratonie: 2:27:16
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Ekskluzywne (jego mać) , tylko 120 par w Polsce, 12 męskich na sklep... Ja pier... Robią z ludzi debili. Za takie zagrania Asics ma u mnie wielkiego minusa. Będę pamiętał o tym przy następnych zakupach
#WrocławskieIten
HM: 1:11:11
M: 2:27:16
Awatar użytkownika
google
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 243
Rejestracja: 11 lut 2010, 22:31

Nieprzeczytany post

Znalazłem swój tekst z sierpnia.
google pisze: Może powinniśmy ułożyć jakiś ranking największego kitowania ?
U mnie wygląda to tak:

Asics
Reebok
Nike
Adidas
i potem cała reszta.

Może reszta też tak kituje tylko mniej to nagłaśnia.
Ranking wiele by się nie zmienił, może tylko odległości byłyby większe, czyli:

Asics
........
Reebok
.......
.......
.......
.......
Nike, Adidas i reszta

Asics po raz kolejny przekracza granice bzdur.
Nie mogę pojąć, jakie myślenie stoi za ludźmi, którzy to wymyślają.
Po pierwsze - do kogo jest skierowane?
Chyba, do zupełnie niezorientowanych, wchodzących w bieganie początkujących biegaczy, którzy jeszcze nie wiedzą, że nie może być jednego najlepszego buta, że chociażby różne przeznaczenie czy nasze osobiste preferencje determinują czy dany but jest dla nas najlepszy (i do czego) czy nie.
Ale skoro jest do początkujących, to część początkujących się zapyta nie początkujących, czy to prawda. Usłyszą, że to ściema. W ich głowach asics nie będzie się już dobrze kojarzył.
Po drugie - ta treść. Te bzdury które wypisuje asics są tak bolesne dla uszu doświadczoncyh biegaczy, że ma to efekt odwrotny. Kolega przede mną już o tym napisał, ale u mnie jest podobnie. Ta akcja powoduje u mnie takie odruchy obronne, że w tym momencie nawet jeśli kiedyś jeszcze byłęm w stanie przyznać, że buty asics mają pozytywne cechy, to teraz będę przekonywać wszystkich, że prawdopodobnie asics jest tak bezsilny, archaiczny, antykreatywny, że jedyne co może zrobić, by przekonać do kupna swoich butów to nachalny marketing.
Nie mogę pojąć kto to wymyśla? Wiem, że nie w Polsce, ale kto to jest? Czy to przychodzi z Japonii? Czy z Europy? Czy ze Stanów?
pozdrawiam
Keri
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1625
Rejestracja: 17 gru 2012, 13:28
Życiówka w maratonie: 2:59:50

Nieprzeczytany post

Ten poziom absurdarnej "luksusowosci" produktu (limited edition) oraz ta czesc marketingowego belkotu:

Taking a cue from Henry Ford and his Model T, ASICS is offering the MetaRun in any color you want, as long as it’s black. The subdued gold trim gives it a look of understated elegance, like a running shoe version of a Range Rover or Toureag

daje nam odpowiedz dla kogo jest to produkt. Otoz dla wlascicieli Range Rover, czy Toureag'ow wlasnie. Zabawne, ze nie pojawila sie nazwa Toyoty.
Dosc symptomatyczne zwazywszy na kraj pochodzenia producenta butow.
A i nie zapomnijmy o jednym "czarny wyszczupla".
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Keri pisze:Ten poziom absurdarnej "luksusowosci" produktu (limited edition) oraz ta czesc marketingowego belkotu:

Taking a cue from Henry Ford and his Model T, ASICS is offering the MetaRun in any color you want, as long as it’s black. The subdued gold trim gives it a look of understated elegance, like a running shoe version of a Range Rover or Toureag

daje nam odpowiedz dla kogo jest to produkt. Otoz dla wlascicieli Range Rover, czy Toureag'ow wlasnie. Zabawne, ze nie pojawila sie nazwa Toyoty.
Dosc symptomatyczne zwazywszy na kraj pochodzenia producenta butow.
A i nie zapomnijmy o jednym "czarny wyszczupla".
wystarczy spojrzeć na wyniki maratonu w Poznaniu - na 6200 osób na mecie tylko około połowy z nich pobiegło poniżej 4 h - tu na formu jest garstka ludzi dość zaawansowanych biegowo, niepotrzebująca amortyzacji, systemów itd. a są jeszcze ludzie dla których 6 min/km to tempo wyścigu
Biegowy poligon
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2015, 13:43
Życiówka na 10k: 34.07
Życiówka w maratonie: 2.42.59

