Sudafed przed bieganiem

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
sebers
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2016, 17:08

Nieprzeczytany post

Witam, kiedyś poznałem młodą kobietę startującą w maratonach. Poradziła mi żeby brać Sudafed przed biegiem. To pozwoli mi na szybkie rozgrzanie i szybsze spalanie tłuszczu. Dodam że mam nadwagę i jestem zainteresowany zrzuceniem wagi. Chciałbym wiedzieć czy to pomoże i czy nie jest to niebezpieczne dla zdrowia. Dzięki za odpowiedzi
New Balance but biegowy
MtRun
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 48
Rejestracja: 31 gru 2015, 19:57
Życiówka na 10k: 38:00
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Poczytaj o pseudoefedrynie (szczegolnie skutkach ubocznych) i sam sobie odpowiedz.
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

Młode dziewczyny dla figury robią rózne głupoty. Pseudoefedrynę biorą razem z kofeiną ale to powoduje wzrost ciśnienia- w przypadku biegów długodystansowych raczej niebezpieczne. POza tym po kilku biegach będziesz musiał łykac coraz więcej aby poczuć efekt. Kibel na trasie murowany, :ojnie:
Jak chcesz schudnąć to uprawiaj bieganie naturalne i dla przyjemności. Bieganie do apteki może i przyniesie efekt ale na pewno będzie to efekt jojo. A jak chcesz biegać na prochach i bez wysiłku to proponuję play station ale to nie to forum. :nienie:

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie rozumiem przytyku dp playstation i prochów :lalala:
sebers
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2016, 17:08

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Nie rozumiem przytyku dp playstation i prochów :lalala:
Chciał się popisać jaki jest elokwentny :)
Awatar użytkownika
mackris
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 183
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:50
Życiówka na 10k: 43:04
Życiówka w maratonie: 4:07:00
Lokalizacja: wg GPS

Nieprzeczytany post

sebers pisze:
Skoor pisze:Nie rozumiem przytyku dp playstation i prochów :lalala:
Chciał się popisać jaki jest elokwentny :)
A czego oczekiwałeś?
Planu treningowego np. poniedziałek 3 tabeletki Sudafenu + 1 kg biegu, środa 5 tab Gripexu + 0,5 km biegi ... itd.

...Myślę, że dam radę przebiec ten wyścig, to tylko o 2 dni dłużej. 5 dni. Biegałem za owcami przez 3 dni... Cliff Young
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Miałem odpisać. Jednak po reprymendzie dla kolegi mackris za drobne uszczypliwości, siedzę i nie mogę znaleźć słów, które nie uraziły by autora pytania a które mogły by wybrzmieć wystarczająco dosadnie, by nie skończył w szpitalu, kostnicy, albo nie utknął w kolejkach do lekarzy.
M_Levy
Wyga
Wyga
Posty: 72
Rejestracja: 27 sty 2016, 14:40
Życiówka na 10k: 48 min
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

sebers pisze:czy nie jest to niebezpieczne dla zdrowia
Sebers, połączenie pseudoefedryny z biegiem jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Ryzykujesz udarem.

Młoda kobieta o której piszesz była ...młoda, biegała maratony, czyli charakteryzowała się niskim ciśnieniem i niskim tętnem spoczynkowym. Z pewnością stosowała w treningu również mocne jednostki, które pozwoliły jej zaadaptować się do nagłych skoków ciśnienia tętniczego. Do momentu, w którym ją spotkałeś nie odczuwała działań niepożądanych, co nie znaczy, że nie robiła sobie krzywdy.

Odpuść chemię i złote środki. Jeśli Twoja nadwaga nie wynika z jakiegoś schorzenia, to wystarczy kilka spokojnych ale długich wybiegań w tygodniu + eliminacja śmieciowego jedzenia.
Jak Ci mało, to dołóż basen 1 raz w tygodniu albo siłownię (małe obciążenie z dużą ilością powtórzeń).
eni4c
Wyga
Wyga
Posty: 64
Rejestracja: 18 sie 2015, 07:40

Nieprzeczytany post

Odpowiadajac na Twoje dwa pytania.
W przyspieszeniu spalania tłuszczu pomoże.
Nie jest to dobre dla zdrowia ( czy bezpieczne to nie znając danego przypadku nikt nie odpowie )


Wysłane z iPhone .
ODPOWIEDZ