Komentarz do artykułu Premiera nowego magazynu dla biegaczy „RUN TIMES”!

...czyli wszystko co nie zmieściło się w innych działach a ma związek z bieganiem lub sportem.
Awatar użytkownika
bieganie.pl
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1737
Rejestracja: 27 sty 2008, 15:29

Nieprzeczytany post

New Balance but biegowy
Awatar użytkownika
Adam Klein
Honorowy Red.Nacz.
Posty: 32176
Rejestracja: 10 lip 2002, 15:20
Życiówka na 10k: 36:30
Życiówka w maratonie: 2:57:48
Lokalizacja: Polska cała :)

Nieprzeczytany post

Powodzenia. Dużo znajomych. :)
Awatar użytkownika
mariuszbugajniak
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 2131
Rejestracja: 02 lip 2011, 11:48
Życiówka na 10k: 37.29
Życiówka w maratonie: 2.59.02
Lokalizacja: Włoszczowa

Nieprzeczytany post

Jak dobrze zobaczyć starego byka w formie!

Pozdro Que!
10km - 37.08 / 21km - 1.23.18 / 42km - 2.59

KOMENTARZE
Keri
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1625
Rejestracja: 17 gru 2012, 13:28
Życiówka w maratonie: 2:59:50

Nieprzeczytany post

A to był ten tajemniczy projekt.
Trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
zoltar7
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 5288
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:13
Życiówka na 10k: żenująca
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Fakt, dla biegaczy pisma są dwa. A dla rowerzystów kilka i jest jeszcze miejsce na ze dwa tytuły dla wielbicieli szosy... Czekamy teraz na pismo dla "Triatlonistów" :bum:
Temu się darzy, kto dobrze waży.
Szczęśliwi kalorii nie liczą.
Awatar użytkownika
karczmarz
Wyga
Wyga
Posty: 96
Rejestracja: 22 lut 2005, 13:53

Nieprzeczytany post

Hm.. Wszystko fajnie, tylko co to za przedsiębiorstwo Oficyna Wydawnicza "RUNTIDOTUM? Możecie się jakoś uwiarygodnić? Żadnego adresu, brak wpisu w KRS... Treść pisma do mnie przemawia, ale jak mam wpłacić kasę, to chciałbym mieć jakąś pewność że za 3 miesiące też będziecie.
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

No któż by się nadawał lepiej do napisania "o bieganiu inaczej" niż Que!

Rozumiem że to nie będzie o tym czym się różni kolor volt od żółtego i jak koktajl z papai wspomaga trawienie. Będą raczej odpowiedzi na odwieczne pytania dlaczego czarny robiąc 12 akcentów na 10 treningów w tygodniu (bo dochodzi jeszcze seks) się nie przetrenowuje i jak tę myśl zaimplementować do treningu polskiego amatora który uprawia seks 4xT. Ja to kupuję.

karczmarz, jak Luter wydawał swój pierwszy numer to przybił go na drzwiach kościoła i też nie miał wpisu w KRSie. A do czegoś tam doszedł.
gocu
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 763
Rejestracja: 05 gru 2011, 14:38
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Nie mam zaufania do polskich magazynów z angielskimi tytułami. ten kto to wymyślił i/lub zatwierdził chyba ma jakieś kompleksy...
Awatar użytkownika
yacool
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 12401
Rejestracja: 03 gru 2008, 11:25
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Awatar użytkownika
herson
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1681
Rejestracja: 19 cze 2001, 10:04
Lokalizacja: już tylko okolice Krk i góry :)

Nieprzeczytany post

karczmarz pisze:Hm.. Wszystko fajnie, tylko co to za przedsiębiorstwo Oficyna Wydawnicza "RUNTIDOTUM? Możecie się jakoś uwiarygodnić? Żadnego adresu, brak wpisu w KRS... Treść pisma do mnie przemawia, ale jak mam wpłacić kasę, to chciałbym mieć jakąś pewność że za 3 miesiące też będziecie.
a co ty tylko KRS istnieje? spółki cywilne i osoby fizyczne są w innym rejestrze, wystarczy poszukać NIP i REGON są podane

Osobiście życzę powodzenia i nie miałbym nic przeciwko, żeby na naszym rynku, dalej były dwa czasopisma dla biegaczy, polskie.
Quentino
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1168
Rejestracja: 07 lut 2011, 13:26
Życiówka na 10k: 41:27
Życiówka w maratonie: 3:24:39
Kontakt:

Nieprzeczytany post

Witam serdecznie!

Po pierwsze, bardzo dziękuję za tak duże zainteresowanie naszym magazynem.
Dziękuję także za tyle pozytywnych sygnałów na temat efektów naszej wielomiesięcznej pracy, które spływają do mnie mailowo, smsowo, telefonicznie...bardzo dziękuję!

karczmarz - w odpowiedzi na Twoją wątpliwość :
Oficyna Wydawnicza "RUNTIDOTUM" Poznań
NIP: 9721251702, REGON: 302860192

Jeśli chodzi o wpis do KRS - osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą są wpisywane do ewidencji prowdzoonej przez właściwą gminę a nie rejestr w KRS.
Cieszę się, że treść pisma przypadła Tobie do gustu. Liczę, że bedziesz w gronie naszych stałych Czytelników. Zapraszam do lektury!

gocu - ja wymyśliłem tę nazwę, a nawet ją sam zatwierdziłem. I nie zamieniłbym jej na "Biegowe czasy", "Czas na bieganie" czy też "Biegam na czas". To jest kwestia tego...o czym się nie dyskutuje. Ale szanuję Twoją opinię.
Co do kompleksów, pozwolisz, że publicznie pominę kilka wstydliwych, z którymi codziennie się zmagam.
Ale fakt pozostaje faktem, kompleksy mam, a one mają mnie.
Przeczytałeś coś więcej z "RUN TIMES'a" poza tytułem? Zapraszam i życzę miłej lektury!

