Gdy korona maratonów i półmaratonów to za mało:)

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
whitemamba
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 466
Rejestracja: 06 lip 2012, 09:48
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

edycja:swoje zdanie zostawię dla siebie.co sądzicie o takim projekcie?:)

http://herbmaratonow.pl/o-herbie-idei-w ... #more-2899
Zmiana kodu 3 z przodu:)
10km- 39.04 @3:54 pace
HM- 1:29:03 in progress
M- 3:14:12 in progress
New Balance but biegowy
keybi
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 38
Rejestracja: 16 lut 2015, 13:37
Życiówka na 10k: 1:07:47
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Zastanawia mnie fakt dlaczego nie ma nigdzie podanej nazwy stowarzyszenia czy firmy a wszędzie pomysłodawca zasłania się portalem. Nawet w regulaminie nie doczytałem się komu biegacz miałby zapłacić i za co. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że zgodnie z prawem powinny być dane firmy lub stowarzyszenia prowadzącego stronę i świadczącego usługę.
axell
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 513
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Tak trochę w temacie, nigdzie nie mogę znaleźć korony biegów na 5km - dodam, że interesuje mnie głownie lokalna korona poznańska, ewentualnie wielkopolska bo nie uśmiecha mi się po całym kraju jeździć gdzie można ją znaleźć?
Qba Krause
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 11474
Rejestracja: 16 kwie 2008, 22:31

Nieprzeczytany post

ja ci zrobię za 5 dych.
być jak brad pitt w Indiana Jonesie.

Do Things Always.

komentarze do bloga
blogspot
axell
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 513
Rejestracja: 31 sty 2012, 09:27
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Poznań

Nieprzeczytany post

Za 5 dych to coś mało elitarnie brzmi, tak ze 2 stówki minimum bym chyba musiał zapłacić inaczej to nie warto, bo każdy sobie taką koronę może zrobić.
Awatar użytkownika
b@rto
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 3107
Rejestracja: 06 sty 2015, 23:07
Życiówka na 10k: 38:38
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Dobra, to ja zrobię za dwie stówki i dam certyfikat unikalności wykonania. :bum:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Ja nawet wytne sam korone za to ze ktos 3x w tygodniu sam zawiaze sznurowki w swoich butach!!! Tylko 199zl!!!
Tez inne uslugi:
Korona za 3x wybiegi w 7 '/km na 3km
Korona za 3x pozmywanie naczyn
Korona za 3x wyniesienie smieci
Korona za 3x zapisanie sie do Gym (cwiczyc nie trzeba)
itd...

Nawet podam oficjalnie moja nazwe firmy:

Firma
Korona za kazda bzdure!
ul. Sw. Mikolaja
35353 Pacanow
Awatar użytkownika
Skoor
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 9661
Rejestracja: 03 maja 2013, 08:18
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Kurcze, nie zalapie sie na ta za pozmywanie naczyn :( moze byc za zapakowanie zmywarki?:bum:
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Skoor pisze:Kurcze, nie zalapie sie na ta za pozmywanie naczyn :( moze byc za zapakowanie zmywarki?:bum:
To niestety kosztuje 799zl.
Keri
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1625
Rejestracja: 17 gru 2012, 13:28
Życiówka w maratonie: 2:59:50

Nieprzeczytany post

Tu jest tego do wyboru do koloru:
https://www.wgl.pl/category/skladnica-h ... -i-zuchowe
Niestety wszystko po 2,50.
Ale poniewaz posiadam sprawnosc bankiera, to moge zaoferowac posrednictwo finansowe i dostarczac wymazone "poziomy zaawansowania" przesylka kurierska za jedyne 249 PLN sztuka.
Przy zakupie dwoch plakietek znizka, cena tylko 479!!!!
Rolli
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 13299
Rejestracja: 04 sie 2007, 23:18
Życiówka na 10k: 33:40
Życiówka w maratonie: 2:39:05

Nieprzeczytany post

Jako ze widze ze konkurencja rosnie, poszerzam moje uslugi:

za 3x wyjscie sam z domu (https://www.wgl.pl/sprawnosc-harcerska- ... e-sam.html)
Bedzie korona z diamentem (wycieta z bibułki):
http://img.lenagold.ru/k/koron/korona12.png

Dla szybkich meldujacych nadzwyczajna cena: 999zl tylko do 31.12.2019
Tomeck
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 665
Rejestracja: 17 lut 2016, 17:30

