Teraz jest So, 25 października 2014, 09:24

Strefa czasowa: UTC

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 10:26 
Stary Wyga
Stary Wyga

Po zimie mam oponkę na brzuchu, jadłem masę słodyczy /praca na zmiany nocne temu sprzyja/ i się porobiło. Wznowiłem treningi-bieganie-ćwiczenia ogólne /brzuszki, skłony, itp/, bez siłowni, wspomagam się: venom, bcaa, thermal pro evolution, napoje energetyczne.
Ćwiczę 6 dni w tygodniu po 45 min - 60 min. Za ok. 2-3 miesiące spodziewam się wymiernych i trwałych rezultatów.

Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pozbyciem się brzucha i używanymi wspomagaczami.
Nie wygłaszajcie mentorskich porad, w stylu "a po co ci to" albo "zmień dietę", itp. Po prostu opiszcie swoje przypadki bez udzielania mi rad.
Pozdrawiam.

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 11:14 
Ekspert/Trener

Zmień dietę!! :hej:

Żartuję. Trochę cierpliwości i na pewno sie pozbędziesz oponki. Oponkom mówimy zdecydowane "NIE".

Ola - moja zawodniczka

mój blog treningowy

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 11:35 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Oponki sa swietne bo magazynuja cos ,co nam sie bardzo przyda , podczas dlugich letnich wybiegan .

Looking back:
http://bieganie.pl/?cat=37

Jutup: http://www.youtube.com/user/wojtek1425/videos?view=0

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 11:40 
Wyga
Wyga

Więc moje doświadczenie jest takie. Od zeszłego roku (kwiecień maj) zaczełem sobie truchtac, Regularnie biegam od tego roku (cel Marton Poznań) Wcześniej w okolich wrzesnia brałem termo fat burner czy jakos tak, jak teraz o tym pomyśle ... to poprostu wystarczyło zwiększyć dystans. To by było na tyle suplementacji. Teraz mój brzuszek jest płaski a rok temu byłem z 10 kg więcej :). Ale chciałem ostrzec osoby które biegają by zrzucić co nieco. Na początku zmienia się nasz wygląd ale waga mniej ... powód wyrabija się mięśnie i mimo że gubimy tłuszczyk to spadek wagi nie jest taki oczywisty. Łatwo jest wtedy się zniechęcić ale tak po 2 miesiącach mięśnie się uformują i jest spadek wagi tej nadmiarowej :). Najważniejsze to biegać no i jeszcze biegać acha i może biegać :) (oczywiście z głową) Z suplementów podanych przez Ciebie wyrzuciłbym napoje energetyczne (przecież masz dużo energii w oponce :) )
Pozdrawiam i Powodzenia

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 12:50 
Stary Wyga
Stary Wyga

zgadzam się z marnet ;-)

regulernie bieganie na pewno zmiejszy twój brzuch ;-) wiem to po sobie- dziś ludzie jak mnie widzą to mówią że widać bardzo fajne efekty ;-) i to mnie motywuje

ponadto na brzuch proponuję też ćwiczenia - które też sam robię - a mianowicie aerobiczną 6 Weidera (A6W) - jak wpiszesz w google tą nazwę to wyskoczy ci instrukcja co to za ćwiczenia i jak je wykonywać

ja w tej chwili robię A6W trzeci raz i efekty są napradwę niezłe - polecam więc

tylko podstawowa zasada- regularne treningi

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 13:12 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

rraadd a wiesz o tym ze Aerobiczna 6 weider krzywi kregosłup i go nadwyręza? wystarczy ajkbedziesz wykonywał po kazdym bieganiu gimanstykę siłową i tez będzie dobrze:)

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 17:51 
Wyga
Wyga

Bieganie na niskim HR (albo HIIT) + dieta i będzie dobrze ;]

Jak zalezy CI konkretnie na brzuchu to A6W będzie ok, jak poprawnie będziesz wykonywał ćwiczenia nic Ci nie wykrzywi ;>
Jak CI ćwiczenia nie leza to zmień, bazując na zasadach ktorymi sie posłużył Weider a też będzie OK, mozesz nawet robić gigasety po 9 ćwiczeń ;]

Suplementacja OK.

