Komentarz do artykułu Biegaczka, która została modelką - wywiad z Elizą Gawryluk

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Mediolan ! Super! Życzę powodzenia. Pamiętam szczególnie Mistrzostwa Polski z 2008 roku (wtedy kiedy nieoczekiwanie zabłysnał michał Smalec zajmując drugie miejsce) gdzie Eliza była trzecia, świetnie biegła, długo prowadziła grupkę za Wiolą Frankiewicz.
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale to zdjęcie na głównej mogliście dać inne... Jest obrzydliwe... Nie mam nic przeciwko nagości ale... :ojoj:
Awatar użytkownika
mariuszbugajniak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2131
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:48
Życiówka na 10k: 37.29
Życiówka w maratonie: 2.59.02
Lokalizacja: Włoszczowa

Nieprzeczytany post

To właśnie sztuka... :taktak:
10km - 37.08 / 21km - 1.23.18 / 42km - 2.59

KOMENTARZE
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nigdy jej nie rozumialem... ale ja prosty chlop jestem ;)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No cóż, gusta. Wg mnie to zdjęcie jest super. Jako miłośnik minimalizmu powinieneś to zrozumiec. :) Dżungla, bieganie, swoboda, naturalizm, bez zahamowań a moze to jak aktywosc człowieka pierwotnego, interpretacji moze byc wiele, przecież to wyglada jak obraz.
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

Tak, to na pewno jest sztuka. Już sam fakt że można ją różnie interpretować to potwierdza. Dla Adama to dżungla, bieganie, swoboda, naturalizm, bez zahamowań a moze to jak aktywosc człowieka pierwotnego. Ja z kolei patrzę o! cycki! ale fajnie! I też mi się podoba. Sztuka jak nic!
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kurde Adam, może to chodzi o zbyt mały % BF u modelki :bum:

Tak patrze i patrze i nie, nie przemawia to do mnie... Stanowczo zbyt mało BF :hahaha:
Awatar użytkownika
ssokolow
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1810
Rejestracja: 13 lis 2006, 00:22
Życiówka na 10k: 48:35
Życiówka w maratonie: 4:04:02
Lokalizacja: Kraków

Nieprzeczytany post

yyy... takie materiały zazwyczaj publikuje się ze znaczkiem 18+... i to tylko z powodu, że jak są cycki to niezależnie od tego czy to sztuka czy nie sztuka... to jednak jakaś tam nagość jest i to niezbyt zakryta...
Swoją drogą nawet ONET nie wrzuca ostatnio golizny na główną... więc troche mnie dziwi, że artykuł ilustrują same rozbierane zdjęcia - zamiast wstawić choć kilka z działki moda - skoro biegaczka jak mówi artykuł - stała się modelką (jak przypuszczam nie tylko do robienia aktów) ...
Szymon
Obrazek
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Nie same. Dwa nagie i jedno w ubraniu. To drugie nagie wydało mi sie poprostu ciekawe, klimatyczne.
Co z tego, że Onet? To jakis wyznacznik?
Awatar użytkownika
Tomasz
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 427
Rejestracja: 03 mar 2014, 18:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Może teraz ankieta? Kto czytał artykuł, a kto tylko oglądał fotki? :hahaha:
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

Onet może i nie wyznacznik, ale od wczoraj klimat lekko się zmienił... Co prawda w debatach pan prezydent-elekt przekonywał że za in-vitro jednak nie będzie wsadzał, ale z drugiej strony nic nie mówił że za takie zdjęcia nie będzie. Pożyjemy zobaczymy, ale ta publikacja właśnie dziś wydaje mi się wyjątkowo odważna :bum:
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ssokolow pisze:yyy... takie materiały zazwyczaj publikuje się ze znaczkiem 18+... i to tylko z powodu, że jak są cycki to niezależnie od tego czy to sztuka czy nie sztuka... to jednak jakaś tam nagość jest i to niezbyt zakryta...
Swoją drogą nawet ONET nie wrzuca ostatnio golizny na główną... więc troche mnie dziwi, że artykuł ilustrują same rozbierane zdjęcia - zamiast wstawić choć kilka z działki moda - skoro biegaczka jak mówi artykuł - stała się modelką (jak przypuszczam nie tylko do robienia aktów) ...
Oj tam Panie, nie przesadzaj, niczego złego w nagości nie widzę do momentu kiedy nie przekracza granic dobrego smaku. Ta nie przekracza, jakiś tam artyzm w niej jest i generalnie nikogo nie powinna ona gorszyć, ale nie zmienia to faktu, że mi się nie podoba :hej:

Tomasz, ja nie czytałem ;) obiecuje się poprawić :)

Biały Wilku, ja to się boję, że wprowadzą podatek od nie chodzenia do kościoła... :zero: ale zostawmy ten temat bo jest on dość grząski, lepiej porozmawiajmy o cyckach pani Elizy :hejhej:
Cyna
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2015, 21:44
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wielu facetom testosteron zaburza wzrok.....
Dobry wywiad, dobre fotografie.
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ssokolow pisze:yyy... takie materiały zazwyczaj publikuje się ze znaczkiem 18+... i to tylko z powodu, że jak są cycki to niezależnie od tego czy to sztuka czy nie sztuka... to jednak jakaś tam nagość jest i to niezbyt zakryta...
Bliżej mi w tej kwestii do standardów francuskich niż amerykańskich, gdzie relację z rozdania nagród puszcza się, w obronie moralności, z opóźnieniem pozwalającym na ewentualne wycięcie połowy nagiej piersi, gdyby taka się pojawiła, natomiast nikogo nie gorszy film, w którym morduje się kilkuset ludzi.
W efekcie tego typu moralności mamy takie akcje, jak po wydaniu przez Sanepid zalecenia żeby przed wejściem do basenu umyć się dokładnie nago pod prysznicem, na co rodzice chodzący z dziećmi na basen bardzo się obruszyli.

@ Cyna - ja nie przeczytałem ale kliknąłem. Kolejny raz się potwierdza stara mądrość, że "goła baba wszystko sprzeda" ;-)
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
ODPOWIEDZ