GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . UWAGA, UWAGA nadchodzi coraz większymi krokami weekend :hej: . A skoro tak to i szczęście :uuusmiech: . Szczęście zaś jest wtedy, gdy przygotowanie spotyka się z okazją a tych dla naszych biegaczy nie zabraknie w nadchodzącą sobotę i niedzielę :taktak: . Przygotowanie biegowe mamy, więc i okazja się znalazła :taktak: . W sobotę ruszamy na Kwidzyn zaś w niedzielę zapraszam na Bieg w Zdrowym Ciele Zdrowy Duch. Póki, co ja ruszam na małe, co nieco o poranku, czyli trening w lesie :uuusmiech: . Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Czasami ludzie nie dostrzegają tego, co inni dla nich robią, dopóki nie przestaną tego robić. Mam nadzieję kochani abeowicze, że pomożecie mi-nam-sobie w te niedzielne popołudnie podczas biegu W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch, którego nasza AB jest współorganizatorem :taktak: :uuusmiech: . Mamy do zabezpieczenia Biuro Zawodów w godzinach 15.00-16.00 oraz trasę biegu. Póki, co mamy piątek weekendu początek, więc życzę miłego dnia a jutro jedziemy na Bieg Papiernika :hej: . Pamiętajcie, że chętni na wspólne bieganko mają okazję zrobić to dzisiaj o godzinie 18.00 ze zbiórką przed plażą miejską w Rudniku w związku z tym, że sobotni poranek AB ma zarezerwowany na Kwidzyn. Pozdrawiam i życzę miłego dnia jak i nadchodzącego weekendu.Andrzej :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

UWAGA, UWAGA!!!
Do ostatecznego limitu 700 biegaczy na Bieg Trzech Plaż pozostało ostatnie 10 wolnych miejsc. Kto jeszcze nie zdążył to ostatni gwizdek, aby się zapisać.

ZAPISY : http://www.elektronicznezapisy.pl/event ... starts/new

Pamiętajcie o dokonaniu opłaty w kwocie 20 zł, która kończy procedurę pełnej rejestracji na bieg i pozwoli nam zweryfikować listę dla ciągle dochodzących chętnych.
Niestety limit 200 uczestników na Bieg Trzech Plaż Junior, który odbędzie się przed biegiem głównym został już dawno osiągnięty a większość uczestników opłaciło za swoje pociechy. Obiecujemy jednak, że jak ta forma się przyjmie to w kolejnej edycji pójdziemy za ciosem i nasza impreza stanie się masową z jedynką i czterema zerami z tyłu. Pozdrawiam Prezes Akademii Biegania Andrzej Dolewski.


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
Da_Vido
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 418
Rejestracja: 17 lip 2012, 08:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Przypominam, że jutro spotykamy się pod McDonaldem o godzinie 8:00 i stamtąd jedziemy autokarem na Kwidzyński Bieg Papiernika. :hejhej:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Dzisiaj jedziemy ( no i biegniemy Ja z Irkiem :szok: :hahaha: :hej: ) do Kwidzyna na Bieg Papiernika obrócić nasze marzenia w działanie, bo działanie zmienia się w wyniki :taktak: . Jakie one będą to dowiemy się na mecie. Myślę jednak, że nie to jest najważniejsze, kto jakie miejsce zajmie, ale wspólna zabawa, wyjazd, integracja oraz wspomnienia, jakie nam pozostaną :uuusmiech: . Pozdrawiam i życzę miłego dnia Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Wczoraj Bieg Papiernika w Kwidzynie z wieloma emocjami, jakie dała nam rywalizacja z innymi zawodnikami czy losowanie nagród gdzie kilkoro naszych abeowiczów miało szczęście i wyjechało z fajnymi upominkami o nie byle, jakiej wartości a dzisiaj kolejna szansa na Deja Vu :hejhej: . Bieg na nieco krótszym dystansie 5 km również z medalami oraz możliwością wylosowania nagród w biegu charytatywnym W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch. Startujemy o godzinie 16.00 przy Bramie Wodnej na Błoniach Nadwiślańskich i są jeszcze wolne miejsca :taktak: . Jak ktoś nie wie, co zrobić z tym niedzielnym popołudniem to serdecznie zapraszam. Miłego dnia. Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Bieg papiernika 2015 za nami ale fotki będą nam przypominać te miłe chwile z Akademią Biegania:-)

https://plus.google.com/photos/10054401 ... banner=pwa

https://plus.google.com/u/0/photos/1106 ... 1968872353


Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Jak zawsze śliczne medale zaprojektowane przez naszą Magda Jodko czekać będą na was w biegu charytatywnym W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch :uuusmiech: .

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Idźmy pewnie w kierunku swoich marzeń :taktak: . Moim dzisiejszym marzeniem było wspólne pobieganie z przyjaciółmi w ramach naszych niedzielnych przebieżek :uuusmiech: . Wyszło ponad 25 km z króciutką przerwą na wirtualną partię szachów z Wojtkiem :hejhej: oraz sesję zdjęciową bliźniaków :hahaha: :hejhej: w jednakowych koszulkach bez żadnej ustawki. Dzięki za bieganko i do zobaczenia wkrótce. Andrzej. :hej:

