Odgadnij co myśleli zawodnicy - KONKURS

Konkursy lub plebiscyty realizowane przez forum.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Ja odruchowo tez najpierw wybrałem 1, ale potem pomyślałem, że to bedzie śmieszne dla bardzo ograniczonego i wtajemniczonego grona osób.
New Balance but biegowy
byk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 30 mar 2011, 14:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Gdańsk

Nieprzeczytany post

Tak, żart jest niszowy.
Taki humor lekko "po bandzie".
Mniemam, że np. Marcinowi Chabowskiemu by się ten żarcik nie spodobał. :lalala:
mirek99
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:22
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Żaden z poniższych. Proszę o następne propozycje, bo nie sądzę, że nie było lepszych (na przykład mój) :D
Awatar użytkownika
MariuszBie
Wyga
Wyga
Posty: 142
Rejestracja: 11 paź 2015, 16:48
Życiówka na 10k: 0:46:18
Życiówka w maratonie: 4:34:24
Lokalizacja: Szczecin

Nieprzeczytany post

A ja nie wiedziałem, że takie dialogi trzeba było pisać, myślałem, że chodzi o napisanie po jednym zdaniu od konkretnych postaci. :bum:
Biegam od - 18.10.15 r - 97 kg/178 cm
5 - (2017): 22:29;
10 - (2016): 46:18;
HM - (2016): 1:46:23;
M - (2016): 04:34:24;

Obrazek
MOJE STARTY !
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

No i dobrze, bo konkurs był na jednoobrazkowy komiks, nie na opowiadanie.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

No tak, opcja 2 może fajna, ale np Chabowski wypowiada się 5 razy.
Jak widzicie nie ma łatwej decyzji. :)
Shodan
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2010, 17:37
Życiówka na 10k: 46:45
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Adamie,

przy milionie Twoich ogromnych zalet, jest jedna, mała wada – nie ogarniasz (czasami) konkursów, które organizujesz ;) Zatem z nadzieją na lepsze jutro piszę ku przemyśleniu:

1) Nie ma prawnego obowiązku publikowania regulaminów konkursowych, ale praktyka jest taka, że organizatorzy przygotowują regulaminy. Chwała Ci za to, że regulamin napisałeś, niemniej jego szczegółowość – pisząc delikatnie – pozostawia wiele do życzenia (należałoby dodać choćby datę rozstrzygnięcia, kto będzie rozstrzygał, w jaki sposób, być może jakieś ograniczenia co do długości tekstu). 3-4 punkty więcej i byłoby w miarę ok.

2) Zgodnie z regulaminem, zadanie konkursowe polegało na „zaproponowaniu ciekawej historii - słów lub myśli wypowiadanych lub myślanych przez zawodników na obrazku”, natomiast to co znalazło się w opisie do konkursu może stanowić wskazówkę dla uczestników jak wykonać zadanie konkursowe, aby wstrzelić się w gusta osoby oceniającej.

3) Na marginesie: „jednoobrazkowy komiks” to oksymoron. Komiks z definicji – to sekwencja obrazków.

4) Ważna sprawa na przyszłość: w regulaminie musisz zastrzec sobie prawo do publikacji prac konkursowych. Domyślam się, że wszystkie prace łącznie nadesłane na ten konkurs są mniej warte niż sznurówki od starych butów, ale przed publikacją warto mieć zgodę autorów (a tę można zabezpieczyć sobie w regulaminie).

Jako organizator „przyrzekający nagrodę” masz prawo do subiektywnej decyzji – więc czyń Waść swoją powinność.

PS. Głosuję na nr 2 :)
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Shodanie, w kwestii ogarniania. Tak, ale chyba celowo, to czasami tworzy twórczy ferment.
Ale oczywiście przyznaję, że czasami trudno jest przewidzieć wszystkie konsekwencje takiego lub innego zapisu, choćby jak tutaj, czy to może być dłuższa historia czy nie.
Krilan75
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2017, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Minął kolejny tydzień. Chyba został Pan sam z twórczym fermentem. Proszę mi powiedzieć jak na całą sytuację zapatruje się sponsor nagrody. Z mojego punktu widzenia nie robi to dobrej reklamy. Chyba, że sponsor się wycofał? Jesze jedna uwaga z mojej strony: aby wejść z Panem w rozmowę musialem założyć konto na forum. Pierwszy raz spotykam się z ogloszeniem konkursu na tak niejasnych zasadach.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Zawsze mógł Pan wysłać maila na adres redakcji, prawda? Nie dawaliśmy żadnego czasowego limitu na wyłonienie zwycięzcy. Cała "chwała i wina" za opóźnianie jest po mojej stronie, sponsora to myślę nie obciąża.
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

Wydaje mi się że Redakcja już dawno przestała zastanawiać się nad werdyktem, raczej kombinują teraz "skąd tu kurna wziąć te buty..." :D

Rozwiązanie jakie mi się nasuwa to przeprowadzenie krótkiego wywiadu z Kulką albo Chabowskim i pytanie co wtedy myśleli. Zapewne okaże się że nikt prawidłowo nie odgadł - i konkurs można będzie honorowo zakończyć bez wyłaniania zwycięzcy :hahaha:
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Gwyn, zastanawiam się cały czas (z przerwami). :)
Awatar użytkownika
Bacio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 22 cze 2013, 00:11
Życiówka na 10k: 55:09
Życiówka w maratonie: 5:12:13

Nieprzeczytany post

Gwynbleidd pisze:konkurs można będzie honorowo zakończyć
Tego konkursu już nie da się honorowo zakończyć. Można co najwyżej zakończyć z mniejszą lub większą kompromitacją organizatorów.
kalisiaq
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2016, 10:33

Nieprzeczytany post

Panie Redaktorze, przejrzyj jeszcze raz zgłoszenia. Tam jest jedno całkiem ciekawe. Byłbym bardzo zadowolony z adidas adizero adiosów 3 i zrobiłbym na pewno z nich pożytek ;)
Krilan75
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2017, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Termin rozstrzygnięcia konkursu został podany na forum 08.05.2017. Chyba że nie umiem czytać ze zrozumieniem?
ODPOWIEDZ