GRUDZIĄDZ BIEGA

Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z ostatniej chwili info od Marcina na sobotnią imprezę zapisało sie już 240 osób.Mam nadzieję że zostaniemy zauważeni w mediach i pójdzie w eter że w Grudziadzu można zorganizować coś fajnego i warto do nas przyjechać.

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
New Balance but biegowy
zielicho
Wyga
Wyga
Posty: 84
Rejestracja: 05 lut 2012, 19:28
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Apropos uczniów.
Klub Wioślarski ,,WISŁA'' szuka osoby chętnej na wyjazd na zgrupowanie do Zakopanego.
12-23 stycznia,całkiem nieodpłatnie- jeszcze pewnie klub cos dorzuci, w zamian za opiekę nad jedną z grup na szlaku.Namnożyło się nas wioślarzy i teraz cięzko to ogarnąć.Może chce ktoś sobie porobić kilometry w Tatrach?
W sobotę w Brudniku moglibyśmy z osobą chętną omówić szczegóły.
Idealnie by było gdyby ten ktoś miał papiery na pracę z młodzieżą.
Obrazek
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Aha, pozdrowienia dla Adriana, wracaj w końcu na trasy, bo trzeba przecierać nowe szlaki...
Dzięki bardzo :usmiech: Coraz bliżej już do tego momentu, pewnie się kiedyś niespodziewanie na treningu pojawie :hej:

amator76 pisze:PS2. Najważniejsza oczywiście grochówka .
To już wiemy dlaczego tyle osób się zapisało :hahaha:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Witam wszystkich zaglądaczy na nasze biegowo-żartowe forum.Ale ten tydzień szybko zleciał i dzisiaj już piąteczek.Więc
Obrazek

a tak na serio to jutro pamiętajcie że z uwagi na imprezę biegowo-nordikowo-morsową "Żywioły Rudnickiego Korsarza" zamiast o 09.00 widzimy się o 11.30 przed plażą miejską aby wspólnie się bawić.A teraz czas na żarcik ,kóry przypadł mi szczególnie do gustu.

Dwóch facetów siedzi w barze i gdybają, czy to czarne co widać pod spódniczką kobiety siedzącej przy stoliku niedaleczko to majtki, czy włosy...
No i w końcu się założyli, bo jeden, że to włosy, a drugi, że czarne majtki, a tu nijak nie daje się rozstrzygnąć sporu. Wreszcie wezwali kelnera i tłumaczą o co chodzi i proszą, żeby ten jakoś to dyskretnie sprawdził. Kelner wziął parę zlotych zaliczki za swoją robótkę i przechodząc koło kobiety niby przypadkiem spadł mu widelec pod jej stół. Schylił się i dość długo podnosił. Za chwilę podchodzi do gości i konfidencjonalnie mówi:
- Obaj panowie się mylą: ani majtki, ani włosy.
- No to co to jest??
- Muchy.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 07:42 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Z cyklu trening biegacza-Antylopa Omega

http://www.bieganie.pl/?cat=2&id=2411&show=1

Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Informacja dla naszych biegaczy z Akademii Biegania biorących udział w 21 Finale Orkiestry jako wolontariusze.Dla pozostałych biegaczy z Grudziądza i okolic chcących do nas dołaczyć i wspólnie pobiegać podczas trwania akcji nawet na odcinkach paru kilometrowych zamieszczę informacje na forum gdzie będzie można się do nas przyłaczyć w osobnym komunikacie.

