Pobudzanie nerwów

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
vlepek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2014, 20:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Jelenia Góra

Nieprzeczytany post

Witam,
Moje problemy nadal niestety nie ustąpiły ale jest juz lepiej.
Lekarz neurolog stwierdzil że moj problem to zanik nerwów który idzie prawdopodobnie od korzeni stopy.Zalecil TENS.
Wyczytałem że to średnio pomaga.
Czy ktos zna jakies skuteczniejsze metody?
sklep z grzejnikami http://www.iterma.pl
New Balance but biegowy
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A jakie metody stosowałeś dotychczas?

Jesteś pewien że zrozumiałeś co powiedział lekarz, skoro piszesz tu o korzeniach stopy?
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
lsquad
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2015, 16:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja miałem te prądy Tens na problemy z barkiem (razem z laserem i polem magnetycznym) mi po miesięcznej kuracji bardzo pomogło. Co do skuteczniejszych metod to pytanie jak dla mnie na chwilę obecną co najmniej dziwne. Skoro tego nie stosowałeś to czemu od razu zakładasz, że to będzie nieskuteczne?
Awatar użytkownika
katekate
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7135
Rejestracja: 01 paź 2013, 18:11
Życiówka na 10k: 45.18
Życiówka w maratonie: 3.42.11

Nieprzeczytany post

przecież vlepek reklamuje sklep z grzejnikami :ojoj: więc na korzeniu stopy się nie zna :oczko:
komentarze
nic nie muszę, mogę wszystko
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Sprawdzałem na wszelki wypadek, czy się rzeczywiście jakaś sierotka nie wykluła na forum :bleble:
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
vlepek
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 13
Rejestracja: 04 paź 2014, 20:19
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Jelenia Góra

Nieprzeczytany post

Dlaczego ktoś sądzi ze skoro mam link w stopce do firmy w której pracuje to od razu jestem spamerem i pisze aby reklamowac cos?

Generalnie z natłoku obowiązków nie moge do końca zając sie swoim problemem stąd moje chaotyczne posty z pytaniami o porady.
Udałem sie do neurologa i mniej wiecej własnie zaleciła mi magnetotron oraz tens.rozmawiałem z dwoma osobami które miały to przepisane i stwierdziły ze im to raczej nie pomogło.Będe musiał sam sprobowac aby sie przekonac ale chciałbym wiedziec czy sa jeszcze jakies lepsze metody-stad moj post a nie reklama.
sklep z grzejnikami http://www.iterma.pl
Kangoor5
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4947
Rejestracja: 18 kwie 2009, 16:57
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jeśli to już cała historia próby leczenia twojego problemu, to bardzo słaba jest ta neurolog. Jak niby ma pomóc jakiś prąd, jeśli nie zajmiesz się przyczyną problemu, którą (według twoich opisów tu i gdzie indziej) jest ucisk na korzeń nerwowy? Jeśli masz ucisk na nerwy, to nerwy będą zanikały niezależnie od tego, jak długo będziesz leżał podpięty do tych prądów.
Przede wszystkim znajdź dobrego fizjoterapeutę stosującego metodę McKenzie. Jeśli masz skierowanie na zabiegi o których napisałeś i jeśli masz je refundowane, możesz się na nie wybrać i tam spróbować wypytać o ich zdanie na temat twojej dolegliwości. Chyba wszyscy dobrzy fizjoterapeuci nie mają zbyt dużej wiary w działanie prądów, gazów itp. Choć możesz też trafić w miejsce nastawione na jak największy przerób, w którym jacyś technicy albo praktykanci przykładają te prądy i nie zastanawiają się nawet nad sensem tego.
Jeśli sam musisz sobie za te prądy zapłacić albo długo czekać, nie zastanawiaj się tylko szukaj dobrego fizjoterapeuty.

Unikaj różnego typu kręgarzy i innych cudotwórców, którzy "leczą" w trakcie jednej sesji. Niezależnie od tego, ile dobrego byś nie słyszał od ludzi, którym taki "pomógł".
"Odbywający się przez skórę recykling energii poprawia obieg krwi, dostarczając więcej sił w życiu codziennym i sporcie." - Reebok
Buty "inspirowane są samochodowym systemem zawieszenia, który siłę uderzenia zamienia w napęd." - Adidas
lsquad
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2015, 16:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

vlepek pisze:Dlaczego ktoś sądzi ze skoro mam link w stopce do firmy w której pracuje to od razu jestem spamerem i pisze aby reklamowac cos?

Generalnie z natłoku obowiązków nie moge do końca zając sie swoim problemem stąd moje chaotyczne posty z pytaniami o porady.
Udałem sie do neurologa i mniej wiecej własnie zaleciła mi magnetotron oraz tens.rozmawiałem z dwoma osobami które miały to przepisane i stwierdziły ze im to raczej nie pomogło.Będe musiał sam sprobowac aby sie przekonac ale chciałbym wiedziec czy sa jeszcze jakies lepsze metody-stad moj post a nie reklama.
Jeśli mogę coś jeszcze poradzić to na pewno nie słuchaj się ludzi. Na jednych będzie coś działało a na drugich nie. Ja np. miałem (mam) ogromne problemy z barkiem. Kiedyś w gimnazjum "szarpałem" się z kolegą i tak mi coś strzeliło, że rękę od ciała w bok odsuwałem na 20-30 cm dalej hamował mnie olbrzymi ból. Dzięki tym zabiegom ręka wróciła mi praktycznie do niemal 100% sprawności (siłownia itp.) czasem pojawi się nawrót 1-2 dniowy ale jakaś maść czy plaster rozgrzewający skutecznie to zwalcza.

Tak jak napisał Kangoor5 Jeśli masz to za darmo to idź bo przecież niczego nie tracisz. Kwestia tego jak odległe masz terminy przyjęć. Mój tata miał też mały problem z barkiem i powiedzieli mu w kwietniu, że najbliższy termin to końcówka sierpnia :-)
bosak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1083
Rejestracja: 10 lut 2012, 17:42
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

abc pisze:Dlaczego ktoś sądzi ze skoro mam link w stopce do firmy w której pracuje to od razu jestem spamerem i pisze aby reklamowac cos?
To po co wpisałeś ten link jak nie dla reklamy? Co to ma wspólnego z twoimi problemami? :jatylko:
ODPOWIEDZ