Nieprzeczytany post

But jak but. Czym tu się podniecać?? Sam za nas nie pobiegnie.
pettter
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 02 lis 2014, 22:02
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Każdy komentarz pod artykułem jest ironiczny albo wyśmiewczy. Nie rozumiem dlaczego tak reagujecie. Dział marketingu firmy Asics coś przecież musi napisać o nowym produkcie. A jeśli cena będzie "kosmiczna" to tym lepiej dla tej firmy. Ludzie będą jeszcze więcej mówić i w ten sposób but tej marki zapadnie w pamięć "przeciętnemu biegaczowi". Wtedy będąc w sklepie sportowym chętniej kupi Asics'y z przedziału 200-400zł. A taki kosmicznie drogi, "superancki" but będzie tylko "kołem zamachowym". Myślicie że dlaczego jest taka mała, ograniczona ilość?

Mimo iż używam butów i ubrań tylko firmy Asics, to uważam że ten but nie jest dla mnie (i to nie ze względu na cenę).
Jurek z Lasu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1374
Rejestracja: 08 maja 2009, 08:32

Nieprzeczytany post

pettter pisze:Każdy komentarz pod artykułem jest ironiczny albo wyśmiewczy. Nie rozumiem dlaczego tak reagujecie. Dział marketingu firmy Asics coś przecież musi napisać o nowym produkcie. A jeśli cena będzie "kosmiczna" to tym lepiej dla tej firmy. Ludzie będą jeszcze więcej mówić i w ten sposób but tej marki zapadnie w pamięć "przeciętnemu biegaczowi". Wtedy będąc w sklepie sportowym chętniej kupi Asics'y z przedziału 200-400zł. A taki kosmicznie drogi, "superancki" but będzie tylko "kołem zamachowym". Myślicie że dlaczego jest taka mała, ograniczona ilość?

Mimo iż używam butów i ubrań tylko firmy Asics, to uważam że ten but nie jest dla mnie (i to nie ze względu na cenę).
Musisz wiedzieć że na rynku obuwia biegowego istnieją poza twoją ulubioną firmą także inne. Nie stosują tak nachalnej i głupiej polityki marketingowej, ich produkty są o wiele lepsze i tańsze.

Ironia to jest najlepsza reakcja na głupotę.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

pettter pisze:Każdy komentarz pod artykułem jest ironiczny albo wyśmiewczy. Nie rozumiem dlaczego tak reagujecie. ... Ludzie będą jeszcze więcej mówić i w ten sposób but tej marki zapadnie w pamięć "przeciętnemu biegaczowi".
Coś w tym jest. Gdyby nie koledzy wyżej, nawet nie zauważył bym tej przełomowej chwili a tak, to od razu biorę się do lektury.
pettter pisze:Wtedy będąc w sklepie sportowym chętniej kupi Asics'y z przedziału 200-400zł. A taki kosmicznie drogi, "superancki" but będzie tylko "kołem zamachowym". Myślicie że dlaczego jest taka mała, ograniczona ilość?
Podpowiem jeszcze marketingowcom Asics, że zawsze w następnej kolejności można napisać na tych tanich butach nazwę tej przełomowej technologi z buta za tysiąc i udawać, że taka technologia w nim jest. W razie czego będzie można wyjaśnić, że to tylko nazwa handlowa. Zaraz zaraz, przecież oni to już dobrze wiedzą - patrz naklejki "Gel" na podeszwach tanich Asicsów.
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

W 2013 roku Dr. Tsuyoshi Nishiwaki podjął rzuconą mu przez markę rękawicę i zajął się tworzeniem najlepszego w historii buta biegowego na długie dystanse. Bez znaczenia było to, ile miało mu to zająć czasu albo jak dużo pieniędzy miałoby kosztować.
Praca marzeń. Nie wiem czemu żółtek uwinął się w dwa lata, ja bym tworzył do osiągnięcia wieku emerytalnego.
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Najważniejsze, ze o tym bucie się rozmawia. Dobrze czy źle to już nie ma znaczenia. Efekt martendidody osiągnięty :)

A but? jak but. Nie każdemu pasuje te plastikowe coś w śródstopiu. Fajnie ze jest nowy rodzaj pianki i przez to większy wybór.
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
ODPOWIEDZ