początek biegania i walka z kg - czy dobrze myślę?

Biegowe "citius, altius, fortius": miejsce dla tych którzy chca biegac dalej i szybciej.
Awatar użytkownika
kfadam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1270
Rejestracja: 20 mar 2013, 15:32
Życiówka na 10k: 1.05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

maly89 pisze:A tam Panowie czepiacie się - każdy ma do czegoś słabość. Ty mówisz, że chipsy śmierdzą i ich nie jesz,a kolega ma do nich słabość. Diabeł tkwi w ilości ;) Z umiarem można od czasu do czasu zjeść też coś niezdrowego.
i nie tylko zjeść ale i napić się ;)
New Balance but biegowy
b3tomek
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

powiedzcie mi jezeli pracuje fizycznie szpachla,malowanie do tego jestem 9 h w ruchu ile przez cały dzień około megę spalić kalori ?
105kg 198cm
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Około 3000kcal. Jednak to jest ogólnik - każdy organizm jest inny. Najlepiej stale kontrolować to co się je, ile się je i jaki ma to wpływ na wagę.
gocu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

maly89 pisze:Około 3000kcal. Jednak to jest ogólnik - każdy organizm jest inny. Najlepiej stale kontrolować to co się je, ile się je i jaki ma to wpływ na wagę.
Myślę, że nawet 3500 i więcej ale poda za mało danych (np. ile ma lat, czy co to znaczy "do tego jestem 9 h w ruchu"?)
b3tomek
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

28 lat pracuje przy remontach mieszkań fasadach etc. wiec spocić sie idzie i o dzwigać
Awatar użytkownika
kfadam
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1270
Rejestracja: 20 mar 2013, 15:32
Życiówka na 10k: 1.05
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Przy takiej pracy możesz spalić nawet 4000 kcal ale by zchudnąć musisz mieć niską insulinę a to możliwe jest tylko przy niskim spożyciu węglowodanów lub diecie opartej na węglowodanach o niskim IG np. Dieta Montiniaca, lepsza będzie dieta paleo lub LCHF. Tak długo jak długo diete masz opartą na węglowodanach typu mąki, kasze, makarony, ziemniaki, słodycze( w tym słodkie napoje i soki) czy duże ilości słodkich owocy tak długo skuteczne pozbycie się sadła jest nierealne.
b3tomek
Wyga
Wyga
Posty: 67
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:53
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ograniczam totalnie, chociaż czasami sie skusze na jakas czekolade pije kawe nie słodka, wode niegazowana chleb tylko do poludnia 3,4 kromki ciemnego na wieczór warzywa a teraz tylko owoce.
Mam kumpla cukrzyka i zmierzyłem sobie cukier pewnego dnia przed obiadem 67 nie za dobry za niski ale nie wiem czy to jest jakas przeszkoda do zgubienia Kilogramów
ODPOWIEDZ