Stopa, kolano

Wszystko o bieganiu i zdrowiu
maveill
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2015, 23:50
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Cześć wszystkim,
zwracam się do was z prośbą o rozwiązanie mojego problemu. Zaczęłam biegac jakieś kilka miesięcy temu, oczywiście źle się do tego zabierając. Efektem tego było mega bolące kolano. W końcu kupiłam porządne buty, zrozumiałam, że przed bieganiem należy się rozgrzac, rozciągnąc. I tak przed dwoma miesiącami się rozbiegałam, w końcu robiąc moją pierwszą dychę. Kolano czasem bolało, więc traktowałam je deep reliefem i jakoś dawałam radę. Choc pamiętam dni na początku mojej kariery, kiedy kolano zupełnie odmawiało mi posłuszeństwa, że nawet ciężko mi było chodzic, nie mówiąc o bieganiu. Wyjechałam na półtora miesiąca zagranicę, porzucając bieganie. Wróciłam do tego wczoraj. I tak, na pewno przegięłam po tak długiej przerwie i przeforsowałam się, bo po paru km nie mogłam przebiec paru metrów, bo ból był nie do wytrzymania. Doszłam do wniosku, że problem z kolanem tkwi w mojej lewej stopie, bo jakoś dziwnie ją stawiam. Od jakiegos czasu każdy lewy but ma zjechaną podeszwę od wewnątrz, a ja już kompletnie zbaraniałam! Ktoś mi może coś doradzic, nakierowac? Na razie wizyta u lekarza odpada, bo znów wyjeżdżam. :(
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