Nike Zoom Wildhorse

purple
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

No wlasnie ja szukam czegos do trailu i docelowo na chudego wawrzynca 60 (albo 80 jak glowa pozwoli).
Myslalem jeszcze o terra kiger, ale sa ciezej dostepne i drozsze.

W tym wypadku rzucila mi sie cena w oczy, bo gdyby cos nie spasowalo, nie sprawdzilby sie w normalnych treningu itd... to mniej boli 150zl niz 300zl.

Probowalem na necie znalezc gdzies czy wystepuja ich podrobki, wlasnie na aliexpress czy innych chinskich serwisach ale nic nie znalazlem.
New Balance but biegowy
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Masz już jakieś trailówki? To pierwsze buty w teren? Jeśli tak to raczej brałbym Wildhorse. Mają więcej zabezpieczenia od spodu. Żeby nie było, że dużo bo to raczej szybszy i lżejszy gatunek jest.
http://katalogbiegowy.pl/advanced_searc ... ildhorse-2

Popatrz na "Sztywność podeszwy". Wildhorse 170N, Terra Kiger 100N. To duża różnica.

Swoje kupowałem u tego pana
http://allegro.pl/nike-zoom-wildhorse-r ... 51312.html
mejla ma d_mikoda@o2.pl więc to w zasadzie o niczym nie świadczy. Nie potrzebujesz przecież adresu we własnej domenie jesli handlujesz tylko na allegro.
Awatar użytkownika
Jupiter
Wyga
Wyga
Posty: 117
Rejestracja: 05 paź 2006, 23:03
Życiówka na 10k: 44:16
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wyoming teraz Greentown :-)
Kontakt:

Nieprzeczytany post

purple pisze:Troche odgrzebuje temat, ale przymierzalem sie do kupna tych butow i...

Znalazlem je na allegro z cena 160zl. Niby w temacie pojawiaja sie opinie ze byly wyprzedaze w okolicach 200zl za pare.
Tyle tylko ze na tych aukcjach jest dostepna pelna rozmiarowka po kilka egzemplarzy.
I dopisek "buty wysylane bez opakowania"
No i dziwne sklepy z pocztan na gmailu, bez adresu itp... Dla mnie mocno podejrzane, z drugiej strony sprzedawce oferuje bezplatny zwrot.

Ktos moze doradzic w temacie?

Linki do aukcji:
http://allegro.pl/nike-zoom-wildhorse-5 ... 17443.html
http://allegro.pl/nike-zoom-wildhorse-d ... 17662.html
Miałem ten sam dylemat
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=42&t=46399
Ostatecznie kupiłem podstawowy model (Nike Wild Trial) na bieganie po lesie .
purple
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Elter, mam i uzywam fuji racer 2 od asicsa i jestem z nich zadowolony ale to wg mnie na krotsze dystansy but.

Jupiter no wlasnie sam Ci odpisywalem wtamtym temacie, bo tez sie na te wildehorsy "tanie" natknalem.
Probowalem cos wiecej poszperac, ale nie znalazlem nic konkretnego, co pozwoliloby jednoznacznie stwierdzic ze to podrobki.
emadu84
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wracając do "super" oferty aukcji Nike Zoom Dziki Koń chciałem się podzielić moją obserwacją. Na podeszwie widnieje oznaczenie czytając od czubka buta 14-10 co sugeruje, że są one wyższe z przodu niż z tyłu. Do tej pory widziałem inną kolejność tych liczb (10-14). Czy to wystarczający powód by uznać te modele za podróbkę? :bum:
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Myśle, że na lewym bucie jest 14-10 a na prawym 10-14.
emadu84
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Równie dobrze można by założyć, że na drugim bucie powinien być napis MOOZ lub EKIN, ale to nie miałoby sensu. Każdy może przeszukać internet i odnaleźć zdjęcia prawego jak i lewego buta. Ten kto podjął się produkcji egzemplarzy, o których mowa pewnie nawet nie wiedział co oznaczają te liczby.
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Podjąłem się i znalazłem.
Na lewym jest 14-10 a na prawym 10-14. Jedno i drugie sugeruje 10 pod śródstopiem a 14 pod piętą.

