Kalenji -TUNING

Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zenek był na roboczych wakacjach, bo podróże kształcą preferencje i z zapałem naukowca, uprawiał seksturystykę w trzecim świecie. Tym razem zawitał do Kenii, gdyż usłyszał o nowej akcji na rzecz krajów rozwiniętych pod nazwą: bare4universe. Ten zauważalny już trend bardzo zaciekawił podróżnika. Postanowił przyjrzeć mu się z bliska przy nadarzającej się okazji, prowadzenia badań nad tamtejszymi dziewczętami z plemienia Kalenji.

Wizjoner Zenon w mgnieniu oka zrozumiał, sens swojej dotąd rekonesansowej wizyty. Wielkie umysły myślą podobnie!, konstatował z wyraźnym zadowoleniem i wzorem Woody Allena, zaadoptował cztery dziewice w tym córkę wodza plemienia. W szczytnym celu ratowania ginącej nacji, postanowił urozmaicić kolejne pokolenia Kalenji, własnym materiałem genetycznym. Wkupił się w łaski starszyzny plemiennej i wynegocjował dogodną cenę 49,99 złotych za każdą kobietę i extra 100% dorzucił za córkę wodza. W sumie 250 złotych bez kilku groszy.

Od razu po powrocie do kraju, tuner Zenon wziął się ostro do pracy we własnej klinice.

Korzystając z wiedzy i ogromnego doświadczenia, a także najwyższej klasy urządzeń w inżynierii genetycznej, wycinał i skręcał łańcuchy DNA, wstawiając własne sekwencje kodu.

Zenek nie mógł oderwać oczu od pięknego i nagiego ciała tuż przed dopieszczeniem procedurą leverarm i jak nigdy dotąd, pałał żądzą naukowego poznania, czując nadchodzący biom w swych dziewiczych eksperymentach.

Potęga naturalnego biegania już wkrótce wstrząśnie i zmiażdży świat, a idea bare4universe zawładnie umysłami...
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, 09:33 przez yacool, łącznie zmieniany 1 raz.
New Balance but biegowy
przepior
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 168
Rejestracja: 20 wrz 2010, 14:58

Nieprzeczytany post

Wygląd naprawdę pro. :-) A jak z wytrzymałością na ścieranie?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Poważniejszy sprawdzian w niedzielę na połówce w Poznaniu. Jak się rozlecą, to sobie kupię nową żonę, po prostu.
Awatar użytkownika
PATATAJEC
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2048
Rejestracja: 05 sie 2009, 21:53
Życiówka na 10k: 00:44:26
Życiówka w maratonie: 04:33:53
Lokalizacja: KPN
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ależ żeś je wyszlifował pięknie. Wyglądają jakby takie wyszły z fabryki! Ja w swoich wyciąłem tylko te czarne gumy z pięty i przyszlifowałem nieco piętę. Nie wyjąłem też poduszki. Śródstopie zostawiłem nieruszone. Niedługo zacznę robić pierwsze wybiegania.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Cieszę się, że Wam się podobają. Szlif najdłużej trwa i jest upierdliwy. Zenek robi go pod publikę i tylko by pobudzić Waszą wyobraźnię. Nadanie kształtu nożem (fazowanie) po wcześniej wyrysowanych długopisem liniach, trwa około 10 minut. To wystarczy by uzyskać kształt minimalistycznego obuwia i wagę poniżej 140 gram. Reszta to estetyka. Celem jest zachęcenie wszystkich zainteresowanych bieganiem w butach minimalistycznych, żeby spróbowali własnych sił w ramach zetpetów. Waga - 133 gramy w obecnym stanie. Tyle można spokojnie wycisnąć z Kalenji Ekiden 50 bez ryzykownych akrobacji. Dalsze obniżanie wagi jest już niewyczuwalne i następuje samoczynnie podczas eksploatacji ale pokusa "superszlifu" i zejścia poniżej 100 gram jest duża. W imieniu Zenka, zapraszam do eksperymentowania. Powodzenia.
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

te buty będą w weekend przetestowane na zawodach - jak testy wypadną pomyślnie to planowana jest wersja ze skóry tylko nie wiadomo jakiej bo o jaka ciężko ;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Jacek - te Biomy to mi się w ogóle nie tknięte wydają? Oszczędziłeś je? :)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Tak. Przez to, że Zenek rozprasza uwagę na inne młode ciała, to olał zupełnie swoją zeszłoroczną, darowaną żonę. Biom jest nietknięty ale w głowie Zenka już od dawna są wyraźne linie cięcia. Trzeba tylko pogonić tunera, bo leniwy jest. Prezentacja na tle uroczego karmnika, miała tylko funkcję obrazowego wzmocnienia - miażdżenia świata, poprzez zgniecenie piętą konkurencji.
Ciągnąc dalej wątek Bioma:
Sam but odgrywa w moim przekonaniu pozytywną rolę i w eccomarketingowym teatrzyku jest najjaśniejszym punktem na tle głupoty. Nie przypominam sobie by istniał na rynku jakikolwiek produkt z tak popsutym wizerunkiem.
-------------------------------------
Zenek mnie tu trąca łokciem, bo zobaczył wreszcie swoje buty w internecie i nawet chce żebym mu konto na fejsie założył. Poczuł parcie na celebrację, stara pierdoła. No ale obiecałem, że wypromuję mu ten bajzel, więc ogłaszam w jego imieniu konkurs:
Czym Zenek karmi ptaki na swoim balkonie?
Kto pierwszy ten lepszy, a nagrodą będzie stuningowanie Ekidena w rozmiarze zwycięzcy lub na życzenie - stuningowanie bucików w jakich biega aktualnie zwycięzca.
Regulamin konkursu Zenek wymyśli po swojej myśli.
Awatar użytkownika
kisio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1774
Rejestracja: 26 sie 2010, 08:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Widać tam coś co przypomina słoninę ale to pewnie ściema i pozory, a biorąc pod uwagę krąg zainteresowań obstawiałbym podeszwę z jaka. I ew. śrut maczany w oleju lnianym ;)
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Szukajcie, a znajdziecie, czym potem zasrany jest cały balkon.
Awatar użytkownika
Ernisimo
Wyga
Wyga
Posty: 76
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:56

Nieprzeczytany post

Zdecydowanie gołębie Zenka żywić się mogą tym co zostaje po tuningu Ekidena bądź innego obuwia.

PIANKI z tworzywa EVA jako frykasy i
oraz
Żelki-żujki ew. skwarki z czarnej gumy (z węglem) - na zaparcia.

:sss:
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Doskonała odpowiedź. Pomimo panującej prima aprilisowej ściemy, Doktor Zenon bardzo poważnie potraktował ten konkurs. Gratuluję zwycięstwa. Jakie masz życzenie?
przepior
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 168
Rejestracja: 20 wrz 2010, 14:58

Nieprzeczytany post

@yacool: Dopiero Twój podpis uświadomił mi potęgę tuningu, lewitujące buty. To tak zamierzasz wykosić konkurencję?
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12340
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zenek jest kosiarzem umysłów, a jego klinika, to niezły odlot...
furry1
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 30 mar 2011, 20:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Bylem ostatnio zdaje sie, ze w decathlonie i widzialem wlasnie te buty - bardzo tanie ale po co je obdzieracie ze wszystkiego? ; D
ODPOWIEDZ