Druga edycja Łemkowyna Ultra-Trail

Dla biegowych górali wyżynnych i nizinnych!
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

może Piotrek Hercog nie wysłał wniosku o punkty do ITRA albo było za dużo punktów odżywczych na trasie?
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
jabbur
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1364
Rejestracja: 04 paź 2012, 23:23
Życiówka na 10k: 0:38:22
Życiówka w maratonie: 3:02:19
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Jest jeszcze kwestia procentowego udziału asfaltu w trasie. Jak pamiętam końcówkę KBL110, to tam tego z 10-12km było. Jeżeli maraton szedł po tym samym, to może przekraczać dopuszczalny limit #taksegdybam
_____
100HRMAX.PL: piszę | focę | komentuję
jang
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 303
Rejestracja: 02 lip 2010, 18:09
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

MEL, mam nadzieję że wydobrzejesz, ŁUT 2016 dopiero za rok. Gosiu, wczoraj znalazłem na FB zdjęcia Piotrka Dymusa z ŁUT i nie znalazłem tych ze słońcem w twarz, trochę byłem rozczarowany, no i właśnie mi sprawę wyjaśniłaś. Ale chyba jeszcze jest szansa, o ile Jacek Deneka je opublikuje. Mnie też się fajnie z Tobą biegło, tylko jakoś sprawy zawodowe zawsze dopadają mnie na biegach, a przecież na biegi urywam się z pracy :-) .
Aby tylko nogi nieśli...
kamils
Wyga
Wyga
Posty: 56
Rejestracja: 07 mar 2014, 20:28
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:55:04

Nieprzeczytany post

jabbur pisze:Jest jeszcze kwestia procentowego udziału asfaltu w trasie. Jak pamiętam końcówkę KBL110, to tam tego z 10-12km było. Jeżeli maraton szedł po tym samym, to może przekraczać dopuszczalny limit #taksegdybam

Końcówka od Orłowca prowadzi tak samo. I od tegoż Orłowca (ostatni punkt odżywczy) jest 13 km. Zatem nie mogło być 10 km zakończenia asfaltem. Ogólnie mam wrażenie (biegłem 70 km), że tego asfaltu było w podobnej ilości. Może rzeczywiście chodzi o te punkty odżywcze.

A to, która trasa cięższa, to trzeba jeszcze wziąć pod uwagę temperatury. Jednak na DFBG upał robił swoje, na Łemkowynie za to pogoda była fenomenalna.
Awatar użytkownika
rubin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4232
Rejestracja: 24 sie 2012, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Migawka z tegorocznej edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=x-fkg7yi3FE#t=22

W przyszłym roku pewnie nie wystartuję, bo kusi o tydzień wcześniejszy rodzimy SOG. Ale i tak tam będę, choćby po to, by podać Wam kubek gorącej herbaty. No po prostu trzeba tam być! :taktak:
Awatar użytkownika
kuczi
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1809
Rejestracja: 20 maja 2014, 13:14
Życiówka na 10k: 41:20
Życiówka w maratonie: 3:30:12
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

rubin pisze:W przyszłym roku pewnie nie wystartuję, bo kusi o tydzień wcześniejszy rodzimy SOG.
Byli tacy w tym roku co startowali w SOGu i Łemkowynie 150 ;)

Na Łemko nie byłem i mam w planach na przyszły rok ale SOG tez kusi i nie wiem co wybiorę... Ponad komercję stawiam na kameralność ;)
Awatar użytkownika
rubin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4232
Rejestracja: 24 sie 2012, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A kto taki?

Co do SOG - łamię się jeszcze, bo Jurę mam pod nosem i z kolegami plan, żeby to przebyć na raz któregoś pięknego weekendu bez żadnego zaplecza organizatorskiego, w kilka osób. Z drugiej strony - zawody to coś innego niż prywatna wyprawa. Inne wrażenia - i tu na pewno nie czekalibyśmy na siebie wzajemnie. W dużej części samotnie, w nocy...
2 tygodnie temu biegliśmy nocą w czwórkę z Olkusza do Podzamcza. Cztery paru oczu, dwie mapy, a i tak gubiliśmy szlaki.
Turecki44
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 297
Rejestracja: 15 wrz 2003, 10:47
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

[quote="rubin"]Migawka z tegorocznej edycji:
https://www.youtube.com/watch?v=x-fkg7yi3FE#t=22

Kapitalny film.
Turecki
Awatar użytkownika
MikeSpy
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 780
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:49
Życiówka na 10k: 46
Życiówka w maratonie: 4
Lokalizacja: Puszcza Notecka

Nieprzeczytany post

Bardzo przyjemnie się to ogląda. Nawet trzeci raz :)
If you going to face a real challenge it has to be a real challenge. You can't accomplish anything, without the possibility of failure.
Awatar użytkownika
rubin
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4232
Rejestracja: 24 sie 2012, 12:01
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Tak, świetnie zmontowany, ale też i materiał na film był pierwszej klasy;)
4min.14 sek. - tak wygląda B. Gorczyca na 135 kilometrze ultramaratonu górskiego.
ODPOWIEDZ