Komentarz do artykułu Historia Jacka Wichowskiego z runningfactory.pl

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Bartek Olszewski
Wyga
Wyga
Posty: 104
Rejestracja: 30 maja 2012, 15:00
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 2:25:16
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Adam, tyle tym rowerkiem jeździłeś, tyle zdjęć i takie rozmazane i prześwietlone wybrałeś? :D

A tak serio, cieszę się Jacek, że będziesz pisał. Wiem, że masz o czym i sporo możesz przekazać. Na Twoim blogu wyczytałem, że w zimę razem biegaliście i szlifowałeś na mnie tempo na długich wybieganiach. Nie musisz kłamać, oficjalnie się przyznaję, że jak dochodziło już do szaleństw tempowych, to wisiałem Ci na plecach i świata poza nimi nie widziałem. Modliłem się tylko żeby nie puścić :D
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ja wtedy film kręciłem i ten obrazek jest tak naprawdę kadrem z filmu. Myślałem, że coś z tym zrobię ale nie mam za bardzo kiedy. Kuba Wiśniewski zawsze mówił, że Jacek to wielki biegowy talent :). Zastanawiam się tylko o kim on pisze mówiąc, że trafił na jednego z najlepszych trenerów od biegów średnich? Jacek Jacek, napiszesz?

Jacek napisał też, że "leczysz rany" po WingsForLife? Żartował ze swoistym sobie poczuciem humoru czy naprawdę?
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajnie to się czyta, mimo ciężkiego tematu jest napisane tak ... luźno. Gratulacje, że się nie poddałeś!
Jacek Wichowski
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2016, 14:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adam, chodziło mi o Trenera Wołkowyckiego (obecnie trener Asi Jóźwik), któremu jestem bardzo wdzięczny bo to on nauczył mnie biegać. A potem wróciłem i wsiąkłem w "ulicę" oraz biegi długie dzięki Kubie Wiśniewskiemu i Mariuszowi Giżyńskiemu, z których porad i doświadczeń czerpię cały czas.
Bartek, nie ukrywam, że miałem przyjemność z męczenia Ciebie i siebie oczywiście też, ale potem chyba oddała ta praca na WFL. Mam nadzieję, że jeszcze zaliczymy nie jedną taką ustawkę bo powoli wracam do gry:)
Awatar użytkownika
ragozd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 623
Rejestracja: 23 paź 2015, 00:35
Życiówka na 10k: 34:57
Życiówka w maratonie: 2:45:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Świetna sprawa - kolejne źródło biegowej wiedzy, i to bardzo ciekawie pisanej :) Najważniejsze, że wróciłeś do zdrowia Jacek! To tylko Cię wzbogaci pod każdym względem :)
www.facebook.com/WarszawskiScyzoryk - mistrz Polski i vicemistrz dzielnicy :)
M45 PB: 5km 17:10, 10km 34:57 HM 1:16:34 M 2:45:28
Awatar użytkownika
MEL.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1590
Rejestracja: 18 wrz 2007, 12:27
Życiówka na 10k: 46:56
Życiówka w maratonie: 3:43
Lokalizacja: Las Kabacki
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jacku, gratuluję! Cieszę się, że ze zdrowiem wychodzisz na prostą, a życie sportowe nie ponisło uszczerbku. Chyba będę czytać Twojego bloga, bo ta próbka bardzo mi się spodobała. Pomyślności!
Awatar użytkownika
Piotr-Fit
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 874
Rejestracja: 27 mar 2013, 23:14
Życiówka na 10k: 40:30
Życiówka w maratonie: 3:00:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Świetna historia. Gratuluję Jacku. Próbka fajna zatem blog ląduje w feedly ;)

"Jest jeszcze sfera psychologiczna, która wg mnie odgrywa również niebagatelną rolę w takich skrajnych sytuacjach. Podstawą jest pozytywne myślenie i to poza małymi kryzysami udawało mi się zachować. "
masz olbrzymią rację. Ostatecznie to nam pozostaje - walczyć i mieć pozytywne nastawienie. W końcu finalnie to nastawienie zależy tylko od nas.

Powodzenia i zdrowia :)
ku chwale biegania :)
Blog: https://piotrstanek.pl/
Awatar użytkownika
ioannahh
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1309
Rejestracja: 20 cze 2010, 20:27
Życiówka na 10k: 39:46
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: sopot
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Zastanawiałam się długo skąd kojarzę Jacka, już wiem - BBL! Dobrze zapamiętałam, kto podawał mi liczbę okrążeń na moim pierwszym teście na 5 km :) Wielki szacunek, Jacku! Będę stałą czytelniczką bloga :)
XchmieluX
Wyga
Wyga
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2006, 17:08

Nieprzeczytany post

Powodzenia chłopie.. Bądź natchnieniem dla osób zdrowych i leniwych.. Dla mnie już zaczynasz być :) Mam nadzieję, że niedługo znowu 15 minut nabiegasz :)
ODPOWIEDZ