Dzienny Jadłospis Biegacza

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
amatorbiegacz
Wyga
Wyga
Posty: 99
Rejestracja: 10 maja 2015, 16:13
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

na chwile obecną zadowole sie mlekiem 0.5% chociaz prawda jest taka ze i tak ja je uzywam moze z 3 razy w tyg po szklance 250ml ;) Bardziej sie zastanawiam jak z tym twarogiem na wieczor czy to jest ciezkostrawne i przyczyniajace sie do łapania oponki na brzuchu czy raczej na spokojnie przyjmowac bo juz czytam internety i zdania sa rozne chociaz wiekszosc wlasnie by omijac przetwory mleczne na redukcji ehhh
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
małymiś
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1527
Rejestracja: 09 paź 2013, 11:26
Życiówka na 10k: 0:53:02
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli już musisz pic to mleko to pij 3,2%.
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

amatorbiegacz pisze:na chwile obecną zadowole sie mlekiem 0.5% chociaz prawda jest taka ze i tak ja je uzywam moze z 3 razy w tyg po szklance 250ml ;) Bardziej sie zastanawiam jak z tym twarogiem na wieczor czy to jest ciezkostrawne i przyczyniajace sie do łapania oponki na brzuchu czy raczej na spokojnie przyjmowac bo juz czytam internety i zdania sa rozne chociaz wiekszosc wlasnie by omijac przetwory mleczne na redukcji ehhh

Na redukcji każdego wieczoru jadłem kostkę twarogu chudego wieczorem. W zależności od chęci - na słodko bądź wytrawnie. Najlepiej nie czytaj internetów tylko albo udaj się do specjalisty albo zrób co uważasz za słuszne i przekonaj się jak reaguje Twój organizm.
Aniad1312
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4291
Rejestracja: 18 kwie 2010, 21:03

Nieprzeczytany post

małymiś pisze:W większości sklepów można kupić mleko
Się wie, ale r-mann ma sojowe czy ryżowe, w którego składzie nie widnieje milion Ei i innych takich.
No chyba, że się mylę :bum:
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

klaxa pisze:Masz rację, sama również w rossmanie kupuje takie produkty, jest tam spory wybór zdrowej żywności.

Tak jak w każdym sklepie. Zdrowa żywność to nie tylko ta z napisem "bio" ;) W każdym sklepie / markecie jest cała masa pełnowartościowych produktów :)
Zbigniew94
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 936
Rejestracja: 16 cze 2015, 15:59
Życiówka na 10k: 34'08
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Rano kanapki z szynką, pomidorkiem, papryczką zapite kawcia ;)
1000 2;42'83
1500 m 4;17'59
3000 m 9'44
5000 m 16;49
10000 34'08
skull
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 16
Rejestracja: 05 lip 2014, 17:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Co myślicie o musli z lidla na śniadanie (to po 10 zł za 700g)? Jedzone z mlekiem 3,2%.
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jeżeli Ci smakują to czemu nie :) Pamiętaj tylko, że diabeł tkwi w ilości :)
splash
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2015, 23:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie jadłam tego z lidla, ja sama sobie dodaje do mleka dodatki, nie kupuję gotowego.
Madziaa87
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 08 kwie 2013, 08:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze

Nieprzeczytany post

Czy po bieganiu o 20 dobrym pomysłem na kolację jest 100g chudego twarogu ze startą połową jabłka, 10g słonecznika i łyżeczką masła orzechowego ? :P
Awatar użytkownika
FilipO
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 602
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:27
Życiówka na 10k: 38:15
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Madziaa87 pisze:Czy po bieganiu o 20 dobrym pomysłem na kolację jest 100g chudego twarogu ze startą połową jabłka, 10g słonecznika i łyżeczką masła orzechowego ? :P
A smakuje Tobie to? Nie czujesz później się ciężko idąc spać albo nie budzisz się w nocy z głodu?
Jeśli posiłek Tobie odpowiada smakowo i nie wiąże się ani z odczuciem głodu ani problemami ze snem ani uczuciem ciężkości to jedz. Niczego niezdrowego tam nie ma :).
Obecnie: wieczny kontuzjusz.
Stare dzieje i rekordy życiowe:
5km - 18min 32s - rok '13
10km - 38min 14s - rok 13'
Klanger
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1241
Rejestracja: 16 gru 2012, 17:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Głodnym po tym nie będziesz sie czuć bo głownie (kalorycznie patrząc) posiłek ten składa się z tłuszczu z dodatkiem nico białka i węgli.
Przyznam się szczerze, że ja nie widzę logicznego wytłumaczenia sytuacji że wybierasz odtłuszczony nabiał po czym dodajesz do niego tłuszcz w postaci nasion i masła roślinnego.

Moim skromnym zdaniem, po bieganiu o 20 to spokojnie możesz sobie zjeść torebkę ryżu ze startym CAŁYM kilogramem jabłek ;-) np. z cynamonem i łyżką kurkumy. Więcej to tobie da po bieganiu.
Jak masz możliwość to masło orzechowe używaj z orzechów (migdały, orzechy włoskie, sezam) a nie z orzeszków ziemnych.
Awatar użytkownika
FilipO
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 602
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:27
Życiówka na 10k: 38:15
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

[quote="Klanger"]Przyznam się szczerze, że ja nie widzę logicznego wytłumaczenia sytuacji że wybierasz odtłuszczony nabiał po czym dodajesz do niego tłuszcz w postaci nasion i masła roślinnego.[quote]

Pewnie ta sama przyczyna, dla której kulturyści na kolację jadali chudy twaróg z olejem ;). Podobno są tłuszcze zdrowsze od tych nabiałowych.
Obecnie: wieczny kontuzjusz.
Stare dzieje i rekordy życiowe:
5km - 18min 32s - rok '13
10km - 38min 14s - rok 13'
Madziaa87
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 18
Rejestracja: 08 kwie 2013, 08:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zabrze

Nieprzeczytany post

FilipO pisze:
Madziaa87 pisze:Czy po bieganiu o 20 dobrym pomysłem na kolację jest 100g chudego twarogu ze startą połową jabłka, 10g słonecznika i łyżeczką masła orzechowego ? :P
A smakuje Tobie to? Nie czujesz później się ciężko idąc spać albo nie budzisz się w nocy z głodu?
Jeśli posiłek Tobie odpowiada smakowo i nie wiąże się ani z odczuciem głodu ani problemami ze snem ani uczuciem ciężkości to jedz. Niczego niezdrowego tam nie ma :).
No smakuje mi to, ale ogólnie to chciałabym zrzucić z 5 kg i nie wiem czy to nie przeszkadza w redukcji ? Kaloryczność tego posiłku miała niecałe 300 kcal, 25g białka, 21 g ww, 10 tł. Czy może lepiej zjeść samo białko ?
Awatar użytkownika
FilipO
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 602
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:27
Życiówka na 10k: 38:15
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Samo białko niee ;). Nie przesadzaj z tym białkiem, nawet jeśli chcesz redukować i spalać tkankę tłuszczową. Nie zmniejszaj też drastycznie kaloryki i nie baw się w dziwne diety. Delikatny deficyt i regularny trening umożliwi Tobie utratę zbędnych kilogramów w zdrowym stylu. Niestety przy tym układzie potrzebna jest cierpliwość.
Obecnie: wieczny kontuzjusz.
Stare dzieje i rekordy życiowe:
5km - 18min 32s - rok '13
10km - 38min 14s - rok 13'
ODPOWIEDZ