Berlin maraton

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Kumbamk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 25 lip 2013, 09:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Było już losowanie? Komuś z forum się?
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Henkel
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2013, 21:20
Życiówka na 10k: 52:16
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Beginning November 1, we will send an email to everybody who has been drawn informing them of their “raffle-luck”. Included in this email will be a registration link for the 41st BMW BERLIN MARATHON 2014. The binding registration must then be completed between November 4 and November 11, 2013.
Informacje beda wysylac od jutra.
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
chabcio
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 21
Rejestracja: 02 paź 2013, 12:03
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

ja juz dostalem:)

"The pre-registration phase has come to a close, the lottery wheel has been spun, and the winners from among the 74,707 applications have been randomly chosen. We are delighted to be able to inform you that you were selected to participate in the 41st BMW BERLIN-MARATHON 2014!"

:):):):):):):)
mafik
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 305
Rejestracja: 19 sty 2013, 20:04
Życiówka na 10k: 43:52
Życiówka w maratonie: 3:59:06
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Ja też dostałem ... zaczyna się od "sorry ..." :echech:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jakub Osina
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 576
Rejestracja: 08 maja 2008, 17:23
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Mnie również się nie udało...
Ryszard N.
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2244
Rejestracja: 15 maja 2010, 23:49

Nieprzeczytany post

Mnie też dopisało szczęści, chociaż gdyby nie, to tragedii by nie było. Już tam biegłem. Na wynik lepszy jest Frankfurt,...
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Congratulations!

Dear Michal Sawicz,

The pre-registration phase has come to a close, the lottery wheel has been spun, and the winners from among the 74,707 applications have been randomly chosen. We are delighted to be able to inform you that you were selected to participate in the 41st BMW BERLIN-MARATHON 2014!
:hej: :hej:
Awatar użytkownika
hatek
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 276
Rejestracja: 25 lut 2009, 00:09
Życiówka na 10k: 41:48
Życiówka w maratonie: 3:28:01
Lokalizacja: Warszawa a dokładniej Praga

Nieprzeczytany post

Dear Unclefucker,

The pre-registration phase has come to a close, the lottery wheel has been spun, and the winners from among the 74,707 applications have been randomly chosen. We are delighted to be able to inform you that you were selected to participate in the 41st BMW BERLIN-MARATHON 2014!

czyli zarówno połówka jak i calak w Berlinie.
Prawdopodobnie jestem Laską Kabacką.
Na pewno należę do Afterrunners.
Biegam dla własnej przyjemności.

W treningu skupiam się na bogatej, różnorodnej diecie, odpoczynku i poszukiwaniu czasu na chwilę biegu. Do 3:30 w maratonie to wystarczy.
Magnesion
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 19
Rejestracja: 29 wrz 2013, 09:21
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie za bardzo jestem w temacie ale wnioskuje, że żeby wystartować w Berlinie to trzeba zostać wylosowanym? Myślałem do tej pory, że wystartować może każdy...
Awatar użytkownika
maly89
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 4862
Rejestracja: 10 paź 2011, 23:05
Życiówka na 10k: 37:44
Życiówka w maratonie: 02:56:04
Lokalizacja: Gdańsk / Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Magnesion pisze:Nie za bardzo jestem w temacie ale wnioskuje, że żeby wystartować w Berlinie to trzeba zostać wylosowanym? Myślałem do tej pory, że wystartować może każdy...
Każdy mógł się zgłosić do udziału w losowaniu :) Ulice Berlina nie są w stanie pomieścić nieskończonej liczby biegaczy, miejsc jest tylko 40 tysięcy i jakoś trzeba było je przydzielić. Do tej pory była zasada - kto pierwszy ten lepszy. Ale przed rokiem pula wyczerpała się w 2,5h więc teraz było losowanie. Moim zdaniem bardziej sprawiedliwie :)
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

U mnie niestety peszek, czego się oczywiście spodziewałam, bo nie mam szczęścia w losowaniach... Ciekawe, czy zrobią jak w NYC, że jak trzy lata z rzędu kogoś nie wylosują, to w czwartym roku będzie miał pewne miejsce?
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
Awatar użytkownika
radslo1
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 731
Rejestracja: 29 mar 2012, 17:28
Życiówka na 10k: 39:53
Życiówka w maratonie: 3:21:47
Lokalizacja: Żelechów/Warszawa

Nieprzeczytany post

kachita pisze:U mnie niestety peszek, czego się oczywiście spodziewałam, bo nie mam szczęścia w losowaniach... Ciekawe, czy zrobią jak w NYC, że jak trzy lata z rzędu kogoś nie wylosują, to w czwartym roku będzie miał pewne miejsce?
Kachita nie łam się :). Zobaczysz ile osób nie dokończy rejestracji. Ustaw sobie przypominajkę na pierwszy dzień dogrywki i pewnie się zarejestrujesz. Berlin nie jest taki tani. Na wpisowe trzeba te prawie 100 euro wysupłać, trochę na przejazd i hotel, hostel. Uzbiera się sumka więc część osób jak przeliczy to zrezygnuje. Mnie też nie wylosowali ale ja biegłem w tym roku to dramatu nie ma :).
Kumbamk
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 49
Rejestracja: 25 lip 2013, 09:59
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

A ja nie dostalem zadnego maila ;/
markowski86
Wyga
Wyga
Posty: 124
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:53
Lokalizacja: Puszczykowo/ Poznań

Nieprzeczytany post

:D Nie wierze!!! Tez mialem to SZCZESCIE... Teraz tylko 11miesiecy ciezkiej pracy! ;)
''Biegnij jeśli możesz, idź jeśli musisz, czołgaj się jeśli nie masz wyboru- tylko nigdy się nie poddawaj!''

10km- 45'40''
21'097km- 1h47'04''
42'195km- 4h15'09''

Blog
Komentarze
markowski86
Wyga
Wyga
Posty: 124
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:53
Lokalizacja: Puszczykowo/ Poznań

Nieprzeczytany post

Jak ktos mysli, ze nie dostal maila to niech sprawdzi SPAM. Na gmail tam wlasnie znalazlem...
''Biegnij jeśli możesz, idź jeśli musisz, czołgaj się jeśli nie masz wyboru- tylko nigdy się nie poddawaj!''

10km- 45'40''
21'097km- 1h47'04''
42'195km- 4h15'09''

Blog
Komentarze
ODPOWIEDZ