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do przeczytania Magazynu "RUN TIMES".

Wersja drukowana będzie dostępna od przyszłego tygodnia m.in. w sieci SklepBiegacza.pl

Z biegowym pozdrowieniem!
Sławek Roszyk
Awatar użytkownika
kachita
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 6639
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:26
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post

Super, już się zastanawiałam, kiedy wreszcie będą koty, bo dawno nie było ;)

Tak na szybko - korekta, panowie i panie, korekta! Poważne pismo biegowe nie powinno straszyć literówkami, błędami ortograficznymi czy interpunkcyjnymi. Ja wiem, że to pierwszy numer i w ogóle pdf, ale to tak na przyszłość :)
[url=http://www.bieganie.pl/forum/viewtopic. ... ead#unread]Wyznania kobiety szurającej[/url] || [url=http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php? ... ead#unread]Komentarze[/url]

[color=#BF0080][size=85]A minute on the lips, a lifetime on the hips.[/size][/color]
Quentino
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 1168
Rejestracja: 07 lut 2011, 13:26
Życiówka na 10k: 41:27
Życiówka w maratonie: 3:24:39
Kontakt:

Nieprzeczytany post

kachita - o tak! Za kotem też się stęskniłem dlatego przygarnąłem i dokarmiam:-)

Twoje merytoryczne uwagi - aż chciałoby się napisać - kachita, to był celowy zabieg socjotechniczny aby sprawdzić czujność naszych Czytelników, ale to, niestety Ty masz rację. Bijemy się w piersi. Od następnego numeru będzie pod tym względem tak jak powinno być już dziś. Treść była dla nas ważniejsza...:-)
Dzięki!

S.
Robert
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 791
Rejestracja: 30 lip 2001, 10:24
Życiówka na 10k: brak
Życiówka w maratonie: brak

Nieprzeczytany post

Pobieznie obejrzalem sobie ten numer - wydaje mi sie, ze wiele tam jest do poprawienia.

- Sama winieta - moim zdaniem logo kiepskie, jesli o samej typografii "Run Times" mozna dyskutowac i to kwestia gustu, to do czego ma sluzyc te "ludzik" posrodku, to nie wiem... Pomijajac juz niepraktycznosc / niska czytelnosc tych cieniutkich kresek (widac to w tekscie wstepniaka, to jest to po prostu brzydkie).

- Z tej samej kategorii estetyki - jeden z wiodacych krojow w tym numerze, Sansation - wg mnie nie nadaje sie do tak czestego, "wiodacego" stosowania. Ale to rowniez kwestia gustu - makieta taka sobie.

- Czesto wystepujacy i irytujacy mnie zwyczaj podpisywania tekstow "ksywkami" - jakies RaFaule, GeRappy etc. Ci ludzie nie maja imion i nazwisk, musza ukrywac sie przed poszukujacymi ich wierzycielami? (Ale byc moze nie jestem wystarczajaco cool gosciem i nie zalapuje sie do targetu).

- Autor zwany "Cichym" (ach, te gimnazjalne ksywki, cool sa bardzo...), jest jakims niespelnionym poeta modernistycznym i bardzo nalegal na brak wielkich liter, tak aby trudniej sie czytalo? Wielu tekstow to on raczej nie sprzeda - glebia przemyslen na poziomie Paulo Coelho, nieznajomosc jezyka polskiego: "te powietrze", "ubranie butów", oj biednie bardzo...

- "Nadmuchiwanie objetosci" - ten sam wywiad w 2 wersjach jezykowych...

- Pytanie o jednego z autorow - zdjecie jest zbyt male, aby mozna bylo rozpoznac twarz - czy Tomasz Lipiec to znany łapówkarz, ktory bedac urzednikiem wzial dziesiatki tysiecy lapowek? Jesli tak, czy on jeszcze nie powinien siedziec w wiezieniu - no i wtedy wypadaloby chyba podac ten istotny fakt w opisie?

- Duza niechlujnosc - chyba brak korekty, bledy ortograficzne i literowki.

- Plusem sa wywiady - niektore interesujace.

Podsumowujac - w aktualnym stanie, jaki teraz jest, to jednak tego nie kupie.
Awatar użytkownika
Gwynbleidd
Zaprawiony W Bojach
Zaprawiony W Bojach
Posty: 830
Rejestracja: 07 paź 2009, 18:12
Życiówka na 10k: poniżej czterdziestu
Życiówka w maratonie: powyżej trzech

Nieprzeczytany post

Pierwsza refleksja po połowie lektury - to taka najlepsza esencja z forum bieganie.pl, dodatkowo pozbawiona trolli i hejterów w rodzaju przedmówcy. Czyli coś w sam raz dla mnie :taktak:

PS Co do tytułu - Runner's World też jest po angielsku, Bieganie było zajęte a Biegunka nie najlepiej się kojarzy. Tak więc "Run Times" może być (o ile The Times nie pozwie do sądu...)
ODPOWIEDZ