Nieprzeczytany post

Szaleństwo [RELIEVED FACE]
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

keybi pisze:Zastanawia mnie fakt dlaczego nie ma nigdzie podanej nazwy stowarzyszenia czy firmy a wszędzie pomysłodawca zasłania się portalem. Nawet w regulaminie nie doczytałem się komu biegacz miałby zapłacić i za co. Nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że zgodnie z prawem powinny być dane firmy lub stowarzyszenia prowadzącego stronę i świadczącego usługę.
Wojciech Kujatt. Coś Ci to mówi?
Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Witam. Uprzedzałem Adama, że może taki temat - jako zadeklarowany ambasador akcji - założę, a tu ktoś mnie wyręczył :ble:

Wojciech Kujatt sam o sobie:

Pasjonat biegania. Maratończyk i półmaratończyk. Zdobywca w sezonie 2016 w jednym roku korony półmaratonów i korony maratonów. Założyciel klubu biegowego Run Pro Sport. Organizator cyklu biegów Run Pro Sport 10 k oraz biegu charytatywnego Biegiem dla Hospicjum Bursztynowa Przystań w Gdyni, Aktualnie podjął też pracę nad kameralnym koleżeńskim cyklem maratonów Gdynia Weekend Maraton. Zamierza w tym roku także zdobyć Koronę z 21 i 42 . Jego wizja i cel projektu Herbu jest na portalu podana.

Jak go poznałem?

Poprzez e-mail wysłany przeze mnie na adres podany na www.herbmaratonow.pl gdzie w odpowiedzi na ogłoszenie zgłosiłem akces ambasadorowania. Od tego czasu komunikujemy się poprzez mesenger i e-mail. Wojciech zapewnił mnie, bo i ja sam oświadczyłem mu, że dane kontaktowe i statusowe są marne, że na stronie w przeciągu kilku dni wszystkie niezbędne dane się pojawią.

O projekcie dowiedziałem się na FB w mojej lokalnej grupie biegowej - projekt "zareklamował" także oficjalny fanpage i strona www Półmaratonu Ślężańskiego. Obecnie strona fb projektu ma prawie 1000 polubień a ok 150 osób jest już zweryfikowanych na liście zdobywców Herbu ( w tym ja)

Tak. Jestem na tak. Po pierwsze dlatego, że jestem gadżeciarzem. Obok biegowej elektroniki lubię medale, nie długo dostanę Koronę i Herb. Herb jednak zdobyłem nieświadomie - bo po biegach dopadła mnie informacja o projekcie.

Każdy ma prawo krytykować. Moje najbliższe grono ma ten sam schemat śmiania się - wy pobiegacie i dacie komuś kasę a on Wam coś tam wręczy..... . Tak tak to wygląda z tej perspektywy. Ale ja i inni zdobywcy Koron (i skromna grupa Herbu) patrzą na to jako pamiątka po kilku biegach łącznie, jako też wyzwanie na przyszłość - bo ja np. już myślę o Herbie 18 :) Szanuję nie mniej zdanie przeciwników idei Korony lub Herbu.

Rzecz najważniejsza. Z tego biznesu wg Wojtka nie ma a po wysyłce oficjalnie on przedstawi rozliczenia a jak zostanie coś to przekazać ma na hospicjum. Do mnie to przemawia.

Projekt jest nowością, bo nie wskazuje żadnych konkretnych biegów. Szczególnie biegacze z prawej strony Wisły mogą go sobie upodobać (zobaczcie mapę półmaratonów do Korony ile biegów jest na zachodzie Polski)

Więc ja jestem na TAK i gotów jestem za to tu od Was oberwać :)

PS

Co do ewentualnych kolejnych komentarzy w stylu "zrobię koronę z X dych jak 3 razy zaklaszczesz uszami" zakładam odrębny temat i zróbmy konkurs na najzabawniejszą propozycję - by tu już "nie zaśmiecać" :hahaha:

viewtopic.php?f=1&t=54291
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
Awatar użytkownika
Matxs
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1318
Rejestracja: 08 wrz 2008, 16:11
Życiówka na 10k: 47min 42 s
Życiówka w maratonie: 5h21min
Lokalizacja: Lubin

Nieprzeczytany post

Witam. Herbmaratonow.pl postanawia odznaczyć bezpłatnie każdego, kto ukończył w całej karierze 50 Maratonów lub 12 w roku. Osoby takie proszeni są o wiadomość na herb@herbmaratonow.pl
Mój blog
Komentarze do w/w

Życiówki netto:
10 km 0h 47 min 52 sec (06 IV 2015 Nowa Sól), 47min, 32sec (12 VI 2016Wrocław-nieof)
21,097 km 1h 44 min 41 sec (10 XI 2013 Kościan oraz 20 VI 2015 Wrocław)
42, 195 km 4h 21 min 34 sec (15 IX 2013 Wrocław)
ODPOWIEDZ