BARDZO WAŻNE SPRAWY - XXI FINAŁ WOŚP – 13.01.2013

ROZKŁAD JAZDY GRANIA W XX FINALE WOŚP:
1/ W PONIEDZIAŁE, CZYLI 7.01.2013 - HARCÓWKA W SP NR 21 - 16.00 – 18.00 ODPRAWA Z POLICJĄ I WYDAWANIE ANKIET WOŚP, SEDUSZEK) – TERMIN UZGODNIONY Z POLICJĄ.
2/ W SOBOTĘ 12.01.2013 - WYDAWANIE PUSZEK NA PODSTAWIE IDENTYFIKATORA IMIENNEGO Z FUNDACJI W WARSZAWIE I GADŻETÓW DLA WOLONTARIUSZY (OD PLAY) NA WIDOWNI DUŻEJ HALI:
11.00 - SZKOŁY PODSTAWOWE I OSOBY INDYWIDUALNE,
12.00 - GIMNAZJA
13.00 - SZKOŁY ŚREDNIE,
ZBIÓRKA WOLONTARIUSZY PRZED HALA – WEJŚCIE „F” Z BOKU HALI OD DUŻEGO PARKINGU,
W UZASADNIONYCH PRZYPADKACH, MOŻEMY WYDAĆ PUSZKĘ KOLEDZE LUB RODZICOWI, EWENTUALNIE:
* W DNIU W PIĄTEK: 10.01.2013 OK. 15.00 – 16.00 W HARCÓWCE (OSOBOM Z POZA GRUDZIĄDZA, KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z DOJAZDEM DO GRUDZIĄDZA W SOBOTĘ)
* DLA GIMNAZJUM NR 7, ZSM, KTÓRE GRAJĄ JUŻ W SZKOLE I INNYCH ORGANIZACJI, KTÓRE GRAJĄ W TYGODNIU PRZED FINAŁEM W SWOIM ŚRODOWISKU (IMPREZA ZAMKNIĘTA) 07.01.2013 WYDAMY PUSZKI DLA SZKOŁY, KLUBU, W PONIEDZIAŁEK NA ODPRAWIE,
3/ NDZIEDZIELA – 13.01.2013 - KWESTA MIEJSKA W GRUDZIĄDZU:
08.00 - 16.00 - SZKOŁY PODSTAWOWE,
08.00 – 17.00 - GIMNAZJA,
08.00-18.00 - SZKOŁY ŚREDNIE, DOROŚLI,
PO OSOBISTYM UZGODNIENIU Z SZEFOWA SZTABU I JEJ ZASTĘPCAMI ODPOWIEDZIALNYM ZA KWESTĘ MIEJSKĄ (DH. OLA KŁOSOWSKA, DH. MARIUSZ FLORKIEWICZ) – MOŻNA USTALIĆ INDYWIDUALNIE GODZINĘ ZWROTU PUSZKI DO SZTABU,
• UWAGA KWESTUJEMY NA TERENIE GRUDZIĄDZA I JEGO OKOLIC W BEZPIECZNYCH MIEJSCACH, W MARKETACH – NAJLEPIEJ PRZED NIM, W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH NA PASAŻU, ALE POJEDYŃCZE OSOBY.
• ZAKAZ KWESTOWANIA NA GEŁDZIE NA STADIONIE KS „OLIMIA” I NA TERENIE KOŚCIŁÓW, PRZED GIEŁDĄ I ZA OGRODZENIEM KOSCIOŁÓW, W ICH POBLIŻU JEST TO WSKAZANE, SZCZEGÓLNIE PO I PRZED MSZA , BO JEST TAM WIELE LUDZI,
• JESTEŚMY MILI I KULTURALNI, NA ZŁOŚLIWE KOMENTARZE REAGUJEMY KULTURALNIE I BEZ ZBĘDNYCH KOMENTARZY,
• PRZYGOTUJMY SIĘ DO KWESTY, POWINNIŚMY WIEDZIEĆ NA CO ZBIERAMY,
• ZAWSZE ZA WRZUCONE PIENIĄDZE DZIĘKUJEMY I OBDAROWUJEMY CZERWONYM SERDUSZKIEM,
• PUSZKA - SKARBONKA WRACA DO PUNKTU ZWROTU PUSZEK NA HALI NA LOTNISKU W STANIE NIE NARUSZONYM (LICZYMY NA WAS),
• PAMIĘTAJCIE NIE PRZYBYCIE NA CZAS NA HALE SPOWODUJE ROZPOCZECIE DZIAŁAŃ INTERWENCYJNYCH POLICJI W GRUDZIĄDZU,
• PAMIETAJCIE, ABYSCIE MIELI PRZY SOBIE TELEFON Z NR, KTÓRY PODALISCIE W ANKIECIE WSTEPNEJ I MAMY GO NA LISCIE W SZTABIE I W POLICJI.
• EWENTUALNIE INNE USTALENIA DLA WYBRANYCH OSÓB, PO UZGODNIENIU Z NAMI.
MALUCHY Z RODZICAMI, PO POWIADOMIENIU NAS MOGĄ KWESTOWAĆ TEZ DŁUŻEJ!!!!


