Powrót po przerwie

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
choinkar
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 161
Rejestracja: 30 lis 2008, 17:14
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Siema, jak w temacie wróciłem do biegania po wakacyjnej pótoramiesięcznej przerwie. Nie była ona spowodowana żadną kontuzją, ani niczym innym, jak chęć odpoczynku od samego biegania i nabrania spowrotem chęci do treningu biegowego. Nie oznacza to, że przez ten czas nic nie robiłem, bo w tej przerwie od biegu zrobiłem ok. 800km rowerem. Od jakiegoś czasu właśnie tak robię w wakacje.
Dziś pierwszy raz biegałem i czas całkiem przyzwoity, natomiast odczucia gorsze, miałem wrażenie, że nogi mam ciężkie, myślę, że jest to kwestia kilku treningów, żeby nogi "przestawiły" się znów na bieganie.
Pozdro dla wszystkich
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą
New Balance but biegowy
Runner11
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 928
Rejestracja: 08 sie 2011, 17:25
Życiówka na 10k: 34:29
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Nieprzeczytany post

To dziwne ja po przerwie wczoraj odwrotnie. Nogi nosiły ale płuca wysiadały xd
Ja po prostu wracam do połowy wcześniejszego kilometrażu i powoli będę zwiekszał
miejscowy_trucht
Wyga
Wyga
Posty: 65
Rejestracja: 02 cze 2015, 15:56
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: gdańsk

Nieprzeczytany post

choinkar pisze:Siema, jak w temacie wróciłem do biegania po wakacyjnej pótoramiesięcznej przerwie. Nie była ona spowodowana żadną kontuzją, ani niczym innym, jak chęć odpoczynku od samego biegania i nabrania spowrotem chęci do treningu biegowego. Nie oznacza to, że przez ten czas nic nie robiłem, bo w tej przerwie od biegu zrobiłem ok. 800km rowerem. Od jakiegoś czasu właśnie tak robię w wakacje.
Dziś pierwszy raz biegałem i czas całkiem przyzwoity, natomiast odczucia gorsze, miałem wrażenie, że nogi mam ciężkie, myślę, że jest to kwestia kilku treningów, żeby nogi "przestawiły" się znów na bieganie.
Pozdro dla wszystkich
to normalne na poczatek wiadomo nie przesadzaj byle by sie wprowadzic na wyzsze obroty systematycznie
ODPOWIEDZ