Ból stopy- rozcięgno?

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
Imek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 11
Rejestracja: 29 cze 2015, 11:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Rok temu, kupuje nowe buty do biegania, przez pierwszy miesiąć nie mogę przebiec więcej niż 1 km, ból podeszwy, w ciągu minuty lub dwóch mocno sie nasilający. Po czasie przechodzi, biegam przez wiele miesięcy bez problemu.
Miesiąc temu kupuje nowe buty, pierwsza przebieżka, po 1,5 km wraca koszmar, ból stopy. Daje sobie dzień odpoczynku, zaczynam biegać 4km przebiegnięte, zero problemu.
Oddaje je z innego powodu, kupuje kolejne, asicsy gel pulse 8. Znowu to samo, identyczny ból podeszwy. Odpoczywam kilka dni, zaczynam biegać z przekonaniem ze znowu nici z biegania. Poczatek biegu ok, po 1,5km znowu się ból pojawia ale już nie taki ostry, przechodzi po 3 km. W końcu dobiegłem do 10km, życiowy rekord. Radośc niesamowita, genialne buty, wygodne, super się w nich biega.
Następny bieg znowu to samo. Obecnie wystarczy ze założe te buty do biegania i pochodzę 30 kroków. Ból się pojawia, potem nawet chodzac w skarpetkach czy boso ból następuje. Na codzień nie mam problemu z tym w żadnych butach ani na boso, zero bólu. Tylko gdy założe buty do biegania. Rozciegno? jak sobie z tym poradzić? Pomóżcie bo bez biegania to nie ma po co życ hehe :D
Boli głównie prawa stopa, lewa praktycznie w ogóle, jeżeli już to nie sprawia większego dyskomfortu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
crazzyiwan
Wyga
Wyga
Posty: 103
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:15
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli to rozcięgno, masowanie, rozluźnienie i ćwiczenia pomagają w 5-7 dni do całkowitego wyleczenia. Zawsze masz jeszcze temat wkładek do butów, żelowe, dmuchane i indywidualne, albo komputerowe badanie stóp i analiza Twoich problemów.

Wysłane z Sony Xperia[TRADE MARK SIGN]
ODPOWIEDZ