WAŻNE INFORMACJE:
1/ AUTOBUSY I TRAWAJE MIEJSKIE, PODLEGAJĄCE URZĘDOWI MIEJSKIEMU SĄ DLA WAS W TYM DNIU ZA DARMO, JEŻDZICIE NA IDENTYFIKATOR, KTÓRY JEST DLA WAS W TYM DNIU BILETEM,
2/ W DNIU 13.01.2013 – WSZYSTKICH WOLONTARIUSZY ZAPRASZAMY NA CIEPŁĄ HERBATĘ I CO NIE CO - DO:
• OD 12.00 – 16.00 DO RESTAURACJI „BODEGA” NA UL. AL. 23 STYCZNIA , PRZY „FORUM” – TAM DOSTANIECIE NA IDENTYFIKATOR CIEPŁĄ HERBATĘ I TALERZ CIEPŁEJ ZUPY,
• GORĄCA HERBATĘ OTRZYMACIE TAKŻE W SZKOLE NA STRZEMIĘCINIE, W GODZINACH GDY JESTAM IMPREZA WOŚP,
• PODCZAS KWESTOWANIA MOŻECIE ZROBIĆ SOBIE PRZERWĘ I IŚĆ DO DOMU NA OBIAD,
• PO POWROCIE NA HALĘ I PO ZDANIU PUSZKI ZAPRASZAMY DO KAWIARENKI DLA WOLONTARIUSZY NA HERBATĘ , KAWĘ LUB SZKLANKĘ GORACEGO BARSZCZU, SEREK HOMOGENIZOWANY,
ABY OTRZYMAĆ POCZĘSTUNEK ZAWSZE OKAZUJEMY SIĘ IDENTYFIKATOREM WŁASNYM, KTÓREGO NIE WOLNO NIKOMU ODSTĘPOWAĆ!
CIEPŁĄ HERBATĘ I KAWĘ ORAZ BARSZCZYK MOŻECIE WYPIĆ DZIĘKI DOBREMU SERCU STUDENTÓW I WYKŁADOWCÓW GRUDZIADZKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ ORAZ RODZICOM I HARCERZOM 29 GGDH „TRAMPY”. SERKI HOMOGENIZOWANE PODAROWAŁA NAM GRUDZIADZKA MLECZARNIA.
POZDRAWIAM - EDYTA OGONOWSKA
Obrazek
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Adrian26
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1971
Rejestracja: 07 cze 2012, 22:17
Życiówka na 10k: 38:14
Życiówka w maratonie: 2:57:08
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Te noworoczne kawały są coraz bardziej nieprzyzwoite :ble:
Dziś obejrzałem sobie filmik z ostatniego memoriału i stwierdziłem - kurcze, ale to się wszystko zmieniło. Jeszcze rok temu nie uwierzyłbym, że można w tak krótkim czasie zrobić tyle dla rozwoju biegania w Grudziądzu. Przypominam sobie początki wiosny, kiedy to próbowałem się już psychicznie nastawić na dubel ze strony reprezentantów Afryki i liczenie ilości okrążeń we wrześniowym biegu, a tu proszę, miła niespodzianka - jedna, bardzo przyjemna pętla, sporo ludzi na trasie, fajna atmosfera. Na pewno mniej nerwowa niż w poprzednich latach. Do tego B3P, Polska Biega i inne inicjatywy.
W dobrym kierunku to zmierza :usmiech: Wybaczcie, ostatnio zbyt dużo myśle o bieganiu i musiałem przelać swoje przemyślenia tutaj :usmiech:
Mój blog: http://neversurrender.blog.pl/
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
damian_91
Wyga
Wyga
Posty: 116
Rejestracja: 19 maja 2012, 17:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:Oooo, widzę, że Akademia Pomysłów ruszyła pełną parą. Myślę, że jakby do treningów AB dołożyć chcociażby jedne zawody w miesiącu byłoby już całkiem ok. Czyli: 4 imprezy "Korsarza", B3P, Polska Biega, Bieg Malinowskiego, to już 7. Jakiś bieg na garnizonowej z "Rawelinem" i bieg nocny, już mamy 9. Jeszcze 3 i bingo. Dalsze pomysły?
Witam. Mogę was poinformować, że Hanza Pałac w Rulewie chce 2 lub 9 czerwca ( w okolicach urodzin, 4 czerwca, Bronisława Malinowskiego) zorganizować bieg. Nie wiem czy to będzie trasa Grudziądz - Rulewo, czy może skrócą trasę. Nawet dyrektor HP mówił, że chce się przygotować do zawodów i wziąć udział.