Tu lewy:
https://secure-i2.ztat.net//large/N1/24 ... -K12@9.jpg
Tu prawy:
http://img.ec24h.pl/katalogbiegowy/tmp/ ... 0x1600.jpg

Idąć tokiem rozumowania MOOZa to byłoby 41-01.
emadu84
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Faktycznie niepotrzebnie użyłem ironii :bum: Dziękuję za umieszczenie zdjęć bo jest to dowód na to, że zawsze bliżej pięty jest liczba 14 i nigdy odwrotnie (jak na tej taniej aukcji).
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

Używam Wild Horse od sierpnia. Przebiegłem w nich mnóstwo kilometrów, z Ultramaratonem Bieszczadzkim włącznie. Buty są świetne, ale są dosyć szerokie z przodu, więc polecam je osobom o szerszej stopie. W każdym razie są bardzo wygodne, lekkie i są kapitalnie dopasowane przy wejściu stopy do buta.
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja oceniam je jako świetne ale nie mistrzostwo świata. But jest względnie lekki i dynamiczny. Jak na mój gust ma trochę za sztywną podeszwę i kapeczkę za mało przewiewną cholewkę. Do konkurencji dla Wildhorse świetnie pasuje Inov-8 Trailroc 245 i ten but uważam za lepszy. Nie znacząco lepszy ale lepszy. Szkopuł leży w cenie. Trailroc 245 można kupić za 400 plnów a Wildhorse chodzą po 250 zeta. Już tutaj kupno trailroców traci powoli sens bo ich lepszość nie jest warta aż 150 zeta. No a jeśli te w super promocji z allegro za 160 zeta to nie są podróby to warto kupić chodźby do szafy na potem.

Trochę mnie one męczą bo mam wrażanie, że znacznie bardziej odpowiadałby mi Terra Kiger ale te jakoś nie chcą spać poniżej 3 stuf:/
emadu84
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 21 kwie 2015, 11:34
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie warto kupować tych 100% podrób. Nie warto nabijać kasy nieuczciwym sprzedawcom. To są bardzo dobre buty i nie mogą tyle kosztować bo nawet moje stare pegasusy nie osiągnęły nigdy takiej ceny. Udowodniłem już wyżej, że to straszna ściema, a ktoś tutaj robi nachalną reklamę tej oferty. Warto zainwestować w swoje zdrowie i korzystać w pełni z zalet Wildhorse'ów.
purple
Wyga
Wyga
Posty: 86
Rejestracja: 18 kwie 2012, 20:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

emadu84 pisze:Nie warto kupować tych 100% podrób. Nie warto nabijać kasy nieuczciwym sprzedawcom. To są bardzo dobre buty i nie mogą tyle kosztować bo nawet moje stare pegasusy nie osiągnęły nigdy takiej ceny. Udowodniłem już wyżej, że to straszna ściema, a ktoś tutaj robi nachalną reklamę tej oferty. Warto zainwestować w swoje zdrowie i korzystać w pełni z zalet Wildhorse'ów.
Jesli do mnie pijesz, jako do wklejajacego te linki, to (nie)stety nie trafiles zupelnie.
Nie robie reklamy sprzedawcom, szukam tych butow w swoim rozmiarze i w sumie zostaje mi tylko allegro. A i to nie do konca bo pewnym byc nie mozna, czy sprzedawcy z ogloszen po 230-250zl nie oferuja tego samego co ci z cena 150.
Kolega wyzej podrzucil namiary na zaufanego sprzedawce i skontaktowalem sie z nim w sprawie mojego rozmiaru.
Pozyjemy zobaczymy.
elter
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 17 sty 2014, 08:20
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rety. Mam nadzieje, że też nie o mnie chodzi! Nie doczytałem kolegi @emadu84 i nie obejżałem zdjęć z tych tanich aukcji. Rzeczywiście jest 14 na śródstopie i 10 na piętę:P

Swoje kupiłem za ~250 zeta i właśnie sprawdziłem, że 10-14 podpisane jest odpowiednio na obu butach. Uff. Miałem stracha, że piszę o bucie mając w ręku podróbkę.

PS Wolę Trailroci z Inov-8a:P
PPS @emadu84 Bystre oko! Kilka osób pewnie będzie wdzięcznych.
PPS Takie coś napisałem do obu sprzedających dzisiaj o 15:30. Czekam na odpowiedź.

Kod: Zaznacz cały

Cześć,
jakim cudem możliwe jest, że sprzedajecie te buty 100 zeta taniej niż gdzie indziej? Nie są to czasem wierne kopie oryginału?
Na allegro sporo jest Nike Free w podobnej cenie no i choć są niezłe to nie jest to 100% oryginał. Jak sparwa ma się u Was?
Awatar użytkownika
jarek_bb
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 271
Rejestracja: 26 cze 2013, 11:49
Życiówka na 10k: 44:40
Życiówka w maratonie: 3:36:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nieprzeczytany post

elter pisze:Ja oceniam je jako świetne ale nie mistrzostwo świata. But jest względnie lekki i dynamiczny. Jak na mój gust ma trochę za sztywną podeszwę i kapeczkę za mało przewiewną cholewkę.
Cholewka dla mnie ma idealną równowagę pomiędzy przewiewnością a wytrzymałością. Co do sztywności podeszwy, to jest idealna. Bardziej miękka powodowałaby, że czułbyś każdego kamienia, a to przecież but terenowy.
ODPOWIEDZ