GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dwie rzeczy dają naszemu ciału największą siłę: wierność bieganiu i wiara w siebie :taktak: . Pamiętajcie, więc o tym jak nie będzie wam się chciało wyjść na trening. Mi się chce, więc czas porannego treningu nadszedł. Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Zapisani a nieopłaceni biegacze chętni wystartować w Biegu Trzech Plaż przypominamy, że wpisowe w kwocie 20 zł wpłacamy zgodnie z regulaminem do 7 dni po zapisaniu nie później niż do 15 czerwca 2015 r. Po tym czasie nieopłaceni zostaną usunięci z listy w celu zwolnienia miejsc dla kolejnych chętnych, których ciągle przybywa i nasza skrzynka mailowa zapchana z prośbami a że lista zamknięta na ponad miesiąc przed musimy chwilowo odmawiać. Pozdrawiamy.
DANE DO PRZELEWU
Opłata przelewem na numer konta: PKO BP 07 1020 5040 0000 6102 0158 9431 ; GRUDZIĄDZKI KLUB BIEGACZA "AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ" 86-300 GRUDZIĄDZ, UL. ŚNIADECKICH 74/31 tytuł przelewu: opłata startowa Bieg Trzech Plaż za … (w miejsce kropek wpisać imię i nazwisko zawodnika).


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Coraz bardziej korci mnie 33 Wrocław Maraton http://wroclawmaraton.pl/pl/strona/7
Tam jeszcze nie byłem- nie byliśmy a podobno ładne miasto ten Wrocław. Termin -13 września 2015 roku.
Mamy jeszcze we wrześniu do wyboru inne maratony :
05.09. – Świnoujście Maraton
05.09- Nowy Targ
19.09 –Szczecin
20.09- Sieraków k. Poznania
27.09 – Warszawa
Czas zacząć myśleć nad jesienną startową ramówką
Zawsze można wybrać połowę dystansu :
05.09 –Ustka
06.09 –Iława
06.09 – Piła
06.09 Bydgoszcz
06.09 – Sochaczew
13.09- Gniezno, Olsztyn, Zielona Góra , Iłża , Płock , Tarczyn, Lubartów,
20.09 –Wieliczka ,Łowicz, Bytom
I wiele wiele innych biegów we wrześniu.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Nadchodzi czas odpoczynku i relaksu!!! :hej: ( jeszcze tylko dzisiaj dłuższe wybieganie :szok: :sss: ). Jak co weekend my biegacze z Akademii Biegania wyruszamy w podróż i jak co weekend zabieramy ze sobą plecak pełen prowiantu, którym jest miłość do biegania i grono przyjaciół :uuusmiech: :taktak: . Tym razem spora ekipa abeowiczów już za kilka godzin rusza na wspólne wojaże do Ocypla gdzie weźmiemy udział w kilku biegach, integracyjnej biesiadzie oraz spływie kajakowym :sss: . Zapowiada się niezła przygoda :taktak: , o której będziemy opowiadać i wspominać przez dłuższy czas :hahaha: . Oczywiście dla osób, które zostają na miejscu również nie zabraknie atrakcji :uuusmiech: . W sobotni poranek zapraszam na nasz trening połączony z bieganiem wokół jeziora czyli sprawdzian przed B3P :hejhej: . Nie zabraknie również fajnych imprez plenerowych w naszym Grudziądzu. Sporo się będzie działo na Rynku w ramach pikniku „ Majówka Na Trawie 2015 „. Pogoda ma dopisywać, więc oczekujmy końca maja i godnie przywitajmy czerwiec z kalendarzowym latem :taktak: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia, zabawy….Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Mój dzisiejszy trening a zarazem podróż nie zaczynałem w momencie, kiedy ruszyłem w drogę, i nie skończyłem, kiedy dotarłem do mety. :uuusmiech: W rzeczywistości zaczęła się się ona dużo wcześniej :taktak: i praktycznie nie skończy się nigdy :nienie: , bo taśma pamięci kręci się w nas dalej, mimo że fizycznie dawno już nie ruszamy się z miejsca. Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie bieganiem i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej :hej: . Tak, więc zaliczyłem moje 81 km słownie osiemdziesiąt jeden kilometrów i spojrzałem na naszą piękną krainę oczami biegacza długodystansowca :szok: . Swoją podróż rozpocząłem w Malborku gdzie dowiózł mnie brat jadący do pracy a skończyłem w Grudziądzu po niecałych siedmiu godzinach. Super, czuję lekkie zmęczenie i buzujące we mnie endorfiny :hahaha: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Gdzie prostota i szczerość, tam kwitnie przyjaźń i radość :taktak: :uuusmiech: . Zapraszam na sobotni trening w ramach Akademii Biegania gdzie sobie troszeczkę pobiegamy :taktak: . Pozostałym naszym przyjaciołom, którzy dzisiaj zaliczają integracyjny wyjazd do Ocypla gdzie wezmą udział w zawodach czy to biegowych czy kajakowych życzę udanej zabawy, tym bardziej, że niedziela to ciąg dalszy waszej wyjazdowej przygody na spływie kajakowym :hej: . Oczywiście liczę z pozostałymi na fajną relację. Mam nadzieje, że pojawi się fotka z porannego spotkania gdzie Iwona będzie waszym trenerem przewodnikiem z zadaniem przebiegnięcia z wami trasy b3p :hej: . Ja dzisiaj odpoczywam na trawce po wczorajszych kilometrach lansując się i promując naszą Akademię Biegania w ramach Majówki Na Trawie. Pozdrawiam # gru Prezes Andrzej. :hahaha: :hejhej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bądźmy poważni :taktak: . Zróbmy sobie 90 minut ciężkiego treningu a nie 1,5 godziny nonsensu :hejhej: to hasło przewodnie dzisiejszego wybiegania z Akademią Biegania :uuusmiech: . Zaliczyliśmy z ekipą czarny szlak, na którym wyjaśniłem, dlaczego czarny. A no, dlatego że po powrocie mamy całe nogi czarne :hejhej: :hahaha: . Chociaż biedna Mirela cała była czarna po małej wywrotce :grr: . Chyba trenuje pady przed Bieszczadzkim Rzeźnikiem :sss: :hejhej: . Tak, więc maj uważam za zakończony z 416 kilometrami na liczniku i czekamy czerwca z moim Garminem. Miłej niedzieli kochani :uuusmiech: . Szczególne pozdrowienia dla Rafcia, który podobno ma dziurę w kolanie po małym wypadeczku i wypada nam na chwilkę z treningów, ( ale luz był na trasie dzięki temu, że się nie rozpychał łokciami :hejhej: ). Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Wielu początkujących biegaczy to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali…Tak, więc nie poddajemy się i zaczynamy kolejny nowy tydzień tym razem już czerwcowy z odpowiednim nastawieniem i motywacją :taktak: . Szczególnie duże wsparcie patrz trzymanie kciuków będą potrzebowali Mirela z Kazikiem, czyli nasi reprezentanci, którzy w nadchodzący weekend startują w ultramaratonie-Bieg Rzeźnika. Jak również dajmy wsparcie naszym reprezentantom biorącym udział w innych biegach, których w kalendarzu na nadchodzący weekend jest naprawdę sporo. Magda w Rzeźniczku pewnie Ewka w Philadelfisie ….No i kochani nam również niech nie zabraknie motywacji, aby liczna grupa zaliczyła wspólny środowy i sobotni trening w ramach naszej Akademii Biegania :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Bądźcie wdzięczni za to, co już osiągnęliście dzięki bieganiu, a będziecie mieli tego więcej :taktak: . Jeśli koncentrujecie się na tym, czego nie macie, nigdy nie będziecie mieli wystarczająco dużo. Czas na mój poranny trening oraz przypomnienie wam, że razem widzimy się jutro o godzinie 18.00 przed plażą miejską w Rudniku w ramach wspólnego treningu z Akademią Biegania :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej :hej: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Coś wam powiem - wasze życie stało się lepsze nie przez przypadek, ale dzięki temu, że możecie wspólnie pobiegać z przyjaciółmi :taktak: . Zapraszam na nasz środowy trening z Akademią Biegania o godzinie 18.00 przed plażę miejską w Rudniku :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Do Biegu Trzech Plaż coraz bliżej :uuusmiech: , więc po woli zdradzamy wam nasze niespodzianki. Jedną z nich jest poprowadzenie rozgrzewki przez Sylwię Reichel-Wilczewską brązową medalistkę Mistrzostw Świata Strongwoman! :szok: ,Najsilniejszą Polkę :szok: , wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski w sportach walki i w zawodach CrossFit. Podczas rozgrzewki spróbujemy pobić rekord w jednoczesnym robieniu deski. Wkrótce więcej szczegółów. :hejhej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Czasami wszystko, czego potrzebujemy, to godzinka szalonego treningu :taktak: . Taki właśnie zaliczyliśmy dzisiaj w ramach wspólnego środowego popołudnia z Akademią Biegania :uuusmiech: . Jak zawsze tłumy, więc obiektyw mojej komóreczki nie objął połowy z dzisiejszej ekipy :szok: . Zaliczyliśmy jezioro na około oraz ósemeczka po lesie dla podgrupy męskiej. Jednak za nim wybiegliśmy to odśpiewaliśmy naszemu wice prezesowi Irkowi sto lat z okazji a kto by liczył :hejhej: , których urodzin. Na zakończenia moczenie nóg w zimnej wodzie i czas na ploteczki :hej: :hahaha: . Dziękuję i dobranoc. Andrzej.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

„Zawsze bądź szlachetny. Bądź do pomocy gotowy.”-Johann Wolfgang Goethe :taktak: . Na dobre serce biegaczy zawsze można liczyć :taktak: . Dzisiaj od razu po treningu w imieniu Akademii Biegania wspólnie z Irkiem i Żanetą przekazaliśmy placówce socjalizacyjnej, czyli rodzinnemu domowi dziecka na Strzemięcinie nowiutki profesjonalny odkurzacz, który jeden z naszych biegowych kolegów Łukasz wylosował podczas Kwidzyńskiego Biegu Papiernika :uuusmiech: . Fajne dzieciaki od maluszka po 17 latków, z którymi chwilę pogawędziliśmy oczywiście o bieganiu i sporcie :hej: . Dostaliśmy od nich fajne serca, które myślę, że również przekażemy do puli losowanych nagród w naszym biegu dla wośp. Jeszcze raz podziękowania dla Łukasza :uuusmiech: . Takie postawy powinny być godne naśladowania wśród braci biegowej :taktak: . Pozdrawiam Prezes Akademii Biegania Andrzej Dolewski :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie kochani :uuusmiech: . Bieganie jest jak kolejka górska: raz jesteśmy w czołówce, raz na końcu. Ale to od nas zależy, czy będziemy krzyczeć, czy cieszyć się przejażdżką :taktak: . Czas, więc na mój poranny biegowy rozruch. Będę się cieszył każdym przebiegniętym kilometrem a jeżeli będzie on pod górkę lub w trudnym terenie to biegowy role koster stanie się niezapomnianym przeżyciem :hejhej: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witamy na pokładzie kolejnego sponsora Biegu Trzech Plaż :uuusmiech: . Firma LightBox.pl Zdrowa dieta z dostawą ufundował dla najlepszych biegaczy specjalne boxy :taktak: . Są to całodzienne zestawy pełnowartościowych posiłków dostarczanych do Klienta, który chciałby się zdrowo odżywiać lub zdrowo i efektywnie schudnąć. Zapraszamy wszystkich aktywnych do zapoznania się z ofertą LightBox.pl na stronie :

http://www.lightbox.pl/oferta


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