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Każdego ranka, gdy otwieramy oczy rozpoczynamy wędrówkę w nowy dzień, który niewiadomą jest :taktak: . Droga życia z wielu zakrętów składa się, a każdy z nich tajemnicą jest :niewiem: . Musimy podejmować decyzje, w którym kierunku chcemy iść :taktak: . Nieraz trzeba losowi na przeciw wyjść i pomóc szczęściu w życie wkroczyć. Jednak najważniejsze to być sobą, tak jak się czujemy, a nie tak jak chcielibyśmy, aby widzieli nas inni. Wierzę, że życie warte jest, aby je przeżyć. Nasza wiara pomoże nam uczynić je pełnymi wartości. Wczoraj uwierzyliście w swoje możliwości i każdy z was dobiegł szczęśliwie na metę biegu charytatywnego pod hasłem: W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch”, którego byliśmy współorganizatorami wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Rekreacji i Wypoczynku :uuusmiech: . Impreza odbyła się w ramach pikniku rodzinnego zorganizowanego przez parafię pod wezwaniem Ducha Św. Dużo się działo i wiele nagród było do wylosowania. Widziałem w kolejce po ich odbiór sporą ekipę naszych biegaczy :uuusmiech: . Nagrodę główną wylosował numer 1288 i ta osoba jest poszukiwana. Fajnie, że ci, co nie biegli pomogli mi w organizacji jak chociażby w biurze zawodów czy zrobili fajną fotorelację i filmik. Dziękuje serdecznie. Dla mnie dzisiaj dzień odpoczynku po biegowym weekendzie gdzie zrobiłem prawie 100 kilometrów, co nie znaczy, że będę się wymigiwał od biegowych tematów. Zaczyna się napięty okres dla naszej Akademii Biegania w związku z organizowanym przez nas Biegiem Trzech Plaż. Lista startowa zamknęła się już jakiś czas temu i mamy 900 biegaczy, z czego 200 to dzieciaki wiec mały tłumek będzie do opanowania. Wstępnie zrobimy zebranie w wąskim gronie, aby przygotować ramówkę na nasze główne spotkanie gdzie przedstawimy wam, co i jak. Czyli dla każdego abeowicza znajdzie się robótka. Bo musicie wiedzieć, że skoro my jeździmy na biegi do innych, którzy również wkładają wiele pracy i serca w przyjęcie biegowych gości to tym samym musimy się odwdzięczyć. Póki, co pozdrawiam i życzę miłego dnia i całego nadchodzącego tygodnia. Andrzej :hej: .

https://plus.google.com/u/0/photos/1106 ... 6777525345


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem :taktak: . Moje mówi mi, że czas na poranny trening oraz oczekiwanie na środowy ten najlepszy :uuusmiech: , bo z wami w grupie z przyjaciółmi. Miłego dnia kochani. Pozdrawiam Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Kasza manna - nie tylko dla dzieci

http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/1,1014 ... zieci.html


Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witajcie drodzy kochani biegacze :uuusmiech: . Radość ze wspólnego pobiegania są światłem, są słońcem, które oświeca życie i pod którym rozwija się wszystko a w szczególności wasza forma :taktak: . Zapraszam na godzinę 18.00 przed plażę miejską w Rudniku na nasz wspólny trening w ramach naszej wspólnej Akademii Biegania :uuusmiech: . Miłego dnia życzę i do zobaczenia wkrótce. Wasz prezes Andrzej. :hej:

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Przygotowania naszej małżeńskiej drużyny Mireli i Kazika z pod szyldu Akademii Biegania do Biegu Rzeźnika idą pełną parą :taktak: . Oprócz wybieganych kilometrów trzeba również zadbać o logistykę :hejhej: . Tak, więc samochód oklejony jak trzeba. Również przygotowania Moje, Irka i Wojtka do ultrasa Szczecin-Kołobrzeg ( 151 km) trwają :szok: . Buty zamówione i czekam na dostawę, prowiant zakupiony. Właśnie pokazała się w Piotrze i Pawle suszona wołowina dla sportowców i osób aktywnych, czyli spora dawka białka i energii :taktak: . Jeszcze nie jadłem, ale myślę, że w tym tygodniu wypróbuje na jakimś dłuższym wybieganiu. Pozdrawiam Andrzej :hej: .

Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachować radosny umysł i sprawne ciało a takie rzeczy może zagwarantować wspólny trening z Akademią Biegania :uuusmiech: :hahaha: :taktak: . Dziękuję za dzisiejsze bieganko w ramach naszego środowego popołudnia :hej: . Jak zawsze spora ekipa a właściwie rzekłbym bardzo spora :szok: . Zrobiliśmy sobie ósemeczkę i szósteczkę po lesie każdy w tempie, na które miał ochotę :sss: . Na koniec rozciąganko ze śmiechem w tle :hahaha: i ostatnie pogaduchy przed rozejściem. Cieszy mnie, że ekipa z ostatniej edycji szkółki nabiera rozpędu robiąc coraz lepsze czasy a nawet biorąc udział w zawodach :uuusmiech: . Widać ze bieganie zaczyna ich wciągać i uzależniać :sss: . Tak trzymać kochani :taktak: . Ze spraw organizacyjnych, jakie na początku poruszyłem to dla nieobecnych powiem jeszcze raz. Sobotni trening oczywiście się odbędzie, pomimo że spora ekipa jedzie do Ocypla. Trening poprowadzi Iwona, z którą przebiegniecie sobie treningowo trasę Biegiem Trzech Plaż. W najbliższym czasie zrobimy sobie również zebranie, na którym przydzielimy zadania organizacyjne, jakie czekają nas w b3p. Do Żanety mogą się zgłaszać i opłacać osoby chętne na zakup bufek i chust biegowych z logo AB. Na koniec humorystyczny akcent z cyklu a ci znowu się umówili na trening na te same koszulki :hejhej: . Dobranoc życzy wam wasz Prezes Andrzej. :hej:
Obrazek
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