Jakby co to będę informować o szczegółach.
Nie od razu Rzym zbudowali, prawdopodobnie nigdy żaden człowiek nie przejdzie Mount Everest w jeden dzień - pewnych spraw w mgnieniu oka nie przeskoczysz, dlatego trenuj, a kiedyś przyjdzie Twój dzień chwały.
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

No to ja też odnosnie biegania.Właśnie wróciłem z wyznaczenia trasy na jutrzejsze zawody.Muszę wam powiedzieć że z Dawidem wyznaczyliśmy nie łatwy odcinek.Trasa liczy 4 km i ma liczne podbiegi oraz piaszczysty teren.Myślę że nadawała by się spokojnie na mistrzostwa świata w przełajach.Będzie można ją przejść normalnie,z kijkami oraz przebiec.Dla biegaczy do wyboru 1 lub 2 okrążenia.Ogólnie chodzi o około godzinną aktywność.
Cała impreza ma trwać od godziny 12-15.Biuro zawodów gdzie będzie można odebrać numerki kto ich jeszcze nie otrzymał czynne od godziny 11.30. Następnie kilka przemówień,wypicie lampki szampana i udajemy się na parking gdzie sa stoły do pingponga gdzie patyczaki przeprowadzą dla wszystkich rozgrzewkę.Najpierw wystartują biegacze a za nimi kijkarze.Po przybiegnieciu na metę można pójść na ciepłą zupkę( pomidorowa z muszelkami-miała być grochowa ale podobno jest jakiś przesąd że do Trzech Kóli nie można jeść grochu i kucharz zmienił jadłospis.)
Po zupce a właściwie w trakcie jej trwania będą rozdawane paszporty Korsarza.Po dotarciu wszystkich z trasy bierzemy udział w rozgrzewce morsów i kapieli oczywiście niektórzy udział zaliczą tylko wzrokowo.Kolejne atrakcje to przeciaganie liny pomiędzy Biegacze-Patyczaki-Morsy-Goście ,puszczanie lampionów.losowanie nagród a jest ich podobno 120 wiec duze szanse że jak zostaniecie do końca to cos wam się uda wylosować.
kolejna atrakcja to ognisko-jednak tutaj pamiętajcie że kiełbaski musicie mieć swoje tak samo jak i popitkę.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 sty 2013, 18:27 przez maratończyk, łącznie zmieniany 1 raz.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Właśnie dzwonili do mnie z redakcji "Nowości" aby powiedzieć kilka słów do artykułu.Dowiedzieli się że będziemy jako biegacze kwestować w 21 Finale WOŚP.Mam nadzieję że dołączą do nas jeszcze inni a pozostali będą dla nas życzliwi i wrzucą więcej papierowych niż bilonu.Jutro przyniosę koszulki dla tych z puszką w których będziemy biegać 13 stycznia.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
Awatar użytkownika
amator76
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2012, 21:02
Życiówka na 10k: 53
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maratończyk pisze:pomidorowa z muszelkami-miała być grochowa ale podobno jest jakiś przesąd że do Trzech Kóli nie można jeść grochu i kucharz zmienił jadłospis
Nie będzie grochówy? Ale się zmartwiłem. No trudno, pomidorówka też nie jest zła.
damian_91 pisze:Witam. Mogę was poinformować, że Hanza Pałac w Rulewie chce 2 lub 9 czerwca ( w okolicach urodzin, 4 czerwca, Bronisława Malinowskiego) zorganizować bieg. Nie wiem czy to będzie trasa Grudziądz - Rulewo, czy może skrócą trasę. Nawet dyrektor HP mówił, że chce się przygotować do zawodów i wziąć udział.
No i jest kolejna impreza do grudziądzkiego kalendarza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

amator76 pisze:No to w przyszłym tygodniu dołączę, dawno nie biegałem tak rano...
to ja też sie na rano piszę. Zwłaszcza piątek byłby dla mnie interere.
Obrazek
Awatar użytkownika
dejw
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 249
Rejestracja: 21 cze 2012, 20:04
Życiówka na 10k: 42:03
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Grudziądz
Kontakt:

Nieprzeczytany post

No to ładnie,przenosicie się na poranki ;)
Kto jest chętny w niedziele na wybieganko w tempie 5.10-5.25/km?
Trasa standardowa-czarny szlak ok.13 km
Ewentualnie rundka dookoła jeziora na koniec.
Awatar użytkownika
Icenty
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2010, 13:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

My z Urbasem chyba polecimy wieczorkiem min 20 w tempie 5:30. Ruszamy ze Strzemiecina jak by ktoś się chciał załapać.
Obrazek
Awatar użytkownika
maratończyk
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 7380
Rejestracja: 05 maja 2012, 18:55
Życiówka na 10k: 35min
Życiówka w maratonie: 2h45min
Lokalizacja: Grudziądz

Nieprzeczytany post

Ja w niedzielę standardowo o 09.00 przed plażą miejską i 8 km plus morsowanie.
497 aktywności = 6831,29 km,w 602:53:10 g:m:s
maraton:2h59',półmaraton:1h21', 10km 37'
ODPOWIEDZ