PS. Efekty mozna nazwać "trwałymi" jak dany stan utrzymasz przez ok. te ... 9 miesięcy ;>

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 20:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Browser napisał(a):
rraadd a wiesz o tym ze Aerobiczna 6 weider krzywi kregosłup i go nadwyręza? wystarczy ajkbedziesz wykonywał po kazdym bieganiu gimanstykę siłową i tez będzie dobrze:)

A skąd posiadłeś takie rewelacje, że tak zapytam?

Tytuł: Brzuszysko:)
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 21:22 
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się

Wątpię, żebyś nawet po tonie słodyczy miał taki brzuch jak ja po urodzeniu dziecka:/ nie dość, że oponka to jeszcze przebita i sflaczała. Ogólnie bee. Samo bieganie dużo mi dało, ale bez ćwiczeń na te konkretne grupy mięśniowe by się nie obeszło. Do tego polecam oczyszczanie jelit, tak na wszelki wypadek, były dni kiedy wypijałam tylko 5 litrów wody nestle albo jadłam papkę z mleka i otrębów. To pomaga pozbyć się złogów jelitowych i resztek niestrawionych pokarmów z jelit, w efekcie zawsze trochę minimalizując obwód brzucha.

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 21:30 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

regularne bieganie (nie rzadziej jak co drugi dzien), lekka, zbilansowana (przestrzegana!!) dieta, A6W (nie mająca dobrych opinii; efekty jednak są), zero słodyczy, opychania

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 21:31 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

ruh hożuf napisał(a):
Browser napisał(a):

Poprosiłem matke mojego przyjaciela o opinie o tym ćwiczeniu. Jego matka jest rehabilitankta a zarazem ma ukończone AWF 5 letnie. innymi słowy wie co mówi.

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 21:37 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Browser napisał(a):
Poprosiłem matke mojego przyjaciela o opinie o tym ćwiczeniu. Jego matka jest rehabilitankta a zarazem ma ukończone AWF 5 letnie. innymi słowy wie co mówi.

nie rozumiem, co jest takiego w szóstce, co nadwyręża kręgosłup. To reszta ćwiczeń na brzuch (chociażby abs) też? Slyszałam zarzut, że A6W rozbudowuje tylko wybrane partie mięśni, innych w ogole nie angażując, ale kręgosłup?

Tytuł:
Nowy postNapisane: Pt, 9 maja 2008, 21:52 
Wyga
Wyga

Ogólnie rzecz ujmując ćwiczenia mięśni brzucha moga w pewnym stopniu nadwyrezac kregoslup, ale żeby temu zapobiec to są przeciez ćwiczenia na mięśnie grzbietu ;) ćwicząc jedne mięsnie trzeba też ćwiczyć mięsnie im antagonistyczne [ chyba tak sie to pisalo nie? jak sie myle to sorki:P )

PS. a co do a6w to nie jestem do niej przekonany..

Tytuł:
Nowy postNapisane: So, 10 maja 2008, 04:49 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Browser napisał(a):
ruh hożuf napisał(a):
Browser napisał(a):

No tak...
Z całym szacunkiem dla mamy przyjaciela, a nie mówiła, że szybkie bieganie nadwyręża nogi?

Tytuł:
Nowy postNapisane: So, 10 maja 2008, 09:59 
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach

Tak się zastanawiam co skłania ludzi chcących się odchudzić do wspomagania się napojami energetycznymi ? Nie wspominam tutaj o innych specyfikach bo to jest osobny temat ale napoje energetyczne przy odchudzaniu ??? Przecież nawet dla średnio rozgarniętego laika powinno być oczywiste że to jest kompletnie bez sensu...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC