ZACZYNAM ....z niczym;)

Dziewczyny - to nasze miejsce.

Moderator: beata

Ma_tika
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1427
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

kojer pisze:Tu ma być atest, skoro są dwie petle w dyszce to 5km też pewnie będzie mieć, ale niewiele mogę powiedzieć o samym biegu bo startuję tam pierwszy raz :) http://www.pro-run.pl/index.php/trasa-bbr
zobaczyłam Bielany i myślę sobie: tak blisko, a ja nic nie wiem, how come???? ;-)
katekate pisze:Ma_tika jedna z bardziej prestizowych 5tek http://www.biegdominika.com/
jestem zapisana, ale jeszcze nie wiem, czy polecę :bum:
kurde, wlasnie wrociłam z okolic Gdańska i nie ma szans, zebym udala sie tam znowu w najbliższą sobotę... Poza tym to jednak musi być zdecydowana jesień ;)

Fajna 5-ka była w ramach maratonu w-wskiego, chociaż atest był tam problematyczny. Ale w tym roku jej nie bedzie. Szkoda, bo to by mi idealnie pasowało.

Dzieki Kojer i Kate :)
Obrazek
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Ma_tika pisze:
kojer pisze:Tu ma być atest, skoro są dwie petle w dyszce to 5km też pewnie będzie mieć, ale niewiele mogę powiedzieć o samym biegu bo startuję tam pierwszy raz :) http://www.pro-run.pl/index.php/trasa-bbr
zobaczyłam Bielany i myślę sobie: tak blisko, a ja nic nie wiem, how come???? ;-)
No w zasadzie to bliżej niż jeszcze 2 lata temu, teraz to pewnie poniżej 4h samochodem (albo pendolino do Wro) ;).
Ma_tika
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1427
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:34
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Wrocław zawsze mi się jawił jako leżący na końcu świata. Podobnie jak Szczecin. Tam to tylko samolotem :)
I to wszystko żeby sobie pobiec przez ca. 20 min. :hahaha:
Obrazek
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Kojer, ambitny plan, ja na razie odpuszcze zawody. Trenuj chlopaku do maratonu juz niedlugo. Ja mam ostatnio faze na rower :bleble:
Ma_tika, jaki koniec swiata, toz to 'miasto spotkan' :spoczko:
Frankie, co z Karpaczem? Ja dzis w Karpaczu, jutro ruszam samotnie z plecakiem i Florasem w kurs tam i spowrotem po Karkonoszach. Troche sie boje drogi :bum:
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

ASK pisze:Kojer, ambitny plan, ja na razie odpuszcze zawody. Trenuj chlopaku do maratonu juz niedlugo. Ja mam ostatnio faze na rower :bleble:
Jakby mój leń nie wystarczał to jeszcze złapałem paskudne przeziębienie i masakryczny katar.
A dzisiaj wieczorem zawody na 5km, będzie piękna porażka ale biegnę :)
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Czas ruszyc w dalsza droge, wczoraj 33 km w 7,5 godz, wchodzenia pod gore 1700 metrow, ostatnie 1,5 godziny w ulewie, jak sie zrobila droga szutrowa wreszcie bieglam zeby sie schronic w schronisku, z plecakiem, z Florkiem na smyczy, w ulewie, w niebiegowych, ale za to chlupiacych woda butach, tak ze 4 km. To chyba mozna zaliczyc jako jeden z treningow biegowych w tym tygodniu?

Kojer, zdrowka i wtedy wracaj do treningow. W przyszlym tygodniu znow upaly, wiec trzeba bedzie biegac wczesnie rano lub pozno wieczorem.
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

ASK pisze: Kojer, zdrowka i wtedy wracaj do treningow. W przyszlym tygodniu znow upaly, wiec trzeba bedzie biegac wczesnie rano lub pozno wieczorem.
Rano się nie da, rano się śpi :).
No niestety wczoraj porażka (ostatnio tak wolno na tej trasie jakoś półtora roku temu), pierwszy kilometr za szybko, potem lekko zwolniłem, na 3km zaczęła mnie łapać kolka, w pewnym momencie była tak mocna, że musiałem na chwilę stanąć a potem kawałek przemaszerować. Reszta dystansu już sporo wolniej. Ale przynajmniej medal od Dominiki Napieraj dostałem. :)
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

ask
karpacz na nas czeka :hej: zastanawiałam sie jeszcze nad mazurami bo kolezanka (która poznałaś w Jarku) namawiała a ze niby razniej i w ogole...ale jednak wybralismy wyprawe samotniczą :ble: mój K. chciał nam Karpacz pokazac no ale nie zdążył....wiec sami sobie pooglądamy :bum: wyjezdzamy w niedziele :bum:


buziole dla was :hej:
Obrazek
PaulinaJ
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 423
Rejestracja: 21 paź 2013, 22:27
Życiówka na 10k: 40:22
Życiówka w maratonie: 3:15:22

Nieprzeczytany post

Frankie Karpacz ?? kiedy? gdzie?
toż to moje rejony...

ja biegam, trenuje a starty póki co odpuściłam.
Półmaraton Wałbrzych chyba pobiegnę bo jakiś sentyment mam :hahaha:
Awatar użytkownika
ASK
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1733
Rejestracja: 02 gru 2013, 08:51
Życiówka na 10k: 50:08
Życiówka w maratonie: 4:43:44
Lokalizacja: Wroclaw

Nieprzeczytany post

Bedziecie miec piekna pogode, milego wyjazdu Franklina
Awatar użytkownika
franklina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1395
Rejestracja: 09 gru 2012, 21:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: planowana na 2015 r!

Nieprzeczytany post

dziekuje :hej:

co prawda upałów nie znosze ale lepsze one niz ciagły deszcz-co mamy u nas od 5 dni :ojoj: :ojoj:
Obrazek
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja biegnę w sobotę. Chyba biegnę bo ma być u nas 40 stopni a bieg ma być o 16. Lubię upały ale w taką garę jeszcze nie biegłam. Nie wiem, czy to ma sens.
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

Hania, że swojego doświadczenia ci mówię, że zawody w upall nie mają sensu :-\ chyba, że liczy się sam udział :ojoj:

Pozdrawiam z upalnego Gdańska :-)
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Hanna77
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 250
Rejestracja: 18 cze 2013, 14:13
Życiówka na 10k: 43:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ja w upały biegam ale nie w taaaakie. no i zwykle zawody jednak najczęściej rano są, powietrze jeszcze świeże a teraz....przeraża mnie to 40 stopni. znając siebie będę chciała pognać.
Awatar użytkownika
kojer
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1757
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:09
Życiówka na 10k: 46:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Hanna77 pisze:A ja biegnę w sobotę. Chyba biegnę bo ma być u nas 40 stopni a bieg ma być o 16. Lubię upały ale w taką garę jeszcze nie biegłam. Nie wiem, czy to ma sens.
Jeżeli trasa odkryta to współczuje, wczoraj się przebiegłem ok. 16:00 i była masakra. Temperatura 33C (przy gruncie 49C - tyle pokazywał wyświetlacz przy drodze) i w zasadzie szukałem każdego skrawka cienia, tempa wyścigowego sobie w takiej temperaturze nie wyobrażam :).
ODPOWIEDZ