Łobodziński vs Olszewski LIVE 27 kwietnia 15:45

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1726
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
chmiel
Wyga
Wyga
Posty: 119
Rejestracja: 10 kwie 2017, 13:27
Życiówka na 10k: 49 min
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

będzie możliwość obejrzenia całości później?? dopiero koło 20 dzisiaj wieczorem albo nawet dopiero jutro będę miał czas na oglądanie...
Caramello
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2017, 22:48
Życiówka na 10k: 31:08
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Będzie nagrywane, więc można będzie odsłuchać później.
Nie musisz dziekowac
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Tak, sorry, mieliśmy kłopoty techniczne ale tak jak napisałeś wszystko nagrane . Pokażemy wieczorem
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Małe opóźnienie, dyskusja z Piotrkiem Łobodzińskim i Bartkiem Olszewskim: http://bieganie.pl/?show=1&cat=94&id=9302
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

super rozmowa, mam nadzieję, że stanie się przyczynkiem do ciekawej dyskusji.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Dzięki :)
W skrócie, to o czym mówiliśmy:

- o WingsForLife i formie Bartka
- o Piotrka biegach po schodach, biegach przeszkodowych i dlaczego Piotrek jest za gruby :)
- o tym kto wygrywa w biegach przeszkodowych
- ile razy podciąga się z nadchwytu Piotrek i ile Bartek
- o tym czy biegi ultra są konkurencyjne
- o szansach Kamila Jastrzębskiego na dobry wynik na jutrzejszych Mistrzostwach Polski
- o tym czy Bartek poprowadzi zawodników na Monzie i szansach na Sub2h oraz nowych butach Nike
- o technice zbiegania
Awatar użytkownika
marcin.swierc
Wyga
Wyga
Posty: 150
Rejestracja: 24 mar 2011, 21:45
Życiówka na 10k: 31:33
Życiówka w maratonie: -----
Kontakt:

Nieprzeczytany post

challenge accepted ;) tego roku...
"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych...nigdy ich nie osiągnie...."


cel - UTMB

www.marcinswierc.pl
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

marcin.swierc pisze:challenge accepted ;) tego roku...
No! I jest przynajmniej jakiś konkret z tego wywiadu. :)
Awatar użytkownika
Andrzej_Witek
Wyga
Wyga
Posty: 131
Rejestracja: 27 lis 2015, 08:06
Życiówka na 10k: 31:35
Życiówka w maratonie: 2:23:32
Lokalizacja: Wrocław / Szklarska Poręba
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Bardzo lubię takie materiały. Swoją drogą, to chyba było kiedyś w planach stworzenie takiego panelu dyskusyjnego? Myślę, że wydarzeń w branży biegowej, jak i ciekawych rozmówców jest całkiem sporo. Zresztą prowadzony dawnej cykl filmów: "Z biegu" był również bardzo interesujący.

Zastanawia mnie, czy Piotrek wykonuje trening uzupełniający i jeżeli tak, to w jakiej proporcji do biegania? Ile np. wycisnąłby w przysiadach ze sztangą. W bieganiu po schodach, to chyba najbardziej podobne ćwiczenie siłowe.

Z kolei Bartka zapytałbym, czy po obniżeniu masy nie czuje się jednak słabszy siłowo. Co prawda powiedział, że jest najlepiej przygotowany wagowo, ale po ostatnim maratonie w Lipsku była dyskusja, czy nie brakuje mu treningu na podbiegach, a może po prostu spadła mu też masa mięśniowa i na dystansie to odczuwa?

Tak, czy inaczej godzinka szybko minęła :)
M: 2:23:32
HM: 1:08:57

ASICS Trail Team
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Szkoda, że nie jest takie proste żeby wziąć dowolną osobę z każdego miejsca Polski i posadzić do rozmowy.
chmiel
Wyga
Wyga
Posty: 119
Rejestracja: 10 kwie 2017, 13:27
Życiówka na 10k: 49 min
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam Klein pisze:Szkoda, że nie jest takie proste żeby wziąć dowolną osobę z każdego miejsca Polski i posadzić do rozmowy.
a jakaś forma webinarium?? jeden serwer gdzieś w sieci gromadzi Wszystkich dyskutantów, i emituje jako jeden strumień.. na bank są takie narzędzia :)

Musieliby tylko dysponować czasem w konkretnym momencie.

ale to tylko luźna myśl. Bardzo lubię oglądać Pana materiały Panie Adamie- świetna robota i bardzo dziękuję za nią :)
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

świetny jest Łobo z takim krytycznym i dociekliwym podejściem. Obaj chłopacy są naturalni i otwarci.

uważam, że należy kuć żelazo póki gorące i uzgodnić z Piotrkiem i Marcinem termin, potem zbudowa odpowiednie, kontrolowane warunki i odpalić event.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
Piotr Łobodziński
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 23 kwie 2009, 11:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Super, że Marcin w to wchodzi:) Moglibyśmy rywalizować na dwóch dystansach. Np. indywidualny sprint z Nosala w kierunku Zakopanego do budki TPN i coś dłuższego (start wspólny), np. z Kasprowego zielonym do punktu poboru opłat w Kuźnicach. Możemy dodać element utrudniający w postaci dużego natężenia turystów. Przy Kasprowym spowoduje to, że ten biegnący z tyłu dostanie więcej wyzwisk od oburzonych piechurów za brawurę i brak odpowiedzialności:)
Awatar użytkownika
Bartek Olszewski
Wyga
Wyga
Posty: 104
Rejestracja: 30 maja 2012, 15:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 2:25:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Andrzej_Witek pisze:Bardzo lubię takie materiały. Swoją drogą, to chyba było kiedyś w planach stworzenie takiego panelu dyskusyjnego? Myślę, że wydarzeń w branży biegowej, jak i ciekawych rozmówców jest całkiem sporo. Zresztą prowadzony dawnej cykl filmów: "Z biegu" był również bardzo interesujący.

Zastanawia mnie, czy Piotrek wykonuje trening uzupełniający i jeżeli tak, to w jakiej proporcji do biegania? Ile np. wycisnąłby w przysiadach ze sztangą. W bieganiu po schodach, to chyba najbardziej podobne ćwiczenie siłowe.

Z kolei Bartka zapytałbym, czy po obniżeniu masy nie czuje się jednak słabszy siłowo. Co prawda powiedział, że jest najlepiej przygotowany wagowo, ale po ostatnim maratonie w Lipsku była dyskusja, czy nie brakuje mu treningu na podbiegach, a może po prostu spadła mu też masa mięśniowa i na dystansie to odczuwa?

Tak, czy inaczej godzinka szybko minęła :)
Hej! Nie, co do masy mięśniowej, wzrosła mi o ponad kilogram. Zrzuciłem trochę tłuszczy i wody zewnątrzkomórkowej. Teraz mam równie 10% tłuszczu. To dalej wartość, która w żaden sposób mnie nie osłabia. A Lipsk poszedł jak poszedł, bo biegłem z pełnego treningu. Niestety z maratonem tak się nie da. Pocieszające jest to, że ten maraton w ogóle nie wpłynął na moją formę i już w środę spokojnie mogłem szybko biegać. Zwyczajnie na dzień startu miałem zajechany organizm. Brałem taki scenariusz pod uwagą. Na półmaratonie się udało, maraton to za dużo :)
ODPOWIEDZ