Ból pleców

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
adriannn17
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Od mniej więcej tygodnia czuję że nieco nad pośladkami bolą mnie plecy.. Niby mogę robić wszystko, biegać, ćwiczyć podnosić cięższe rzeczy, jednak przy skłonie i przy powrocie do pozycji stojącej trochę czuję dyskomfort. Może bym się tym specjalnie nie przejął, ale po przygodzie ze złamaniem zmęczeniowym, gdzie małe kłucie przerodziło się w potężny ból, wolę się tym zająć, zwłaszcza że trwa to niemal tydzień.
Na zdjęciu zaznaczyłem miejsce w którym czuję ten "ból". Może ktoś ma pomysł co to może być?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
New Balance but biegowy
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Początek przepukliny. Promieniuje ból do nogi?
adriannn17
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie, jedyne co czuję to właśnie ból w zaznaczonym miejscu..
manfred
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 594
Rejestracja: 27 paź 2009, 07:08
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Do fizjoterapeuty trzeba się udać i oceni kręgosłup. Może trzeba zacząć ćwiczyć na dolny odcinek kręgosłupa.
marianka88
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 22
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Jako pierwsza myśl przyszło mi, że może to korzonki. Może przewiało Cię, spociłeś się po treningu i był lekki przeciąg. Tak naprawdę nie wiele potrzeba by złapać ból pleców. Trzeba szukać wszystkich powodów i eliminować. Jeśli ból nie minie na dniach to jak najbardziej trzeba udać się do specjalisty. Zawsze powtarzam, że problem z kręgosłupem jest poważny i nie ma, co go bagatelizować. Lepiej dmuchać na zimne. Chociaż miałbyś się dowiedzieć, że to nic poważnego to warto wybrać się na spotkanie ze specjalistą.
adriannn17
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 26 sty 2015, 18:33
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wczoraj się chciałem porozciągać i gdy siedziałem na ziemi w rozkroku to po trochę dynamicznym przechyleniu w przód, zabolało mnie bardziej.. Dalej mogę wszystko robić, podnosić rzeczy, biegać, jednak gdy dotykam tego miejsca to już czuję, że boli nieco bardziej i promieniuje do góry mniej więcej do żeber. Może jakiś mięsień naciągnąłem?
ODPOWIEDZ