Barcelona Half Marathon 2016

Informacje o nowych biegach, wrażenia, przemyślenia, poszukiwanie towarzystwa i inne startowe duperele.
Awatar użytkownika
matiwbiegu
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 24
Rejestracja: 20 sie 2015, 12:59
Życiówka na 10k: 53:20
Życiówka w maratonie: 5:33:06
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Ktoś planuje pobiec lub ma jakieś doświadczenia? Nigdy nie biegałem poza granicami a bardzo chcemy pobiec z dziewczyną w Barcelonie. Termin wyznaczony na 14 luty 2016

http://edreamsmitjabarcelona.com
New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

Biegłem w zeszłym roku (padł rekord świata wśród kobiet) organizacja przyzwoita dosyć ciasno na pierwszych kilometrach. Tanie wpisowe. Ogólnie ok. :taktak:
KrystianBrudnicki
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2015, 21:40
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Ja się wybieram.
To też mój pierwszy udział w zagranicznej imprezie. Już nawet zarezerwowałem hotel, przez booking z takim wyprzedzeniem można naprawdę tanio fajny hotel w Barcelonie zarezerwować. Bilety lotnicze na te terminy, najtaniej wychodza ryan aire'em z lotniska w Modlinie. z Lotniksa w Krakowie na ok 4 dni przed maratonem i 4 dni po maratonie są dostępne. Ja przylatuję w piątek i wylatuję w poniedziałek.

Koszty hotelu wyniosły mnie ok 500zl (3 noce) a koszty samolotu 450zł.
Awatar użytkownika
szymcu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 426
Rejestracja: 22 maja 2012, 00:58
Życiówka na 10k: 43:51
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Katowice

Nieprzeczytany post

KrystianBrudnicki pisze:Ja się wybieram.
To też mój pierwszy udział w zagranicznej imprezie. Już nawet zarezerwowałem hotel, przez booking z takim wyprzedzeniem można naprawdę tanio fajny hotel w Barcelonie zarezerwować. Bilety lotnicze na te terminy, najtaniej wychodza ryan aire'em z lotniska w Modlinie. z Lotniksa w Krakowie na ok 4 dni przed maratonem i 4 dni po maratonie są dostępne. Ja przylatuję w piątek i wylatuję w poniedziałek.

Koszty hotelu wyniosły mnie ok 500zl (3 noce) a koszty samolotu 450zł.
Będziesz zadowolony :taktak:
Kasia_Katarzyna
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2015, 20:39
Życiówka na 10k: 48:47
Życiówka w maratonie: 4:07:02

Nieprzeczytany post

Hej,
ja również wybieram się do Barcelony, w Polsce przebiegłam kilka półmaratonów, ale po raz pierwszy biegnę za granicą. Tanie zakwaterowanie nie jest trudno znaleźć, bo luty to czas poza sezonem. Też będę od piątku do poniedziałku. Mam nadzieję że trasa będzie atrakcyjna, bo planuję bieg turystyczno-rekreacyjny. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sundinn
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2011, 15:31
Życiówka na 10k: 40:26
Życiówka w maratonie: 3:14:57

Nieprzeczytany post

Byłem w 2014 i nie rozczarował mnie ten bieg. Organizacja na dobrym poziomie, niezapomniane toalety dla facetów (moja żona do tej pory się śmieje jak sobie przypomni). Tak jak napisał szymcu spory tłok i dużo wyprzedzania na trasie. Patrząc na miejsca z międzyczasów wyprzedziłem około 500 osób na całym biegu więc było trochę biegania wężykiem. Trasa była szybka, więc jeśli się trafi z pogodę będzie super przygoda.
lina1312
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej,

też będę biegała w Barcelonie z koleżanką z Poznania. Lecimy w czwartek z Berlina, wracamy w poniedziałek. W ubiegłym roku wzięłyśmy udział w półmaratonie w Budapeszcie, było rewelacyjnie. Zamierzamy obiec wszystkie stolice europejskie plus najładniejsze miasta:)
monte
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 10
Rejestracja: 23 cze 2013, 16:50
Lokalizacja: Warszawa

Nieprzeczytany post

Biegłam i jestem zawiedziona. W porównaniu do połówki w Warszawie to organizacja słaba :echech: Za to miasto przepiękne i turystycznie fajnie było tam pojechać na tydzień. Za rok poszukam innego europejskiego miasta na połówkę w lutym i marcu, a do Barcelony wrócę już wyłącznie jako turystka
lina1312
Rozgrzewający Się
Rozgrzewający Się
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2016, 21:16
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Hej, też biegłam i generalnie było fajnie:) Organizacyjnie faktycznie słabiej niż np. w Poznaniu. Zero pomocy medycznej, a chciałam tylko tabletkę przeciwbólową na bardzo bolące kolano, nie mieli:( Polecam półmarton w Poznaniu, jest świetna atmosfera:) W Budapeszcie jest bardzo ładna trasa wzdłuż Dunaju, jest co oglądać ( wrzesień).
My wybieramy się na następny półmaraton do Porto we wrześniu, ładne widoki, pyszne jedzenie i wyśmienite winko czyli warunki konieczne do regeneracji po bieganiu:)
ODPOWIEDZ