Komentarz do artykułu Z cyklu polecamy: Bieg z biegiem Warty

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1738
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Mario82
Wyga
Wyga
Posty: 115
Rejestracja: 17 lip 2014, 14:48
Życiówka na 10k: 44:44
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fajna lokalizacja, często biegam właśnie w tym miejscu, często robię kółko dodatkowo przez Dębinę. Dla mnie jest jednak 1 problem, 39-49 zł za bieganie po ścieżkach, polach i lasach to cena zaporowa, śmieszna wręcz. No ale nie wiem, może jestem przewrażliwiony, ale jak sobie myślę że biegam biegi uliczne, w miastach, w cenach niższych lub podobnych, gdzie dodatkowo zawsze są bogate pakiety startowe z koszulkami włącznie, to coś jednak jest tu nie tak.
raweck
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 43
Rejestracja: 07 maja 2012, 16:32
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Faktycznie trochę drogo, jak za to, co dostaje się w zamian...
zBiegiemWarty
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2016, 10:58
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dziękuję za uwagi, cieszę się że trasa się Wam podoba :)
Bieg został wymyślony po to żeby pobiec po przyjaznym dla nóg podłożu w zielono-rzecznym otoczeniu ale nie wyjeżdżając z miasta
Organizując bieg -nawet teoretycznie terenowy- po takiej trasie jak z Biegiem Warty nie uda się uniknąć niemałych kosztów organizacyjnych typu wyłączenie z ruchu chodników na mostach.
Dotychczas nie mieliśmy sygnałów że opłata jest wysoka, to pierwsza edycja z Biegiem Warty w centrum Poznania -przeanalizujemy Wasze uwagi i następną zrobimy lepiej :)
Zapraszamy
Awatar użytkownika
yacoll
Wyga
Wyga
Posty: 134
Rejestracja: 17 sie 2011, 11:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: 03:43

Nieprzeczytany post

Super pomysł :) Nad Wartą są genialne tereny do biegania. Ja jestem ZA :)

yacoll
happy running :hej:
adamo_0
Stary Wyga
Stary Wyga
Posty: 217
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:04

Nieprzeczytany post

Bieg odbywa sie w niedziele. Po piatku/sobocie bedzie sporo smieci na fragmentach trasy (niestety).
Mysle, ze organizatorzy pomysla aby w okolicy mostow/schodow posprzatac szklo, ktorego jest tam zawsze sporo.
Niestety zauwazam, ze coraz czesciej biegacze zabieraja przestrzen innym osoba, ktore rowniez chca
w danym atrakcyjnym miejscu spedzac czas. Takim konfliktowym odcinkiem bedzie m.in. wschodni brzeg Warty przy Parku nad Warta.

Biegam i startuje ale zaczyna robic sie za duzo tych biegow czesto mam wrazenie robionych jakby na sile.
Zniecierpliwoscia czekam, kiedy nadejdzie szczyt zainteresowania bieganiem a z czasem jego pewien spadek.
Podobnie jak po poczatkach turbokapitalizmu w latach 90tych nastanie era, kiedy organizatorzy beda musieli mocno konkurowac o zawodnika.
Np. ciekawie w tym roku zapowiada sie bitwa miedzy biegami Niepodleglosci w Poznaniu i Luboniu :)
RoshaQ
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 17
Rejestracja: 07 lis 2013, 22:53
Życiówka na 10k: 38:56
Życiówka w maratonie: 3:09:57
Lokalizacja: Wrocław / Ostrów Wielkopolski

Nieprzeczytany post

Hmm szczerze powiem, że zdarza mi się biegać nad Wartą i mam zaszczyt widzieć jak służby sprzątające rano wszystko zbierają, i wywożą, więc o godzinie 13:00 jak zacznie się bieg nie będzie z tym żadnych problemów tak jak już nie ma o godzinie 10 ;)
Jimbo
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: 04 paź 2013, 17:53
Życiówka na 10k: 39:55
Życiówka w maratonie: 3:47

Nieprzeczytany post

adamo_0 pisze:Bieg odbywa sie w niedziele. Po piatku/sobocie bedzie sporo smieci na fragmentach trasy (niestety).
Biegam i startuje ale zaczyna robic sie za duzo tych biegow czesto mam wrazenie robionych jakby na sile.
Zniecierpliwoscia czekam, kiedy nadejdzie szczyt zainteresowania bieganiem a z czasem jego pewien spadek.
Podobnie jak po poczatkach turbokapitalizmu w latach 90tych nastanie era, kiedy organizatorzy beda musieli mocno konkurowac o zawodnika.
Np. ciekawie w tym roku zapowiada sie bitwa miedzy biegami Niepodleglosci w Poznaniu i Luboniu :)
To już się dzieje. Jeden bardziej atrakcyjny bieg wypiera drugi. Wystarczy luknąć w kalendarz w ten weekend i zobaczyć ile jest biegów do wyboru. Cena tej imprezy niestety mnie nie zachęca. Co ciekawe ostatnio biegi terenowe są droższe niż na asfalcie np dycha w obszarach leśnych za 50 pln no bez przesady!
Też zmienia się stereotyp biegacz/ ka na miejsce starych narzekaczy ( lub tych pamiętających dobre czasy ) przychodzi nowy człowiek głodny emocji.
ODPOWIEDZ