Pytania i prośba o odp.

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
Alan
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 14 cze 2015, 18:41
Życiówka na 10k: 54min16sec
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Taunton UK

Nieprzeczytany post

Cześć.Mam dwa pytania, pierwsze dotyczy ćwiczenia prawidłowego kroku biegowego, mianowicie czy można go ćwiczyć na bieżni mechanicznej na siłowni? Drugie: czy ktoś może podać kompletne ćwiczenia na poranny rozruch, na obozie w Szklarskiej było ich dużo, mój problem polega na tym, że część ich pamiętam a część nie.W internecie jest ich mnóstwo - ale ja chciałbym taki jeden stały "pakiet" ćwiczeń dla biegaczy na poranny rozruch żeby robić codziennie :niewiem:
Happy running!
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Grzes_PL
Wyga
Wyga
Posty: 61
Rejestracja: 24 lip 2015, 18:31
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja robię to mniej więcej w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=PPaMKwTxlTc
Yahoo
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2781
Rejestracja: 19 cze 2015, 17:20
Życiówka na 10k: 43:30
Życiówka w maratonie: 3:44:25

Nieprzeczytany post

Przy kręceniu biodrami, głowa powinna być nie ruchomo, bo to jest ćwiczenie na kręcenie biodrami a nie biodrami i głową.
"Ból jest nieunikniony.Cierpienie jest wyborem."
Haruki Murakami, z książki: 'O czym mówię, kiedy mówię o bieganiu?'
Awatar użytkownika
Alan
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 28
Rejestracja: 14 cze 2015, 18:41
Życiówka na 10k: 54min16sec
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Taunton UK

Nieprzeczytany post

Grzes_PL pisze:Ja robię to mniej więcej w ten sposób: https://www.youtube.com/watch?v=PPaMKwTxlTc
Czyli jak widzę ćwiczenia na poranny rozruch są takie same jak przed biegiem, głównie rozciąganie a nie siłowe.Dobrze rozumiem.Mam w planie stworzyć sobie taki wzorcowy folder zdjęć do ćwiczeń.A co w związku z ćwiczeniem kroku biegowego na bieżni mechanicznej? Moja trenerka mi odradza a inni z kolei twierdzą że to pomaga (bieżnia), zdania są podzielone i... sam już nie wiem :lalala:
Happy running!
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12404
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Prawidłowy krok biegowy, to taki biały kruk w środowisku. Jak spotkasz go w plenerze, to i na bieżni, ale tam jest trudniej, bo wąsko, ciasno i głośno jak w przepełnionej knajpie. A krok biegowy lubi ciszę, spokój i dużo miejsca.
ODPOWIEDZ