Gdańsk biega ?

Dutkowsky
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2014, 11:03
Życiówka na 10k: 54m:18s
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Kołobrzeg/Gdańsk

Nieprzeczytany post

Witam. Na początku się przedstawię : jestem Mateusz, mam 21 lat. Biegam od 4 lat. Przebiegłem ponad 1800 km, uczestniczyłem w imprezach biegowych jak i w Kołobrzegu, również w Koszalinie na 5, 10 i 11 km. Od 4 miesięcy mieszkam w Gdańsku, aktualnie z moreny się wyprowadziłem na przymorze. Pracuje na 3 zmiany, również w nocy. Poszukuje osoby lub grupki osób do wspólnego biegania. Miałem przerwę 2-miesięczną, więc jestem bez formy jak na razie. Niedługo zbliża się półmaraton amberexpo w Gdańsku. Jestem oczywiście zapisany i chce pod niego dobrze się przygotować. Kogo szukam ? Płeć mnie nie interesuje ani wiek oraz tempo. Najważniejsze biegać, rozmawiać podczas biegu i świetnie się bawić. Jaki kilometraż ? Na początku chciałbym biegać po 10 km, potem zwiększać do 15 km, w weekendy trening pod półmaraton. Chciałbym bardziej poznać Gdańsk od strony ścieżek biegowych. Pozdrawiam.
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
barcel
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1107
Rejestracja: 16 wrz 2011, 10:58

Nieprzeczytany post

Witam,

tempo to chyba Cię interesuje, bo to zależy czy wytrzymasz biegnąc 10 km danym tempem, jednocześnie rozmawiać i świetnie się bawić ?
Ja niestety bywam w Gdańsku sporadycznie, a jak jestem na na konkretne jednostki ze znajomymi. W gdański operuje grupa Trójmiasto. Spotykają się w weekendy rano.

Jaki poziom reprezentujesz?
ODPOWIEDZ