Komentarz do artykułu Wings For Life World Run 7 maja 2017 -

czyli o rywalizacji na najwyższym poziomie, zarówno na szosie jak i w gó®ach
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

tak, to ja. nie wierzyłem, właśnie ze względu na 65km w 2015 roku i tak, przepraszałem, ponieważ zachowałem się jak burak.

mógłbyś wziąć przykład.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
New Balance but biegowy
hauabaua
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:46
Życiówka na 10k: 51:25

Nieprzeczytany post

Qba Krause pisze:tak, to ja. nie wierzyłem, właśnie ze względu na 65km w 2015 roku i tak, przepraszałem, ponieważ zachowałem się jak burak.

mógłbyś wziąć przykład.
Ah, bo myślałem, że polecenie było z góry.
Chętnie i na kolanach zrobię rundkę, tylko niech ktoś wcześniej mi odpowie na moje pytania, byle sensownie. :oczko:
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

hauabaua pisze:W 2017 zachwycają się nim, że jedzie na zwykłym wózku, jest pokazywany baaaardzo często i wygrywa.
Powiem wprost - mi ta sprawa bardzo śmierdzi i nie pozostawię moich pytań bez odpowiedzi.
W 5 godzinie 27 minucie słychać strzały.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12426
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

pull up!
hauabaua
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 05 maja 2016, 21:46
Życiówka na 10k: 51:25

Nieprzeczytany post

Trochę mnie nie było i widzę nie dostałem odpowiedzi. Poproszę Panie Adamie o odpowiedz czy mam czekać, czy nie raczy Pan się odnieść do moich tez.
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

hauabaua pisze:Trochę mnie nie było i widzę nie dostałem odpowiedzi. Poproszę Panie Adamie o odpowiedz czy mam czekać, czy nie raczy Pan się odnieść do moich tez.
Nie czuję się odpowiedzialny za międzynarodową transmisję więc się nie odniosę. Jeśli kiedyś przy okazji się dowiem to poinformuuję.
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12426
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Teraz w modzie jest oddawanie się pod ocenę pani premier.
bananbe
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2017, 13:57
Życiówka na 10k: 41:40
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Wykresy dla 20 najlepszych biegaczy i biegaczek są przekłamane. Przykładowo optycznie wydaje się, że przewaga Dominiki Stelmach nad piątą zawodniczką była kolosalna - prawie 2x większy dystans, a w rzeczywistości tak nie było. Wciąż jest to świetny wynik, ale diagramy sugerują właśnie, że była ona znacznie większa. Poprawny diagram wygląda mniej więcej tak: Obrazek
Awatar użytkownika
jarjan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1665
Rejestracja: 23 lis 2008, 20:56

Nieprzeczytany post

bananbe pisze:Wykresy dla 20 najlepszych biegaczy i biegaczek są przekłamane. Przykładowo optycznie wydaje się, że przewaga Dominiki Stelmach nad piątą zawodniczką była kolosalna - prawie 2x większy dystans, a w rzeczywistości tak nie było. Wciąż jest to świetny wynik, ale diagramy sugerują właśnie, że była ona znacznie większa. Poprawny diagram wygląda mniej więcej tak:
Jak się umie czytać wykresy, to wydaje się ;), że przedstawiają to samo.
Biegam, więc jestem. :)

pozdrawiam
Jarosław
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

bananbe pisze:Wykresy dla 20 najlepszych biegaczy i biegaczek są przekłamane. Przykładowo optycznie wydaje się, że przewaga Dominiki Stelmach nad piątą zawodniczką była kolosalna - prawie 2x większy dystans, a w rzeczywistości tak nie było.
No właśnie Twój wykres nie pokazuje "prawdy". Przecież zawodniczki które przebiegły około 50 km biegły przez prawie cały czas uciekając przed samochodem który jechał z prędkością 15, 16, 17 km/h. A Dominika jeszcze przez godzinę uciekała przed samochodem jadącym 20 km/h. Skok z 17 na 20 to skok kolosalny i wg mnie właśnie ten "mój" wykres dobrze pokazuje różnicę, bo do 50 km one wszystkie można powiedzieć biegły w "tym samym" wyścigu, ale po 48 km warunki się zmieniły i Dominika wytrzymała jeszcze godzinę. Ta godzina jest wg mnie kluczowa dla zrozumienia tej przewagi. Oczywiście 50 km to znakomity wynik ale jednak...
ODPOWIEDZ