Komentarz do artykułu Kontrowersyjny medal 16. PKO Poznań Maraton

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1736
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Bacio
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1229
Rejestracja: 22 cze 2013, 00:11
Życiówka na 10k: 55:09
Życiówka w maratonie: 5:12:13

Nieprzeczytany post

bieganie.pl pisze:Skomentuj artykuł Kontrowersyjny medal 16. PKO Poznań Maraton
Brakuje mi w artykule argumentów - co brzydkie w tym medalu i ewentualnie co ładne. Bo teraz to muszę po fejsach szukać co kto napisał...
Nie wiem, czy te kropki to coś oznaczają. Może nawiązanie do alfabetu Braille'a (ale tam matryca jest 2x3).

Lubię jak medal jest inny niż typowe, a ten jest. Mimo wszystko 2015 MW wydaje się być o klasę lepszy - przynajmniej na projekcie.
Awatar użytkownika
Jaszczur
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 224
Rejestracja: 11 sie 2014, 15:31
Życiówka na 10k: 40:31
Życiówka w maratonie: 3:28:05

Nieprzeczytany post

A mi sie podoba. Nowoczesny i oryginalny, na pewno bedzie sie wybijal na tle innych. Wg mnie to dobrze, ze organizatorzy co raz czesciej odchodza od tradycyjnego kola, choc oczywiscie nie wszystkie pomysly sa udane (jak np tegoroczny medal z Polmaratonu Marzanny).
"Wszystko można co nie można byle z wolna i z ostrożna".
rufuz

Nieprzeczytany post

ja pierdziele, masakra, ktos chyba "wyjaral" za duzo skrentow :hahaha: :hahaha:
Tarnovia
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 227
Rejestracja: 31 lip 2013, 18:18
Życiówka na 10k: 44:25
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ale kogo obchodzi medal po przebiegnięciu maratonu. Ja nie mam co z tym żelastwem w domu robić. Czas sie liczy nie medal. :)
5k:20:30
10k:43:25
21k-1:35:20
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Faktycznie nie jest jakiś porywający, no ale napiszę wyświechtane hasło PRZECIEŻ NIE BIEGA SIĘ DLA MEDALI ;) Bardzo praktyczny, idealnie nadaje się do otwierania piwa.
mam_platfusa
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 189
Rejestracja: 06 lut 2015, 14:53
Życiówka na 10k: 3 dni
Życiówka w maratonie: 3 tygodnie
Lokalizacja: za rogiem

Nieprzeczytany post

Projekt medalu do mnie przemawia, ale te farmazony o biegaczach-aktorach to jest jakaś groteska.

Dodatkowo o ile pamiętam, to niektórzy z tych "oddychających sztuką" mieszkańców sprzeciwili się pewnemu spektaklowi, który miał być prezentowany zamkniętej widowni.

Komiczne pomieszanie z poplątaniem. Czytając to wybuchałem śmiechem co kilka przeczytanych słów.

Ktoś podsumował to odpowiednio na FB:

"Zakładam, że na medalu będzie wygrawerowany fragment tekstu spektaklu "Golgota Picnic".
Za rok proponuję w podobny sposób uczcić ścisłe, wielowiekowe związki biegaczy-aktorów z Wielkopolską Giełdą Rolno-Ogrodniczą S.A. na Franowie, a za dwa lata zorganizować podczas maratonu obchody 10. rocznicy rozpoczęcia remontu Ronda Kaponiera."
grabarz
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 157
Rejestracja: 30 lip 2012, 10:42
Życiówka na 10k: 39:25
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Medal inny niż wszystkie. I tak pewnie u zdecydowanej większości te medale leżą zakurzone.
Awatar użytkownika
lipton
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 384
Rejestracja: 17 cze 2013, 19:57
Życiówka na 10k: 42:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

harlan pisze:Bardzo praktyczny, idealnie nadaje się do otwierania piwa.
Akurat tę funkcję !@#$% spełniają tegoroczne z Biegu Piotrkowską w Łodzi. Lepszego medalotwieracza chyba jeszcze nikt nie wymyślił :spoczko: :bum:
10k - 40:50 - 23.05.2015 / 15k - 1:03:56 - 23.11.2014 / 21k - 1:31:38 - 30.03.2014 / 42k - 3:16:26 - 11.10.2015
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=27&t=44539]Blog[/url] -> [url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=28&t=44554]Komentarze[/url]
[url=https://connect.garmin.com/modern/profile/filiplipowski]Garmin Connect[/url]
harlan
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 15 lis 2014, 13:24
Życiówka na 10k: 36:27
Życiówka w maratonie: 2:49:35

Nieprzeczytany post

Nie wiem, nie widziałem tego z Łodzi. Napewno jest wiele praktycznych medali, jedne bardziej drugie mniej. Zresztą dobry piwosz, zawsze znajdzie coś do otwarcia piwa ;)
Jimbo
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: 04 paź 2013, 17:53
Życiówka na 10k: 39:55
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

Medal niestety do mnie nie przemawia. Jeśli chodzi o malta festiwal to kiedyś, na samym początku to były spektakle, w większości za darmochę. Sprawa Golgoty Picnic to w ogóle farsa, bardziej rozumni bo ten kto to czytał (ja akurat się pokwapiłem) z spokojem może stwierdzić że to stek bzdur i totalny bełkot.
Przepraszam trochę odbiegłem od tematu. Organizatorom pomysł chyba nie wypalił w zeszłym roku medal był fajny :hejhej: ...
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

lipton pisze:
harlan pisze:Bardzo praktyczny, idealnie nadaje się do otwierania piwa.
Akurat tę funkcję !@#$% spełniają tegoroczne z Biegu Piotrkowską w Łodzi. Lepszego medalotwieracza chyba jeszcze nikt nie wymyślił :spoczko: :bum:
Do otwierania piwa to jest medal z zeszłorocznych "Chmielaków" (bardzo ładny tak na marginesie). :hej:
Co do poznańskiego medalu to nie wiem po co tyle jarania....? Jest oryginalny i tyle! Przecież nie biegnie się dla medalu tylko dla przyjemności (czy też bólu :hahaha: )
ODPOWIEDZ