Jak biegac chce zgubic 6-8 kg

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
frozen
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2009, 13:41

Nieprzeczytany post

hej mam pytanie zaczalem biegac potrafie bez problemow przebiec 30 35 minut chce zrzucic z 6-8 kg staram sie jesc 4-5 małych posiłkow macie moze jakies ciekawe rady tzn ile biegac razy w tygodniu i ile minut aby e moje odchudzanie dało efekt pozdrawiam
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
wysek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3442
Rejestracja: 16 paź 2004, 22:35
Życiówka na 10k: 32:34
Życiówka w maratonie: 2:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

frozen pisze:hej mam pytanie zaczalem biegac potrafie bez problemow przebiec 30 35 minut chce zrzucic z 6-8 kg staram sie jesc 4-5 małych posiłkow macie moze jakies ciekawe rady tzn ile biegac razy w tygodniu i ile minut aby e moje odchudzanie dało efekt pozdrawiam
ujemny bilans kaloryczny i bez wielkich cudów zgubisz te kilogramy. Rozsądek i cierpliwość powinny w tym pomóc ; )
Obrazek
Biegacz, bloger, trener biegania
m47!
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 167
Rejestracja: 04 sty 2009, 18:06
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

wszystko zależy od tego ile teraz ważysz i jaki tryb życia prowadzisz
j/w myślę że trochę ruchu z 3 razy w tygodniu (możesz wybrać sobie jakiś plan lub tak sobie tylko biegać),trzymanie pozorów diety i za jakieś 2miesiące będziesz zadowolony
ruh hożuf
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 710
Rejestracja: 26 gru 2007, 09:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Żona mówi do męża:
- Chyba jestem trochę za gruba
- Nie, no skąd, kochanie, spoko jest
- A powiedz, jak bym mogła szybko stracić z 50 kilo?
- Utnij sobie nogę
gasper
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2876
Rejestracja: 20 sie 2001, 13:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nieprzeczytany post

frozen pisze:hej mam pytanie zaczalem biegac potrafie bez problemow przebiec 30 35 minut chce zrzucic z 6-8 kg staram sie jesc 4-5 małych posiłkow macie moze jakies ciekawe rady tzn ile biegac razy w tygodniu i ile minut aby e moje odchudzanie dało efekt pozdrawiam
biegaj 5-6 razy w tygodniu przynajmniej godzine i po 3-4 miesiącach będziesz ważył 8 kg mniej nie musząc zbytnio pilnować diety
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

gasper pisze:
frozen pisze:hej mam pytanie zaczalem biegac potrafie bez problemow przebiec 30 35 minut chce zrzucic z 6-8 kg staram sie jesc 4-5 małych posiłkow macie moze jakies ciekawe rady tzn ile biegac razy w tygodniu i ile minut aby e moje odchudzanie dało efekt pozdrawiam
biegaj 5-6 razy w tygodniu przynajmniej godzine i po 3-4 miesiącach będziesz ważył 8 kg mniej nie musząc zbytnio pilnować diety

Gasper ale to nie jest prawidłowe rozwiązanie co Ty mu piszesz człowiueku. JEsli nie wprowadzi teraz w miare podstaowwej diety to póxniej gdy juz zgubi te 8 kg i bedzie biegał tylko zeby utrzymac wage to bez diety i tak znów bedzie tył. Do Autora: jesli potrafisz wybiegać 30 do 35 minut to postaraj sie dociagnąć do godziny biegaj sobie pn śr pt po godzince po stałej trasie a w soboty rób sobie wycieczki biegowe. zacznij podstawową diete 2 litry czystej wody minimum, ciemne pełnoziarniste pieczywo, herbaty zielona i czerwona dobre sa bio-active spróbuj sobie poczytakj co daja i kiedy pic. jedz do 6 razy dzeinnie minejsze porcje spróbuj wiecej nabiałyu na sniadania jakis twarozek czy cos. jak biegasz z rana to po takim twarozku sie lekko biega i ma się siły. w ten sposób zobaczysz efekty a bieganie do 5 czy 6 razy na tydzien i niestosowanie rzadnej diety to mijanie się z celem. I dam CI rady z cylku moich osobistych jak kazdemu je na forum daje z czego chłopaki mnie kojarza odstaw kawe(zacznij uzywac własnych sił), wiem że to ciężkie odstaw słodycze i postaraj sie ograniczyć sól najlepiej do zera z sola bardzo ciezko bo rodzice gotóją w niektóych produktach juz jest ale zawsze to coś zmniejszysz. :) a efekty przyjda naprawde dobre :) powodzonka
gg 3305061
OlekB
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 683
Rejestracja: 04 maja 2008, 21:35
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Z lasu w TG

Nieprzeczytany post

Najlepszy jest hiit na spalanie ale on niszczy formę biegową, dobry sposób dla kulturystów.
Browser
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 433
Rejestracja: 16 mar 2008, 20:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

NIe nie to nie bedzie dobre w ten sposób można sie zajechać nie ma sensu początkującym osobą wspominac nawet o tego typu sposobach. Bo zaczną sie interesowac tym i skończy sie na niczym. :)
gg 3305061
ODPOWIEDZ